Chirurg Dziecięcy Tychy

lekarz Maria Boczar

Zawiść, Tychy

Pani Doktor 4 lata temu operowala mego synka,wtedy rocznego. Lekarz z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedza i jako człowiek jest super. Polecam z całego serca Pani dr i serdecznie dziękuję za uratowanie mego synka.
Opinia dodana przez: Taja

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Żwaków, Tychy

Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa.
Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Urszula Żmuda-Chudyba

Marii Curie Skłodowskiej 24/25
43-100 Tychy

Pani Doktor Urszula jest najlepszą wizytówką ZOZ w Oświęcimiu. Każdego pacjenta czy to maluszka czy osobę dorosłą przyjmuje z wielkim zaangażowaniem, trafnymi diagnozami i oczywiście profesjonalnym leczeniem.

lekarz Andrzej Grabowski

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Bardzo dobry chirurg. Jako jedyny nie zbagatelizował moich spostrzeżeń, zbadał córkę, wykonał USG oraz pokierował do szpitala. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józef Gregor

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to nie mogę tu nic zarzucić bo odbyła się tylko jedna wizyta i leczenia u tej pani nie będziemy kontynuować. Moje zastrzeżenia budzi podejście do człowieka. Jest ważna, rzuca złośliwe komentarze, traktuje z góry. Brak empatii powoduje że nie mam ochoty już do niej wracać z moim dzieckiem. Przypuszczam że wizyta prywatna wygląda zupełnie inaczej niż na NFZ. Bo NFZ to przecież jak za ...
Opinia dodana przez: Ala

dr n. med. Andrzej Tomczyk