lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Gorzowie. A może i w województwie. Kobieta -anioł. Cierpliwa, przemiła, wzbudza zaufanie. Jak leczy jedno - pyta o wszystko. Obejrzy najmniejszą rzecz, która może być tylko włoskiem na ręce. Super! Życzę Pani Atence dużo cierpliwości bo kłótnie pacjentów pod drzwiami, kto ma wejść - są okropne. Ludzie to wilki. Ale nie pani Atena. Naprawdę polecam. I bądźcie przede wszystkim otwarci, uprzejmi i szczerzy. A niech mi ktoś będzie dla tej pani chamski to nogi z zadka powyrywam. Jak innych lekarzy nie lubię tak tę polubiłam od pierwszej wizyty. Czy ktoś ma zwykły trądzik jak ja, czy poważną chorobę - przyjmuje wszystkich tak samo wspaniale. Polecam!!!

Najlepszy dermatolog jakiego znam. Wytłumaczy, doradzi i pomoże. Atmosfera taka, że nie wstydzę się o cokolwiek zapytać bo wiem że mnie nie wyśmieje ani nie zlekceważy. Traktuje pacjenta jak człowieka. Bardzo mało jest takich lekarzy jak ona, z powołania a nie dla pieniędzy. Tylko te kolejki takie dłuuugieee :(

na wizytę z NFZ czeka się długo ale naprawdę warto, w razie potrzeby między jedną wizyta a drugą można podejść do pani doktor i bez problemu przedłuży receptę czy zmieni leki w razie potrzeby (co mi się jeszcze nie zdarzyło), leczę się u Pani doktor już rok i jestem zachwycona z rezultatów. Wszystko dokładnie wytłumaczy opisze i dobierze odpowiednie leki i wcale nie z górnej półki. gorąco polecam najlepszy dermatolog w Gorzowie a byłam u wielu

Miałam poważny problem z wypadajacymi wlosami. Moj pierwszy lekarz kompletna pomylka, kiedy trafilam do Pani doktor po pierwszej wizycie wiedzialam ze mi pomoze:) Wyszlam z gabinetu nastawiona na 100% ze wszytsko bedzie dobrze:) Bardzo dokladnie tlumaczy chorobe, przemila osoba i przede wszytskim ,,ludzka''. Oby wiecej takich lekarzy!!! Z czystym sumieniem polecam Pania dermatolog!!!

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.

Ta pani doktor zmienia obraz lekarzy na bardzo pozytywny. Jak pierwszy raz do niej trafiłem to byłem w szoku i pod wielkim wrażeniem że wizyta u lekarza może być taka "przyjemna"? - nie wiem jak to określić. no i do tego ma bieżącą wiedzę o nowościach w leczeniu. W każdym bądź razie polecam wszystkim. Jest naprawdę spoko. Przyjmuje i na kasę i prywatnie - jak się komu uda załapać.

Podoba mi sie jej podejscie do pacjeta.Jest bardzo dociekliwa w ustaleniu choroby.Nie jest taka droga jak ja opisuja niektorzy pacjeci.Goraco polecam pania doktor!!!!!!!!!!!. Arek M.

Od jakiegoś czasu zacząłem chodzić do pani Ateny Emerle.Okazało się,że przeciętny dermatolog nie może zapisać tego co lekarz dermatolog specjalista.

Lekarka z powołania !!! Od razu zdiagnozowała chorobę. Polecam !!!

Lekarka z powołania !!!
Od razu zdiagnozowała chorobę.
Polecam !!!

Zdecydowanie polecam Panią doktor, wszystko dobrze wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania. Lekarz z powołania, jakiego nigdy wcześniej nie spotkałam. Leczyłam się u Pani doktor ponad rok, ale niestety wyprowadziłam się z Gorzowa dość daleko i już tak dobrego lekarza raczej ciężko będzie mi znaleźć w nowym mieście.