lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Ocena wspaniała. Profesjonalistka, zaangażowana w pomoc pacjentowi, rzetelnie podchodzi do swojej pracy.

Bardzo dobry fachowiec. Potrafi trafnie zdiagnozować problem. A diagnoza jest najważniejsza, bo od niej zależy dalsze postępowanie terapeutyczne. Polecam ją jako fachowca.

Gorąco polecam !!! Gdyby wszyscy specjaliści byli tacy to nasza opieka specjalistyczna byłaby nienaganna.

Bardzo Panią Beatę Szczepińską cenię nie tylko za trafne diagnozy ale za to że to bardzo mądry człowiek.

Bardzo polecam Panią Doktor. Miła, kompetentna, cena za wizytę również przystępna. Oby więcej takich specjalistów.

Pani dr Szczepińska to b. dobry lekarz z długą praktyką. Poza tym, co jest niezmiernie ważne, jest dobra i uczynna jako człowiek.

ZAWSZE ZŁUŻY POMOCĄ I DOBRĄ RADĄ-POTRAFI WYSŁUCHAĆ PACJENTA. POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE, KTÓRE NALEŻYCIE WYKORZYSTUJE. POLECAM SZCZERZE:)

jestem pacjentką p. doktor już jakiś czas i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć. Wybrałam ją z polecenia moich koleżanek z pracy bo również chodzą do Medixu - i są zadowolone. Więc zaufałm im i na szczęście nie zawiodłam się. Polecam

Dobry lekarz,bardzo dobre podejście do pacjentki, kompetentna..........miła. spokojnie wszystko tłumaczy. Byłam na prywatnej wizycie.

BYŁAM PIERWSZY RAZ U P. DOKTOR A CHODZIŁAM DO RÓŻNYCH JESTEM, PEŁNA PODZIWU WYTŁUMACZY DOKŁADNIE , B. SYMPATYCZNA POLECAM.;-) ;-)