Filtruj terminy

dr Dariusz Wyrzykowski

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Pan Doktor zoperował po raz drugi mojego synka ze złożoną malformacją.Jest po prostu fenomenalny. Z całym oddaniem dla Pana, Panie Doktorze - dziękujemy, Kuba Z. z rodziną.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marek Ciecierski

Gdańsk

Pan doktor jest drugim wspaniałym lekarzem spotkanym w moim życiu.Profesjonalny i pełen empatii.Na wizyty jeździmy razem z siostrą.Zawsze pełne zaufania i zadowolone z efektów leczenia.
Opinia dodana przez: Danuta

Marcin Trenkner

Perfect Medica
Tetmajera 3
80-313 Gdańsk

Takich lekarzy chciałbym spotykać za każdym razem jak będę musiał skorzystać ze służby zdrowia. Lekarz z powołania, kompetentny i potrafi wysłuchać pacjenta co jest bardzo rzadką cechą lekarzy i nie wywyższa się co jest z kolei bardzo częstą cechą lekarzy! Dokładne wyjaśnia możliwe przyczyny złego stanu zdrowia, przedstawia opcje leczenia dokładnie je opisując przy tym bardzo sympatyczny, Godny zaufania i polecenia fachowiec, specjalista. Szczerze polecam.
Dziękuję panie doktorze.

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Czesław Kwiatkowski

Horeszków 50
Gdańsk

Niesamowity lekarz, wybitny specjalista. Uratował życie i zdrowie mojemu tacie. Dzięki dr Kwiatkowskiemu mój tata chodzi - uratował mu nogę. Dr Kwiatkowski to bardzo rzadkie połączenie wybitnej wiedzy, doświadczenia z życzliwością i serdecznością do pacjenta. Niesamowity człowiek. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Grzegorz Halena

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Pan dr n. med. GRZEGORZ HALENA - renomowany specjalista w dziedzinie Chirurgii Naczyniowej. Wspanialosc doktora odzwierciedla się w pokaznym zakresie umiejetnosci oraz w postawie. Z godnoscia prezentuje tak zaszczytna profesje. Z entuzjazmem realizuje swoja specjalność. Kompleksowo i profesjonalnie analizuje stan całego organizmu pacjenta. Leczenie daje imponujący rezultat. Czas poswiecony na wizyte, indywidualnie dla osoby potrzebującej pomocy lekarza. Pan doktor Grzegorz Halena jest uosobieniem dobroci. Pacjentowi okazuje szacunek, zrozumienie, cierpliwość. Uprzejmosc ...

lekarz Piotr Rumianowski

Wileńska 44 (Swissmed)
Gdańsk

Godny polecenia i zaufania, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Dzięki Niemu przeszedłem ostatnio zabieg udrażniania tętnicy nogi i mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Wojciechowski

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Chirurg naczyniowy, lekarz Jacek Wojciechowski jest bardzo dobrym fachowcem, operował mnie kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Przed zabiegiem wytłumaczył mi co będzie robione z moimi tętnicami i jaki może być efekt zabiegu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Gerard

lekarz Marek Ciecierski

ul. Saperów 13
80-431 Gdańsk

Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Michał Zdunek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Doktor ma przyjazne podejście dzięki któremu łatwiej podzielić się wstydliwymi trudnościami, poświęca wystarczającą ilość czasu aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Konsultacja na pewno nie była straconym czasem.

dr n. med. Łukasz Znaniecki

Gdańska Klinika Flebologii
ul. Lelewela 6C/1
Wrzeszcz, Gdańsk

Doktor Znaniecki opiekuje sie moim tatą, który ma problem z nogami pod katem naczyń krwionosnych( miażdżyca i stopa cukrzycowa). Jestem wdzieczna lekarzowi, gdyz jak twierdzi tata sam zainteresował sie jego przypadkiem, kiedy to leżał na chirurgii po częściowej amputacji stopy z informacja, ze kolejna amputacja do kolana. Doktor właściwie uratował noge mojemu tacie. Na swoim oddziale chirurgii naczyniowej udroznił mu nogę. Niestety okres leczenia sie nie zakończył. Wciąż istnieje ryzyko ...
Opinia dodana przez: Barbara

Chirurdzy naczyniowi w Gdańsku