Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Białystok

15-275 Białystok

Wspaniały lekarz wszystko opowie co robi rewelacja polecam bardzo serdecznie oby więcej takich lekarzy

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Polecam wszystkim doktora Artura - operował naszą córeczkę a potem pomógł nam ostatecznie zwalczyć nawracający ziarniniak pępka. Uprzejmy, poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga sytuacja, odpowie na wszystkie pytania, bardzo miły dla swoich małych pacjentów. Dziękujemy Panie Doktorze:)
Opinia dodana przez: Anna

waszyngtona

Białystok

witold olanski to najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam.wielki szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: siebkon

Białystok

Pani doktor jest bezpośrednia, konkretna i ,,nie owija w bawełnę" i według mnie jest to jej zaletą. Uratowała mojej córce oko a nawet powiedziałabym życie wprowadzając u niej leczenie naczyniaka propranololem. Jesteśmy pod Pani doktor opieką już prawie rok i jesteśmy jej wdzięczni za cały ten okres leczenia. Pozdrawiamy serdecznie

UDSK BIAŁYSTOK

Białystok

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Operował mi nogę, przedłużenie ścięgien achillesa i stopy końsko-szpotawe. Operacja niby się udała, ale zachowanie prof. przed i po operacji to jakiś koszmar. Blizny się długo goiły,a opuchliznę mam do dziś(ponad 2 lata po operacji). Pan profesor po takiej operacji założył mi krótki gips(do kolana), przez co kilka dni przy minimalnym ruchu kolana wyłam z bólu! Ponadto zmiana opatrunku to było okropieństwo. 3dni po operacji profesor ...

ulica Waszyngtona Jerzego 1/5
15-269 Białystok