lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

w tym gabinecie miałam robione procery 3 lata temu.nie wiem czy to wina doktora czy jego protetyka ale jestem absolutnie nie zadowolona-usmiech jest sztuczny a co gorsza zeby reaguja na zimno cieplo.Do tego zaraz po zrobieniu pan doktor podsunal do podpisu formularz ze nie wnosze zastrzezen .Zaluje.

DZIEKUJE PANSTWU ZA WSZYSTKO, POSWIECONY CZAS I ZA TO, ZE TERAZ NA MOICH ZDJECIACH JEST USMIECH. PLAKALAM W TYM GABINECIE 2 RAZY. NA PIERWSZEJ WIZYCIE Z BEZRADNOSCI I WSTYDU ORAZ NA OSTATNIEJ Z WDZIECZNOSCI I RADOSCI DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLACZACA PACJENTKA Z RUDY SLASKIEJ

NA PIERWSZEJ WIZYCIE Z BEZRADNOSCI I WSTYDU
ORAZ NA OSTATNIEJ Z WDZIECZNOSCI I RADOSCI
DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PLACZACA PACJENTKA Z RUDY SLASKIEJ

Proponowano mi implant za 8,5 tys. bo powiedziano mi że muszę usunąć ząb. W innej dentystyce proponowano mi mostek za 1,5 tys. A najgorszy jest fakt, ze bolał mnie zupełnie inny ząb który trzeba było tylko wyleczyć. Liczy się tam tylko pieniądz. Już za pierwsze konsultacje trzeba płacić tyle co za bilety do kina dla dwóch osób. NIE POLECAM

Mam wykonane przez tego lekarza (cztery lata temu) korony i mosty. Jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobry specjalista, poświęca tak dużo czasu pacjentowi ile on tego potrzebuje. Ogólnie gabinet bardzo przytulny, można poczuć się spokojnie.

Kompetentny lekarz i co ważne w przypadku wizyt u dentysty bardzo delikatny . Zna się na rzeczy i dodatkowo potrafi wszystko przystępnie przekazać.

Doktor wzbudza zaufanie pacjenta, w sposób przystępny tłumaczy, a raczej proponuje różne możliwe rozwiązania. Gabinet korzysta z najwyższej jakości komponentów, możliwości wysokiej jakości znieczulenia (chyba nie można kryptoreklamować??). A ponadto wystrój gabinetu jest bardzo przyjemny. I dużo ładnych asytentek i lekarek wokół.

Bardzo profesjonalny, a przy tym niezadufany w sobie pan doktor.

Bardzo profesjonalny, a przy tym niezadufany w sobie pan doktor.

Mogę polecić tego stomatologa, szczególnie jeśli chodzi o licówki, bo z nich jestem szczególnie zadowolona. Wyglądają w 100% naturalnie a ponadto są zupełnie przeze mnie nie odczuwalne.