lekarz Beata Kroczek-Grządzielska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,7
2,5
2,4

Bardzo dobry i skuteczny lekarz. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry i skuteczny lekarz. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam jak najbardziej!

Bardzo dobry lekarz, polecam jak najbardziej!

Co tu wiele mówić. Straszna baba. Nie miła, pazerna na kasę pudernica. Chyba do gabinetu przyszła pronto z impresy. Nie odpowiedziała na moje pytania. Wręcz mnie wyśmiała, że czegoś nie wiem. Tak jak bym skończyła medycynę.Chciała mnie ciąć. Gdy nie zrobię zabiegu to mogę zapomnieć o dzieciach - tak mówiła. Co było nie prawda. Poszłam do innego lekarza żeby zasięgnąć opinii. I okazało się że z igły zrobiła widły. Żadna operacja nie jest potrzebna.Wyolbrzymia sprawy. Byłam u niej raz (o ten raz za dużo).

Najgorszy lekarz, do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Już na wejściu zdiagnozowała mi PCOS i powiedziała, że jeśli kiedykolwiek zajdę w ciążę, będzie to cud (pół roku temu urodziłam dziecko).Do tego niemiła, opryskliwa i złośliwa. Zgadzam się z opiniami, ze to okropny babsztyl! Nigdy w życiu do niej nie wrócę!

Najgorszy lekarz, do jakiego kiedykolwiek trafiłam.

Lekarz przy którym nie ma oporów mówić o najtrudniejszych sprawach. polecam

Lekarz przy którym nie ma oporów mówić o najtrudniejszych sprawach.
polecam

REWELACYJNA PANI DOKTOR, BARDZO KOMPTENTNA, KONKRETNA BABKA.PROWADZI MOJĄ CIĄŻĘ OD POCZĄTKU, JAK ŹLE SIĘ CZUŁAM TO OD RAZU ZABRAŁA MNIE DO SZPITALA, NIE ZNAM LEPSZEJ LEKARKI NIŻ ONA, A JEŚLI KTOŚ MYŚLI, ŻE LEKARZ BĘDZIE SIĘ PRZYMILAŁ DO PACJĘTA TO SIĘ MYLI, PAMIETAJCIE ŻE LEKRZ BEDZIE MIAŁ DO WAS TAKI SAM STOSUNEK JAKI WY MACIE DO NIEGO:) POZDROWIENIA DLA PANI DOKTOR K.F.

POZDROWIENIA DLA PANI DOKTOR
K.F.

Jest nie miła, tłumaczy swoją nieuprzejmość tym, że pracuje w szpitalu i ma wielogodzinne dyżury oraz że ma prawo być zmęczona gdyż np. dzisiaj obsłużyła już 38 kobiet i ma tylko 10 minut na każdą z kobiet???jakie to jest wytłumaczenie? pracuje akordowo?żenada!!! wierzyć nie chce, że coś takiego ma miejsce. Wielki negatyw dla tej kobiety!!!

Niesympatyczna, wytapetowana baba, która pracuje w placówce państwowej za karę. Leczy się dla niej tylko pieniądz, a pacjentkę traktuje bardzo przedmiotowo. Przy pierwszej wizycie, jak okazało się, że jestem w ciąży, zaproponowała mi "wspólny poród" za jedyne 2 tysiące ( a było to 7 lat temu . Oczywiście podziękowałam. Chętnie bym zapłaciła, by mnie więcej nie badała. Bardzo niedelikatna i nieuprzejma. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodatkowa konsultacja na NFZ, lekarka nieuprzejma, nieżyczliwa, wyszłam z gabinetu wytrącona z równowagi, straszy szpitalem, pozwala sobie na nieuprzejme uwagi i komentarze, krytykuje sposób pracy lekarza prowadzącego, informacje dodatkowe radzi wyszukać w internecie. Co do mojego stanu i ewentualnych powikłań nie dowiedziałam się nic. Dzień dobry i do widzenie to zbędne dla niej drobiazgi.

Przemiła, kompetentna lekarka. Podczas wizyty poświęca tyle czasu ile potrzeba, a nawet więcej. Kulturalna, elegancka kobieta. Trafiałam do niej w ciąży, pomagała mi rodzić i do teraz korzystam z usług tego lekarza. Zawsze pod telefonem, zawsze doradzi, zawsze pocieszy. Gorąco polecam!!!