lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dołączam swoją opinię do grona zadowolonych pacjentek dr. Zięby.Jest moim lekarzem od 17 lat, zgłosiłam się do niego po pierwszym poronieniu.Zalecenia były konkretne i szczegółowe, zaczęło się od badań poziomu hormonów a nie od zaleceń "PRÓBOWAĆ NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE LEPIEJ...".Dzięki jego opiece dochowałam się dwójki zdrowych dziewczyn.Jestem jego pacjentką do dziś.BARDZO POLECAM WARTO POCZEKAĆ DŁUGIE GODZINY W POCZEKALNI.Chociaż ostatnio po przeprowadzce do nowego gabinetu podobno jest lepiej.

bardzo dobry i kompetentny lekarz ja osobiście chodzę do tego lekarza i bez wahania mogę go polecić po otwarciu gabinetu na legionów zniknęły także uciążliwe kolejki

zdecydowanie polecam tego lekarza dla każ dej Pani.

zdecydowanie polecam tego lekarza dla każ dej Pani.

Bardzo gorąco polecam dr Ziębe. Prowadził moja ciążę i nie odwrócił się ''plecami'' gdy rodziłam, a on w tym czasie miał dyżur, caly czas był przy mnie i wspierał. Każdą wizytę wspominam sympatycznie. Bardzo godny polecenia.

Jestem jego pacjentką od wielu lat. Jest super lekarzem. Jest bardzo miłay, kompetentny a przede wszystkim taktowny.

Chodzę do tego lekarza od 6 lat, prowidzil moje 2 ciąze. Uważam ze jest jednym z najlepszych ginekologów. Jest baaardzo delikatny w porównaniu do innych, sympatyczny i zna się na tym co robi. Chodziłam do niego zarówno prywatnie jak i publicznie. ostatnio raczej prywatnie bo dostac się na kase chorych w tym roku juz od dawna nie ma szans. Co moge powiedziec. Nigdy nie odczułam roznicy od zaleznosci czy wizyta byla na nfz czy pr. Mozliwe ze poswięca więcej czasu, poniewaz zdarza się ze pacjenta siedzi w gabinecie nawet 40 minut, ale prywatnie robi kompleksowe badania. sprzet z wysokiej polki, usg piersi na miejscu, nie trzeba jezdzic na skierowania po szpitalach. jak najbardziej polecam.

Super ginekolog, nie ważne czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ nie odczuwa się różnicy. Profesjonalne podejście do pracy, nie bagatelizuje niczego, zero problemu z badaniami podstawowymi i dodatkowymi. Chodzę do dr Zięby od 12 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę i od 2 miesięcy cieszę się moim synkiem!!!

lekarz godny zaufania,potwierdzam wszystkie pozytywne opinie nt. Pana doktora- jego kompetencji, fachowości...

bardzo kompetentny lekarz ,prowadzil moja ciaze,polecam

bardzo kompetentny lekarz ,prowadzil moja ciaze,polecam

Chodze do niego od lat i zawsze przyjmuje mnie tak samo uprzejmie.Dokladnie wytłumaczy co i jak,az milo tam chodzic:)