lekarz Beata Kroczek-Grządzielska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,7
2,5
2,4

Nie polecam. Mam 20 lat a ona mi zalecila zamrożenie na lekki stan nadżerki. Przeciez tego nie można robić u kobiet które nie rodziły! ale to jest koszt u niej "tylko" 700 zł i po bolu

OKROPNY BABSZTYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM- DALEKO OD TEGO MONSTRUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr to wzór lekarza! Kompetentna, elegancka, miła kobieta. Wzbudza zaufanie. Trafiłam do Niej 14 lat temu w ciąży, do tej pory regularnie chodzę na kontrole. Polecam wszyskim paniom, a szczególnie młodym dziewczynom ma super podejście.

Bardzo niesympatyczna osoba.Poświęca pacjentce minimalną ilość czasu.O antykoncepcji kazała mi poczytać,czyżby nie miała wiedzy na ten temat?Czy się pani doktor nie chciało?Nie polecam.Bardzo niekulturalna kobieta.

tragedia!!! nigdy nie korzystajcie z jej usług!!! Poniża pacjentki! Wmusza - wszystkim - wkładkę atykoncepcyjną "Mirena" - pewnie ma układ! Wszystkie dolegliwości leczy zalecając "Tantum Rosa". Proszę! Nie korzystajcie z jej usług!!!

Lekarka sprawia wrażenie osoby nie mającej chęci leczyć osób na NFZ. Co innego z wizytami prywatnymi, uważam jednak, że pacjenci NFZ maja takie samo prawo do trafnej diagnozy i fachowej opieki jak pacjenci prywatni. Wykazuje wysoką ignorancję dla zgłaszanych jej problemów zdrowotnych. Ogólnie oceniam ja fatalnie, okropnie irytująca i stresująca osoba. Wszystkim kobietom w ciąży zdecydowanie odradzam, zwłaszcza tym, które są w ciąży pierwszy raz i liczą na pomoc i opiekę w przychodni. Z drugiej ręki wiem, że sąsiadka w Skórzewie (koło Poznania) przez 2 lata zgłaszała u Pani ginekolog ...

Z drugiej ręki wiem, że sąsiadka w Skórzewie (koło Poznania) przez 2 lata zgłaszała u Pani ginekolog krwawienie i zawsze dowiadywała się, że to nic poważnego. Po 2ch latach nie udzielenia pomocy jest na chemioterapii po operacji usunięcia raka. Raka, którego można było wykryć 2 lata wcześniej.

świetny lekarz i człowiek. Leczę się u Pani doktor już jakieś 7 lat zarówno w przychodni publicznej jak i prywatnej. Ma takie samo podejście do mnie bez względu czy leczę się na fundusz czy prywatnie.

tylko liczy się kasa.lubi straszyć kobiety ciężarne.

tylko liczy się kasa.lubi straszyć kobiety ciężarne.

Pani doktor to przemiła osoba która wzbudza wiele sympati i zaufania.Pomogła mi przy pierwszym porodzie gdzie sytuacj zakrawała na cesarke ale udało sie urodzić naturalnie.naprawde polecam