Chirurg Dziecięcy Tychy

Zawiść, Tychy

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny.
Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru.
Wdzięczni rodzice Olka.

Opinia dodana przez: Mama 4-miesięcznego Olka

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin

Marii Curie Skłodowskiej 24/25

Wspaniały Lekarz!!!!!!!!!!!
Wiedza, kompetencja to atrybuty, które wyróżniają Panią doktor Urszulę. Wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych. Chirurg dziecięcy z prawdziwego zdarzenia!!!!!

Wspaniały Lekarz!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Beata

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Doktor Andrzej Grabowski to rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Trafnie zdiagnozował i dokładnie wyjaśnił nam przebieg operacji przepukliny pępkowej u naszego dwuletniego syna . Wykazał duże zainteresowanie przed i po zabiegu. Pan Doktor również przyczynił się do wyleczenia stulejki u syna dzięki czemu uniknęliśmy kolejnego zabiegu. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Beata

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Świetne podejście lekarza do pacjentów. Termin wizyty bardzo szybki. Szybkie i dokładne wykonanie pracy. Polecam.

Opinia dodana przez: Iza

Iwona Ptak-Latocha

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kubicy 27
Żwaków, Tychy

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pani doktor stawia na leczenie, a nie usuwanie, bądź trucie zęba. Cierpliwie tłumaczy przyczyny (w moim wypadku - zapalenia miazgi) i proponuje możliwości uniknięcia tej sytuacji w przyszłości. Jak dla mnie jedynym minusem jest długa kolejka do niej. Na wizytę trzeba się naczekać, ale warto! Ilość pacjentów mówi sama za siebie.

lekarz Jolanta Ciemniewska

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17

dr n. med. Andrzej Tomczyk