lekarz Bożena Jaromin

1,9
1,7
1,9

pani dr to pomyłka :D trafiłam do niej przez przypadek bo akurat nie było mojego lekarza... kobieta ma ewidentnie problem ze sobą i wyżywa się na pacjentach :D gdy opowiadałam o objawach - stwierdziła, że sama się zdiagnozowałam :D dawno nie spotkałam człowieka z tak niskim poczuciem własnej wartości :] ciekawe dlaczego Elvita jeszcze ją trzyma? ogólnie rzecz biorąc nie miła, opryskliwa, chamska i ma wszystko gdzieś.

ogólnie rzecz biorąc nie miła, opryskliwa, chamska i ma wszystko gdzieś.

pomyłka nie lekarz, brak słów na traktowanie przeciętnego człowieka, nie wiem kto za tym stoi, że ta Pani jeszcze "leczy"

Chodzę do Pani Jaromin już kilka lat z dużą częstotliwością (taka uroda chorób przewlekłych). Gdyby nie ta Pani z cała pewnością nie było by mnie już na tym świecie, nie tylko pomogła i prawidłowo rozpoznała chorobę, ale stale kontroluje i świetnie reaguje na każde zaostrzenie choroby. Nie wyobrażam sobie, abym mogła zmienić lekarza. Mam do niej pełne zaufanie ( a to się rzadko zdarza w przypadku lekarzy).

Może jest arogancka - może jest złośliwa - ale jest kompetentnym lekarzem. Osobiście przedkładam wiedzę lekarską i doświadczenie oraz skuteczność leczenia (która Ona posiada) niż uśmiechy czy uprzejmość które często zastępują braki w kompetencjach lekarskich...

Może jest arogancka - może jest złośliwa - ale jest kompetentnym lekarzem.

strasznie arogancka. NIe chciała mnie przyjac w sobote w Elwita Plac Gwarków bo to strata kasy dla niej ( jestem ubezpieczony państwowo) przy opisie objawów choroby doprowadziła mnie do tego że czułem się głupkiem i nie potrafie opisac objawów oczekiwała że ją przeproszę za zawracanie głowy. Generalnie będę ją omijał zdaleka.

a ja mam wrazenie ze pano doktor jaromin jest ok pod kazdym wzgledem jak dla mnie jest mila uprzejma i jeszcze nie zawiodlem sie na niej.

a ja mam wrazenie ze pano doktor jaromin jest ok pod kazdym wzgledem
jak dla mnie jest mila uprzejma i jeszcze nie zawiodlem sie na niej.

Zatrudnianie tak niekompetentnego lekarza jakim jest Pani JAROMIN rzuca złe światło na Spółka Elvita, która chlubi się wysoką jakością usług, potwierdzoną cerytfikatem ISO. Podzielam opinię moich przedmówców,iż lekarz Jaromin nie nie służy pomocą chorym ludziom. Zdecydowanie odradzam tego "lekarza".

Zdecydowanie odradzam tego "lekarza".

Proszę Administratora strony o dodanie oceny ZERO - specjalnie dla tej Pani. Kuracja którą mi zaaplikowała doprowadziła do rozwoju choroby i gdyby nie fachowość lekarza w szpitalu w Jaworznie na Izbie Przyjęć, pewnie by mnie już nie było. Ta osoba (bo to nie lekarza) nie odróżnia zapalenia wyrostka od grypy (dosłownie). Tyle o kompetencjach zawodowych - co do stosunku do pacjenta - poniżej zera.

Wizyta u Pani doktor jest niezapomnianym przeżyciem - prawie dr House

Wizyta u Pani doktor jest niezapomnianym przeżyciem - prawie dr House

Pani doktor ma jakieś problemy ze sobą... przyjechałam na dyżur oczekując fachowej pomocy a tu pani doktor... ? nie raczyła nawet odpowiadać na moje pytania a jak już cokolwiek powiedziała skrytykowała moje wypowiedzi w sposób ordynarny... porażka następnym razem wole cierpieć w domu niż trafić do tak bezczelnej osoby !! nie wspomne już że o lekach jakie mi przepisała dopiero w domu zobaczyłam że są na opryszczkę o której w wizycie nie było ani mowy?....:| NIE POLECAM !!!!!!