lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo miły a jednocześnie doskonały specjalista

Bardzo miły a jednocześnie doskonały specjalista

Bardzo dobry specjalista, skrupulatny, cierpliwy i rzeczowy. Jestem pod jego opieką już 16 lat. Prowadził moją ciążę, i gdy tylko pojawiały się jakiekolwiek niepokojące sygnały, zlecał dodatkowe badania, a gdy zaszła potrzeba kierował na obserwację do szpitala. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania, wykonywane przez doktora badania kontrolne są kompleksowe i przeprowadzane w sposób bardzo delikatny. Z całą odpowiedzialnością polecam :) Dorota z 29.06.

Doktor Zieba prowadził mi trzy ciąże i był przy moim ostatnim porodzie w szpitalu w Kaliszu. Mam do Niego 300% zaufania.

Zdecydowanie nie polecam dr.Zięby.Kilka lat temu -fakt-rozpoznał u mnie ciążę obumarłą ale dlatego ,że kazał mi czekać na krwawienie(trwało to ok.tyg.)wylądowałam w szpitalu z ogromną infekcją zagrażającą mojemu życiu.

WITAM BYLAM PACJENTKOM DOKTORA ZIEMBY ALE MOJE ODCZUCIA NIE SA DOBRE :( ZGLOSILAM SIE W WIEKU LAT18 Z BRAKIEM MIESIACZKI I CIAGLE LEKARZ PRZEPISYWAL MI REGULON I JAKIES USG TYLKO ROBL.PO TRZECH LATACH ZMIENILAM LEKARZA NA DR.KUCZYNSKIEGO KTORY TEZ BBYTNIO MI NIE POMÓGŁ ALE COS TAM PRÓBOWAŁ A MIESIACZKI BYLY TYLKO WTEDY GDZY BRALAM TABLETKIDZISIAJ MAM Z SOBOM DWÓCH PODOBNO WSPANIALYCH KALISKICH GINEKOLOGÓW MASE POLKNIENTYCH TABLETEK I ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW :( OD SIERPNIA JESTEM PACJENTKOM DR MELLERA PROFESORA Z POZNANIA I MAM ZA SOBA JUZ ZABIEK LAPAROSKOPOWY I CCOS ZACZYNA SIE WKONCU DZIAC. MOJE ZDANIE JEST TAKIE MEDYCYNA IDZIE NA PRZOD A NIEKTORZY LEKARZE ZOSTAJA W MIEJSCU .NA JEDNEJ Z WIZYT USŁYSZAŁAM ZE DZII SIE KOLEGA PO FACHU BO MOZE ZA ROK ZA DWA LATA I PRZECHODZIŁA BYM MENOPAULE TAKZE JESLI MAM POLECIC JAKIEGOS LEKARZATO DR MELLER ULRAJSKOWSKA KALISZ W PIATKI PRZYJMUJE :) CHYBA ZE NIE MACIE ZADNYCH PROBLEMÓW TO WTEDY MOZE DR ZIEMBA KRZYWDY WAM NIE ZROBI BO MOZE ZEBY ODKRYL CO MI JEST BYLABYM DZISIAJ SZCZESLIWOM MAMA :( NO ALE CÓŻ GRÓND TO SIE NIE PODDAWAĆ.

Naprawdę lekarz wart polecenia. Mimo że od strony ginekologicznej nie znalazł nic co powoduje moje dolegliwości to i tak starał się mi pomóc rozpatrują inne przyczyny mojego niedomagania. Czułam się jakbym go znała już jakiś czas , a to była pierwsza wizyta.Nie będę wpisywała ceny za wizytę, ale na tyle wykonanych badań i poświęcony czas uważam nie jest wygórowana

Nie planuje jeszcze ciaży ale jeśli dane by mi było mieć dziecko napewno chciałabym zeby doktor moją ciazę prowadził. Gdy mam jakis problem zawsze mi wszytsko wytłumaczy i uważam, ze jest bardzo uprzejmy i szanuje kobiety! Gdy czytam te komentaze na temat warunków... One tez są ważne ale chyba lepiej żeby lekarz był kompetentny i dobrze leczył a nie czy jest papier w ubikacji... Zdecydowanie polecam!!!

Polecam Pana doktora kazdej kobiecie ze wzgledu na jego podejscie do pacjentek oraz delikatnosc.

lekarz bez zastrzezen az zal ze nie bedzie przy porodzie.....przed dr Zieba bylam u 3 innych lekarzy i zalamanie psychiczne.....swietne prowadzi ciaze...polecam

KAŻDEJ KOBIECIE,KTÓRA NIE WIE JAKIEGO WYBRAĆ GINEKOLOGA TO POLECAM LEKARZA BOGDANA ZIĘBĘ.JEST TO LEKARZ,KTÓRY JEST KOMPETENTNY,WZBUDZAJĄCY ZAUFANIE,NA WSZYSTKIE PYTANIA WYCZERPUJĄCO UDZIELA ODPOWIEDZI,A PRZY TYM JEST UPRZEJMY I SYMPATYCZNY.