lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

polecam tego lekarza jest wspaniałym specjalista i bardzo miłym człowiekiem:) warty zaufania.poleciła bym go każdej swojej koleżance. nie rozumie kobiet które wypisują takie obelgi na jego temat... Wy chyba nie byłyście u złego ginekologa skoro takie rzeczy tu wypisujecie! załosne

Lekarz z powołania !! jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłym człowiekiem .Pan doktor Zięba jest lekarzem godnym polecenia, kompetentnym i poświecą dożo uwagi pacjentowi jest bardzo miły i wkłada wiele serca w swoja prace! . Poleciła mi go moja mama i naprawdę warto było .Już po pierwszej wizycie wiedział co mi jest a po miesiącu czasu wróciłam do doktora jako okaz zdrowia i to była jego zasługa.Doktor Zięba odpowiada z chęcią na wszystkie pytania . Ja sama każdej swojej znajomej polecę tego lekarza bo dzisiaj takich jak doktor Zięba już nie ma :). Jednego jestem pewna ze gdy będę w ciąży to swoja ciążę oddam w ręce lekarza godnego zaufania takiego jak doktor Zięba ;)))

Lekarz kompetentny, uczciwy, dociekliwy, budzi zaufanie pacjentki.

Lekarz kompetentny, uczciwy, dociekliwy, budzi zaufanie pacjentki.

rewelacyjny lekarz,prowadził dwie moje ciąże. nie jest lapówkarzem, jak inni ... dobry specjalista, uratował mi ciążę:)polecam ..ni polecam dra Bartczaka i Hajdo...żenada szpitalna

Chodziłam do tego lekarza zarówno prywantnie jak i publicznie. Jestem zadowolona pod kazdym względem. Teraz jestem w 2 ciaży i tą chodze prywatnie, co sie okazuje - pan dokor tak samo traktuje pacjentów na pryeatnych i publicznych wizytach. Co do badań to bardzo mnie dziwi tez fakt ze niektóre z was pisza ze nie jest przystępny na badania. Chyba ze zbyt duzo wymagacie i robi to dla waszego zdrowia. Ja np nie mam problemu z zadnymi dodatkowymi badaniami czy skierowaniem na np badanie piersi, ( ostatnio wypisywal mi 3 razy pod rząd bo za kazdym razem je przez przypadek zniszczylam - i zrobil to z humorem)

Chciałabym aby zieba pracowal w szpitalu poniewaz brakuje tam takiego personelu. Są panie wz wyłupastymi oczami które kaleczą do krwi podczas badania i wymądzający sie lekarze, byly ordynator np zmarnowałby mi dziecko, powiedzial ze dziecko jest male i bedzie mialo niecale 3 kg a to przez to ze : "żarłam za dużo", dziecko urodzilo sie w ostatniej chwili juz sine przez cesarke, wazylo 4,6 kg. Zięba odrazu mówil ze bedzie duzy bo na poczatku 9 ms mial juz 3 kg... Szok!

pan doktor prowadził 2 moje ciąże i byłam bardzo zadowolona badania zleca jakie trzeba odpowie na kazde pytanie teraz jestem w 3 ciąży i też zamierzam do niego chodzić jest ok. za to warocha nie polecam przez niego straciłabym 1 dziecko.Zięba jest dobrym fachowcem.

Cenię sobie lekarzy, którzy znajdują dla pacjenta czas pomimo natłoku, a w razie potrzebnej konsultacji umawiając się, nie zagląda do kalendarza.

Bardzo ale to bardzo polecam. Udałam się do dr Zięby na pierwszą wizytę u ginekologa i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Nie mam zamiaru zmienić lekarza. Pozdrawiam

Super lekarz. Nigdy nie zawiódł. Zawsze dostępny. w 100% polecam. Agnieszka Kubasiak z Kalisza

Super lekarz. Nigdy nie zawiódł. Zawsze dostępny. w 100% polecam.

Agnieszka Kubasiak z Kalisza

PAN DOKTOR PROWADZIŁ PIERWSZĄ CIĄŻE BYŁAM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA,PRZEZ KOLEJNE 7 LAT CHODZIŁAM NA WIZYTY KONTROLNE,BYŁO OK.PO 7LATACH ZASZŁAM W CIĄZE KTÓRĄ PROWADZIŁ PAN ZIEMBA,ROZWIJAŁA SIĘ WZORCOWO(WEDŁUG NIEGO)W 4 MIESIĄCU NA WIZYCIE STWIERDZIŁ ŻE CIĄZA MARTWA.JEDYNE CO MI POWIEDZIAŁ TO PROSZE JECHAC DO SZPITALA ,80 ZŁ.DZIEKUJE.ZAPOMNIAŁ DODAC ŻE MAM JECHAĆ DO TEGO SZPITALA JAK ZACZNE KRWAWIC.ALE CÓZ,WIEM CIĄZA OBUMARŁA Z NIEDOBORU HORMONU.A KAZAŁ MI ROBIC WYNIKI NA ICH POZIOM.NIE POTRAFIŁ ICH ODCZYTAĆ.TO ŻE MAM NADZERKE TEZ NIE WIDZIAŁ.???ODRADZAM