Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Chirurg Naczyniowy Gdańsk

- 16 lekarzy

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

  (+2 więcej)
liczba opinii: 36

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny ...
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Ryszard Zając

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 27

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Średnia ocen: 4,0/5
Miałam wykonany zabieg na żylaki metodą EVRF. Zabieg trwał niecałą godzinkę, towarzyszyła mu wesoła atmosfera. Dr Ryszard Zając jest szczery i profesjonalny w tym, co robi. Jestem już po ściągnięciu szwów i wracam do normalnego funkcjonowania. Niedługo wybieram się jeszcze do dr na skleroterapię na drugą nogę. Naprawdę polecam lekarza i gabinet!!!
Opinia dodana przez: kejsi

dr n. med. Czesław Kwiatkowski

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 7

Gabinet
Horeszków 50
Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Niesamowity lekarz, wybitny specjalista. Uratował życie i zdrowie mojemu tacie. Dzięki dr Kwiatkowskiemu mój tata chodzi - uratował mu nogę. Dr Kwiatkowski to bardzo rzadkie połączenie wybitnej wiedzy, doświadczenia z życzliwością i serdecznością do pacjenta. Niesamowity człowiek. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Marcin Trenkner

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 7

Perfect Medica
Tetmajera 3
80-313 Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Pierwszy raz wychodzę z gabinetu z taką wiedzą o moim stanie zdrowia. Dostałam nawet rysunek perforatora, ktory u mnie szwankuje! Polecam
Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 7

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,5/5
Pan doktor jest drugim wspaniałym lekarzem spotkanym w moim życiu.Profesjonalny i pełen empatii.Na wizyty jeździmy razem z siostrą.Zawsze pełne zaufania i zadowolone z efektów leczenia.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Grzegorz Halena

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 5

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Średnia ocen: 4,8/5
Pan dr n. med. GRZEGORZ HALENA - renomowany specjalista w dziedzinie Chirurgii Naczyniowej. Wspanialosc doktora odzwierciedla się w pokaznym zakresie umiejetnosci oraz w postawie. Z godnoscia prezentuje tak zaszczytna profesje. Z entuzjazmem realizuje swoja specjalność. Kompleksowo i profesjonalnie analizuje stan całego organizmu pacjenta. Leczenie daje imponujący rezultat. Czas poswiecony na wizyte, indywidualnie dla osoby potrzebującej pomocy lekarza. Pan doktor Grzegorz Halena jest uosobieniem dobroci. Pacjentowi okazuje szacunek, zrozumienie, cierpliwość. Uprzejmosc ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Piotr Rumianowski

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 4

Gabinet
Wileńska 44 (Swissmed)
Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Godny polecenia i zaufania, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Dzięki Niemu przeszedłem ostatnio zabieg udrażniania tętnicy nogi i mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Wojciechowski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet
Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Chirurg naczyniowy, lekarz Jacek Wojciechowski jest bardzo dobrym fachowcem, operował mnie kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Przed zabiegiem wytłumaczył mi co będzie robione z moimi tętnicami i jaki może być efekt zabiegu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Gerard

lekarz Michał Zdunek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 1

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Doktor ma przyjazne podejście dzięki któremu łatwiej podzielić się wstydliwymi trudnościami, poświęca wystarczającą ilość czasu aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Konsultacja na pewno nie była straconym czasem.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Łukasz Znaniecki

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 1

Gdańska Klinika Flebologii
ul. Lelewela 6C/1
Wrzeszcz, Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Doktor Znaniecki opiekuje sie moim tatą, który ma problem z nogami pod katem naczyń krwionosnych( miażdżyca i stopa cukrzycowa). Jestem wdzieczna lekarzowi, gdyz jak twierdzi tata sam zainteresował sie jego przypadkiem, kiedy to leżał na chirurgii po częściowej amputacji stopy z informacja, ze kolejna amputacja do kolana. Doktor właściwie uratował noge mojemu tacie. Na swoim oddziale chirurgii naczyniowej udroznił mu nogę. Niestety okres leczenia sie nie zakończył. Wciąż istnieje ryzyko ...
Opinia dodana przez: Barbara

Chirurdzy naczyniowi w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat