Chirurg Onkolog Otwock

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Przed testami do szkoły ofecerskiej zdiagnozowano u mnie ogromnego miesniaka macicy. Dr. Radziszewski w szpitalu wraz z personelem otoczył mnie wspaniałą opieką. W twardy sposób przygotował na ewentualne komplikacje i usunięcie macicy - na szczęście dzięki profesjonalizmowi lekarza obyło sie bez tego. :-)
Były łzy i klniecie z bólu... Lecz podejście i poczucie humoru doktora uspokaja.. Dziękuje. Wróciłam do sprawności (sporty ekstremalne) po około miesiącu po operacji. Nawet blizna na całym brzuchu mi nie doskwiera. Często nawet śmieje sie, ze doktor zostawił mi wspaniałe arcydzieło na brzuchu. Piękna linia, równa, która zagroziła sie ekspresowo. Lipiec 2014- operacja na Madalińskiego.
Jeżeli onkologia to tylko w tym miejscu. Polecam!

Opinia dodana przez: Alice