Chirurg Naczyniowy Opole

dr Piotr Jastrzębski

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Bogusław Lorenc

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.

Opinia dodana przez: Helena

Chwałkowice, Opole

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

Andrzej Chwiłowicz

Flebolog, Chirurg naczyniowy

Chwałkowice, Opole

pan dr. Andrzej Chwiłowicz nie żyje już kilka lat ,był b. dobrym lekarzem pomocnym ludziom chorym i w potrzebie
tadeusz

tadeusz

Opinia dodana przez: tadeusz

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Niestety nie polecam. Trudno ocenić kompetencje w sytuacji gdy lekarz nie odpowiada na pytania, odsyła aby przeczytać informacje na temat choroby w meilu, który przyśle ... kiedyś. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem podczas wizyty prywatnej. Jak to Pan doktor ujął: aby wytłumaczyć wszystko o chorobie i ewentualnym zabiegu nie starczyłoby czasu nawet dodatkowej wizyty... ( oczywiście płatnej ). Lekarz rezerwuje czas chyba jedynie na wypisanie karty a nie rozmowę z pacjentem. Zadałam dwa pytania i nie otrzymałam kompetentnej odpowiedzi, tylko jakąś wzmiankę i wywód jakie to zabiegi refundowane przez NFZ są przestarzałe i okropne. Może i tak, ale znacznie bardziej interesowała mnie moja osobista sytuacja. Miałam wrażenie, że powinnam po 10 minutach położyć pieniążki na biurko i wyjść, bo czas minął. Tłumaczenie się troską o następnych pacjentów jest marne w sytuacji gdy na korytarzu nikogo nie ma... Poza tym na wizytę, za którą się kasuje ciężkie pieniądze należy przeznaczyć odpowiednią ilość czasu. Na marginesie podczas wizyty nerwowe spoglądanie na zegar wiszący na ścianie jest żenujące. Weszłam do gabinetu z opóźnieniem kilkuminutowym więc notabene zapłaciłam za kogoś... No cóż... rozczarowanie wielkie.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jacek Hobot

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Szczerze odradzam. Obiektywnie spoglądając na kompetencje - być może ukończył studia w swojej specjalności i posiada wiedzę w jakimś stopniu, lecz nie potrafił (lub nie chciał) postawić diagnozy, co stawia jego kompetencje pod znakiem zapytania. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta, tutaj również szczerze się zawiodłam, oczekiwałam zrozumienia - pacjent przychodzi do lekarza z problemem, oczekuje wsparcia i pomocy z jego strony a niestety zostaje zupełnie rozczarowany zachowaniem doktora w czasie wizyty. Tłumaczenie choroby i leczenie - tutaj także żadnych konkretów, ogólniki, które już są mi znane. Poświęcony czas - tutaj trudno to ocenić, ogólnie krótki, szybka wizyta. Odnosząc się do uprzejmości - no tutaj akurat to Pan dr wykazał się skrajną nieuprzejmością, nie będę wchodzić w szczegóły. Przechodząc do meritum - niestety, ale nie mogę nic pozytywnego napisać o tym lekarzu, z pewnością nie jest on wg mnie godnym polecenia specjalistą.

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Tadeusz Jędrzejczyk

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 55
45-055 Opole

Pan doktor przeprowadził mi operację zespolenia dwóch kości przedramienia, które złamałem w wyniku wypadku. Przed operacją przyszedł do sali, przedstawił się i wyjaśnił na czym operacja będzie polegać. Operacja w pełni się udała. W trakcie kolejnych wizyt wyjaśnił na czym będzie polegać leczenie ręki i rehabilitacja. Nie pozostawił żadnych niedomówień, a na wszystkie pytania udzielił zadowalających odpowiedzi. Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że jest fachowcem najwyższej klasy. Polecam go jako lekarza specjalisty w ortopedii.

lekarz Zbigniew Kowalik

ulica Książąt Opolskich 48-50