lekarz Bożena Jaromin

1,9
1,7
1,9

Brak słów! Ocena jak najbardziej negatywna! Ta pani lekarz powinna jak najszybciej ponieść konsekwencje za swoje czyny!!!!

Brak słów!
Ocena jak najbardziej negatywna!
Ta pani lekarz powinna jak najszybciej ponieść konsekwencje
za swoje czyny!!!!

Niestety, wizyta u tej pani to jeden koszmar - szereg upokorzeń, kobieta dosłownie wyżywa się na pacjencie i robi to z jakąś okrutna satysfakcją. zastanawiam się właśnie do kogo napisać oficjalną skargę za psychiczne znęcanie się tego monstrum.

Lekarz, wręcz niegrzeczny dla pacjentów, podnoszący głos, nie skupiający się na badaniu pacjenta, lecz na słownym dokuczaniu. Nie polecam.

ta kobieta to nieporozumienie, bezczelna, chamska, zero zainteresowania pacjentem, nie nadaje się nawet do wypisywania recept

Opinia poprzedniej osoby jest kopią tego co mnie spotkało, również na dyżurze. Jeśli chodzi o tą panią "lekarz" to dziwię się pracodawcy, że zatrudnia takie osoby. Rozumiem, że na rynku brakuje lekarzy, ale zatrudnienie tej pani jest chyba aktem desperacji. Ta osoba jest osobą wysoce nie uprzejmą, arogancką, nieludzką. Odradzam stanowczo tego lekarza!!!

Ta osoba jest osobą wysoce nie uprzejmą, arogancką, nieludzką.
Odradzam stanowczo tego lekarza!!!

Ludzie! nigdy więcej wizyty u tej pani pożal się doktor!

Ludzie! nigdy więcej wizyty u tej pani pożal się doktor!

Nigdy nie spotkałam się z większym brakiem szacunku dla pacjenta!!!!! Była ordynarna, jakby niezadowolona i obrażona że wogóle ktoś śmie zakłucać jej czas (była wtedy na dyżurze). Jak wyszłam z gabinetu zastanawiałam się czy to co mnie przed chwilą spotkało wydarzyło się na prawde..... brak słow.....