lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Po dzisiejszej wizycie u Pani Ateny jestem naprawdę zadowolona! Dopełniła moją wiedzę na temat łuszczycy i powikłań jakie niesie ze sobą ta choroba. Bardzo kompetentna osoba-od razu skierowała na oddział dermatologiczny, gdyż niestety w tym konkretnym przypadku tylko szpital może pomóc,ponieważ łuszczyca daje objawy łuszczycowego zapalenia stawów. Polecam w 100%

bardzo dokładna i kompetentna. pacjent nie jest jej obojętny. (wizyta na fundusz nie różni się niczym od prywatnej) stara się proponować jak najtańsze leki, środki, itp. ponadto przesympatyczna i przemiła! POLECAM W 100%

Wspaniały dermatolog ! Godny polecenia przemiła osoba . :) Miałam problem z wypadającymi włosami ale pani dermatolog skutecznymi lekami i radami powstrzymała wypadanie włosów . Poszłam do niej w ciemno nie byłam umówiona ale Pani doktor przyje przyjęła mnie bez żadnego problemu co prawda na wizycie byłam rok temu ale z czystym sumieniem polecam panią doktor każdemu :) Szkoda że na wizyty czeka się długo ale naprawdę warto . :)

Wspaniały dermatolog ! Godny polecenia przemiła osoba . :)

Gorąco polecam p. doktor jako świetnego dermatologa. Byłam na wizycie praywatnej i na NFZ. Nie ma żadnej różnicy w podejściu do pacjenta, poświęca dużo uwagi i czasu na każdą osobę. Jest bardzo miła i sympatyczna a do tego ma niesamowitą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Poszłam do niej z kilkoma problemami, jedne bardzo poważne inne dość błache. Każdą chorobę/defekt opisała mi bardzo dokładnie, tłumaczyła z czego wynika i jak można to leczyć. Od razu zapytała jak finansowo u mnie wygląda, czy ma przypisać więcej czy mniej leków, droższe czy tańsze odpowiedniki. Jest przy tym bardzo taktowna, uważa na słowa aby pacjenta nie urazić - a wiadomo jak osoby z defektem np. skóry są w tym temacie wrażliwe. Poświęciła nawet swoje przerwy, żebym przyszła i żeby mogła zobaczyć efekt leczenia i stwierdzić czy mam dlaej stosować te same leki. Jestem bardzo zadowolona, że do niej trafiłam.

Ogromna kultura i wiedza. Pewność swoich diagnoz.

Ogromna kultura i wiedza. Pewność swoich diagnoz.

przesympatyczna , posiada ogromną wiedzę , bardzo zaangażowana w wykonywanie swojego zawodu ,zawsze mi pomogła ,polecam wszystkim brakuje takich oddanych lekarzy

Przez dwa lata zaliczyłam kilka wizyt u róznych dermatologów,z różnymi diagnozami i różnymi lekami, bez skutku, wydałam fortunę na leki i wizyty, choroba rozwijała się. Po wizycie u pani dr Emerle juz po dwóch tygodniach nastapiła znaczna poprawa, a po trzech miesiącach zakończyłam leczenie z pozytywnym skutkiem. Jestem szczęśliwa. Polecam panią Doktor każdemu kto potrzebuje.

CUDOWNA PANI DOKTOR POLECAM BARDZO!!!! PO KILKU WIZYTACH U PANI DOKTOR Z CAŁĄ MOJĄ RODZINOM MOGĘ ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ ,ŻE TAK KOMPETENTNEJ , PRZEMIŁEJ ,CIERPLIWEJ , LECZĄCEJ Z DUZYM ZAANGAŻOWANIEM ,TROSKĄ O PACJENTA TO DAWNO SIĘ NIE SPOTKAŁAM!!!

CUDOWNA PANI DOKTOR POLECAM BARDZO!!!!

Błąkaliśmy się z córeczką po Szczecinach 3x pobyt w szpitalu w tym 2x atopowe zapalenie skóry. 3 pobyt niestety ale córka koleżanki zaraziła nam dziecko świerzbem. W końcu trafiliśmy do Dr. Emerle i po raz pierwszy lekarz rzetelnie bez pośpiechu wytłumaczył nam jak powinniśmy obchodzić się z AZS jak je leczyć, jak unikać pogarszania się skóry dziecka. Naprawdę bardzo sympatyczna Pani Doktor będę zawsze i wszędzie Ją polecał. Zobaczymy jakie efekty przyniesie jeszcze leczenie. Oby więcej takich lekarzy, którzy wykonują zawód z powołania a nie za karę lub od nie chcenia. Naprawdę słowa uznania dla Pani Doktor. Pozdrawiamy.

Jestem zachwycona, czekałam na wizytę do pani doktor 3 miesiące, ale teraz wiem że było warto. Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy i nie potrzebnie wydawałam tylko pieniądze. Pani doktor jest świetnym lekarzem, wszystkim szczerze polecam. Sympatyczna, kompetentna i co najważniejsze LECZY:)))