lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Mimo naprawdę poważnego Ubytku doktor spisał się znakomicie. Ząbek jak nowy !

Nie mam słów uznania. Doktor Cichoń zachwycił mnie zarówno doświadczeniam , widzą ale też ciepłym stosunkiem do klienta. leczenie było wręcz przyjemne co bardzo mnie zaskoczyło pozytywnie. Miałam dwa zęby do resekcji ale doktor je uratował. Fakt, trochę trwało to leczenie ale zęby mam ! Bardzo polecam.

Leczenie u doktora przebiegło bardzo dobrze. czwórka leczona była kanałowo. Wielka wiedza i doświadczenie . Do tego dużo serca co jest rzadkościa dzisiaj. Polecam.

Świetny i kompetentny stomatolog. Wyleczył mi trójkę która była w fatalnym stanie po "zabiegach" innegfo dentysrty. Musze też napisać , że podejście do pacjenta wyróżnia tego lekarza. Oby wiecej takich ! Polecam ten gabinet.

Według mnie to najlepszy stomatolog w Krakowie. Wiem cos o tym bo "zwiedziłam" pare gabinetów:) Ostatnio doktor Cichon uratował ząbka , który był wg. innych dentystów nie do uratowania. Nawet przebarwienie zniknęło. Bardzo polecam tego dentyste.

Kapitalny dentysta godny polecenia do tego ma extra podejście do pacjenta. Moję ząbki po dwu latach w Anglii wymagały naprawy i sie bardzo cieszę , że trafiłam do Cichonia. Polecam.

Przebarwienia jedynki zniknęły ! Rewelacja! Gorąco polecam ten gabinet. Doktor jest bardzo uprzejmy i leczenie jest nawet przyjemnością :)

Polecam ten gabinet. Ząbki leczone bardzo starnnie i przede wszystkim wileka kultura osobista pana doktora!

W mojej opinii zarówno pan doktor, jak i reszta lekarzy w tej placówce jest genialny. Ja leczę się u jednej z dentystek, natomiast moja ciocia uczęszcza do pana doktora w sprawach protezy. Jest to człowiek miły, sympatyczny i indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Byłam dwa razy u Pana Doktora Cichonia i jestem bardzo zadowolona. Polecam zwłaszcza tym którzy boją się dentysty. Nic nie bolało :))))))))