lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

tak tak, znam Pana doktora...swojego czasu chodziłam do niego jak jeszcze w Krakowie mieszkałam...kompetentny, rzeczowy i delikatny!

Jako pacjent jestem w pełni zadowolony z opieki jaką mi świadczą w tym centrum. Warto zostawić tu pieniądze

Świetny specjalista. Dwóch dentystów skazało na wyrwanie mojej czworki a pan doktor ją naprawił. Polecam.

Bardo dobry dentysta. Poza wiedzą i umiejętnościami wyróżnia go jeszcze jedna rzecz. Jest bardzo miłym człowiekiem, dzięki czemu atmosfera jest bardzo przyjemna.

Profesjonalny i miły lekarz. wie co robi. Jeden z najlepszych lekarzy u jakich miałem przyjemność być

Mam wykonane przez tego lekarza mosty. Jestem bardzo zadowolony. Napewno jeszcze Go odwiedzę. Polecam jak najbardziej

kompetentny lekarz i w przypadku wizyt bardzo delikatny . Zna się na rzeczy i dodatkowo potrafi wszystko przystępnie objaślić pacjentowi

Doktor wzbudza zaufanie pacjenta, w sposób przystępny tłumaczy, rozwiązania. Gabinet korzysta z najwyższej jakości komponentów,możliwości wysokiej jakości znieczulenia . Sprzęt nowoczesny. Wystrój gabinetu jest bardzo przyjemny.

kompetentny stomatolog. Gabinet dobrze urządzony. Ceny nie są wysokie . Ogólnie osobiście polecam.

fajny gabinet, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta, dało się fajnie pogadać. Lekarz znający się na rzeczy. Sam gabinet na wyskokim poziomie. Jeżeli o mnie chodzi to polecam