lekarz Bożena Jaromin

1,9
1,7
1,9

Czytając opinie na temat Pani dr przypuszczam, że większość osób, które wypowiadają się w niezbyt pochlebny sposób to pacjenci, którzy byli tylko na jednej wizycie i to w większości po receptę na konkretne leki albo po L4. Pani dr to bardzo specyficzny człowiek, który nie toleruje częstych zmian lekarza prowadzącego, jednorazowych wizyt 'na wyrost" oraz stawiania sobie samemu diagnoz. Lecząc się u Pani dr trzeba się nastawić na to żeby w odpowiedni sposób sprecyzować swoje dolegliwości. Sama pamiętam moją pierwszą wizytę u Pani dr kiedy wyszłam z łzami w oczach przez delikatnie mówiąc niezbyt miłe podejście do pacjenta-ale miałam zbyt duże oczekiwania po 18 latach chodzenia do pediatry... Jednak na kolejnych wizytach kiedy Pani dr lepiej mnie poznała wszystko się zmieniło. Okazała się bardzo miłą osobą i co najważniejsze nigdy nie mogłabym zarzucić Pani dr braku kompetencji. Lecze się u Pani dr juz od 7 lat. Mojemu mężowi uratowała życie- dosłownie, gdy dostał duszności, przewlekłego kaszlu inni lekarze leczyli go przez ponad miesiąc na zapalenie oskrzeli antybiotykami i zastrzykami- ledwo żył a na pierwszej wizycie u Pani dr po zwykłym osłuchaniu już wiedziała, że to zaczątki astmy i pokierowała go na dalsze leczenie. Gdyby nie ona nie wiem jak mój mąż by skończył. Polecam wszystkim pacjentom, którzy nie zrażają się po pierwszej wizycie, sa konkretni i nie próbują byc mądrzejszym od lekarza.

W głowie się nie mieści, że w dzisiejszych czasach są tacy lekarze. Co za bezczelność, tak traktować pacjenta, chamstwo....na dzień dobry potraktowała mnie jak zero. Na koniec powiedziała, że jutro też jest dzień !?Mam nadzieję, że wszystko do niej wróci z podwojoną siła. Szkoda gadać....

Zdecydowanie nie polecam! Gdyby był opcja ujemnej oceny tak też bym zrobił. Pierwszy raz ktoś doprowadził mnie swoim zachowanie do negatywnej oceny.Jest to najzwyklejszy internista w maleńkim Jaworznie, a zachowuje się jakby była pępkiem świata. Chyba zatrzymała się w latach komuny i ciężko jej się przestawić. Jest bardzo nieprzyjemna, wręcz bezczelna, chyba w życiu jej nie wyszło i nie ma na kim się wyżyć, a może tak poprawia swoją zaniżoną samoocenę bo nie zna innego sposobu. Jest osobą, która wszystko wie najlepiej i na każdym kroku musi to udowodnić pomimo tego, że pacjenci przychodzą po prostu po diagnozę, a nie po wykłady z innych dziedzin życia. W swojej dziedzinie co się okazuje nie jest specjalistą, ponieważ najpierw dostałem wykład, że nie powinienem pewnego leku używać, a za chwilę dostałem receptę z lekiem o takim samym działaniu i praktycznie identycznym składzie :) Pani doktor sugerowałbym się doszkolić :) i zwrócić uwagę na to, że praca dr polega na kontakcie z ludźmi a nie zwierzętami, nie wszyscy pragną zniżać się do Pani poziomu.

Uprzejmość ... Tragedia , totalna porażka , na targu w Będzinie jest więcej kultury jak u tej pani .Gorąco odradzam !

Bardzo nie sympatyczna osoba. Miałam wrażenie że wykonuje swój zawód z przymusu i tego nie lubi. Jest bardzo niegrzeczna, wpiera mi że nie może mnie to boleć, że mam krzywe nogi , że jestem gruba. Przepraszam bardzo ale tak ma wyglądać konsultacja lekarska???? Takie zachowanie jest na poziomie nastolatki która jeszcze ma pstro w głowie a nie podobno poważnej z tytułem Pani doktor. Stanowczo odradzam...

Przepraszam bardzo ale tak ma wyglądać konsultacja lekarska????

Stanowczo odradzam...

Bardzo niesympatyczna osoba w rozmowie.Sprawiajaca wrażenie nieomylnej,upierająca się przy swojej racji mimo,że nie ma racji.

Polecam z czystym sumieniem Panią doktor. Prawdziwy fachowiec. A tym którzy płaczą że krzyczy i jest niemiła polecam zmianę lekarza. Wtedy Wasz lekarz będzie Was przytulał i się litował nad Wami a nie leczył. Ale jak rozumiem tego oczekujecie. Powodzenia

Dno!Wszystko j.w. zostało już napisane.

Dno!Wszystko j.w. zostało już napisane.

Super lekarz,bardzo polecam,ale osobą"normalnym"z poczuciem humoru.Konkretnie szybko trafnie,oto diagnozy pani Jaromin.Osoby rozczulające się nad sobąlub naciągające l-4 nawet niech nie idą.Ja jestem bardzo zadowolona!

Do lekarza idę po to, by mnie wyleczył, a nie uśmiechał się. Każdy może mieć lepszy czy gorszy dzień. Zgoda - nie każdy musi to odczuć na sobie... Pani dr Jaromin jest OK i ją polecam swoim znajomym! Ważne, że mnie wyleczyła. Jak ktoś nie chce niech do niej nie chodzi, a ja i tak ja polecam.