lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Lekarz jakich się nie spotyka, niesamowita:) takiego podejścia do pacjenta jeszcze nie spotkałam. wychodząc z gabinetu odczuwa się 100%towe spełnienie oczekiwań, a nawet zdziwienie, że są tacy lekarze. Lekarz który dokładnie wytłumaczy schorzenie, jego źródło, przepisze skuteczne leki, poświęci tyle czasu i uwagi, że jest się w szoku, po wielu wielu innych doświadczeniach. jak żyję nie spotkałam się z taki podejściem do pacjenta:)

Wspaniała Pani doktor. Polecam wszystkim.

Wspaniała Pani doktor. Polecam wszystkim.

Z pełną świadomością wystawianej oceny, polecam wszystkim, którzy szukają dobrego dermatologa. Chyba jedyny taki lekarz w Gorzowie, polecany nawet w Poznaniu. Do pani doktor trafiłam przez przypadek, gdy moja lekarka zniknęła, a mnie kończyły się leki. Doktor Emerle nie tylko nie robiło problemów z wypisaniem recepty (co się często zdarza w takich przypadkach), ale i zdecydowała się przejąć mój przypadek. W innej sytuacji zostałabym w trakcie leczenia bez lekarza. Mało tego, nawet kiedy musiałam wyjechać, pani doktor zaoferowała, żebym dzwoniła nawet na jej prywatny numer i informowała o przebiegu leczenia. Znalazła czas nawet podczas prywatnych spotkań. Lekarz z powołania i złota kobieta. Gorąco polecam.

po wizycie uzyskałam bardzo kompleksową informację o chorobie i sposobach leczenia, lekarz bardzo kompetenty,godny polecenia

Same superlatywy. Właśnie wróciłam z kolejnej wizyty u pani doktor Ateny. Poszłam z chorobą skóry dziecka a wróciłam z lekami dla dziecka i nawet dla siebie :) Co ważne- super podejście do dzieci. pozdrawiam i polecam :)

lekarz z powołania kuracja zapisana przez Panią Doktor spełniła moje oczekiwania wobec problemu z którym się zgłosiłam

Super lekarz. Pierwszy tak kompetentny Dermatolog jakiego w życiu spotkałam

Super lekarz. Pierwszy tak kompetentny Dermatolog jakiego w życiu spotkałam

Jeśli jesteś z publicznej opieki zdrowotnej możesz leczyć się u niej !!!

Jeśli jesteś z publicznej opieki zdrowotnej możesz leczyć się u niej !!!

Wielu już odwiedziłem Dermatologów, ale pani Atena jest zdecydowanie wyróżniającym się lekarzem na tle innych... Pod każdym względem, przewyższa jej podobnych specjalistów... Słowa podziękowania i uznania... Śmiało kierować się do pani Ateny...

Bardzo dobry dermatolog z życiowym podejściem. Gorąco polecam.

Bardzo dobry dermatolog z życiowym podejściem. Gorąco polecam.