lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

Bardzo przyjemne miejsce. Gabinet bardzo dobrze wyposarzony, napewno będę tu przychodziła. Pan Bartosz to wykwalifikowany lekarz, już go polubiłam :)

Profesionalna obsługa i sprzęt. Jestem zadowolony z usług gabinetu stomatologii Cichoń, napewno jeszcze do nich zawitam. Pozdrawiam

Na początku się trochę bałam, bo nie lubie chodzić do dentysty, ale było bezboleśnie i rzetelnie. Napewno jeszcze tam wrócę :)

Regularnie odwiedzam stomatologie cichoń w Krakowie, wg mnie są najlepsi, uprzejmi i godni polecenia

Słyszałem wiele dobrych opini dotyczących Stomatologii Cichoń. Gdy musiałem zrobić przegląd zębów, z ciekawości do nich poszedłem . Muszę przyznać, że lekarze tam pracujący darzą dużą uwagą pacjenta. Wyniki ich prac są na wysokim poziomie według mnie. Osobiście polecam.

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)

Kiedy przyszłam po raz pierwszy do kliniki bardzo się bałam, ale jak się okazało niepotrzebnie. Wszystko można tu załatwić w jednym miejscu, więc kiedy przeszłam leczenia kanałowe i plomby Pan doktor zajął się poprawianiem mojego uśmiechu. Zaproponował mi licówki, a w miejsce po zębach, które trzeba było wyrwać implanty. Efekt jest fenomenalny! Dzisiaj uśmiecham się i jestem bardzo szczęśliwa. Zęby są naturalne i świetnie się z nimi czuję. Pan doktor odmienił moje życie. Dziękuję!

Profesjonalny i miły lekarz. Spokojny, cierpliwy, wie co robi. Ja nie wyobrażam sobie, żeby chodzić do kogoś innego.

Pan doktor to swietny profesjonalista,bardzo miły do kazdego pacjeta podchodzi indywidualnie, wszystko wyjasnia i nie robi niczego bez zgody pacjeta Chodze do niego od pewnego czasu i jak na razie nie zdazylo mi sie zebym byla niezadowolona z jego pracy. Gabinet jest na najwyzszym europejskim (moze nawet swiatowym) poziomie tak samo jak uslugi i porady. Dla tych ktorzy twierdza ze pan doktor jest drogi chcialabym przypomniec ze nie cena a koszt koncowy sie liczy. Ja tam wole wydac troche wiecej pieniedzy i miec sprawe z glowy na wiele lat niz przychodzic na poprawki i doplacac po trochu.Polecam mika

A więc tak: muszę uzupełnić górne trzonowce, gdyż się biedne połamały. Z jednej strony były usunięte, a z drugiej do ewentualnego usunięcia. Mr B. zalecił ich usunięcie a w ich miejsce wstawienie implantów... a co tam... Oczywiście zrobił zdjęcie, zaprosił jakąś panią doktor, by powiedziała, że tak, tak, implanty da się tam wstawić. Zakładam, że miało to podnieść wrażenie bycia full-professional :) Jednak wyglądało to jak teatrzyk i nic poza tym. Idąc dalej - czy implanty wstawia się tam, gdzie większość zębów wymaga naprawy ? Obecny dentysta odmówił robienia protetyki ...

Obecny dentysta odmówił robienia protetyki dopóki nie zrobimy zachowawczego leczenia. Dalej, okazuje się, że jest szansa na mosty i korony, więc implanty może nie będą konieczne !!
No i na koniec - spotkanie trwało 30 minut, zostały wykonane 2 zdjęcia i koszt 160 PLN !!
A u mojego konsultacja trwała ponad godzine, wykonane zdjęcie i koszt... 50 PLN. Jest różnica, prawda ?