Filtruj terminy

lekarz Henryk Maciąg

Chirurg onkolog

dr. Orłowicza 13
58-309 Wałbrzych

Dr Maciąg w swojej pracy najmniej do szczęścia potrzebuje pacjentów. Tak wynika z mojego doświadczenia po ostatnim leczeniu mojej Mamy.
Jest ordynatorem w publicznym szpitalu im. Alferda Sokołowkiego w Wałbrzychu, gdzie Mama była przygotowywana do poważnej operacji. ANI RAZU nie konsultowała z nim swojej choroby, NIE BYŁ on lekarzem prowadzącym. Trzej inni lekarze, pod których opieką była podawali już termin zabiegu, informowali o zagrożeniach, rekonwalescencji itd.
Nie przeszkodziło Mu to ...
Opinia dodana przez: alpin

dr n. med. Paweł Pyka

Chirurg onkolog

Prywatna Praktyka Lekarska

58-309 Wałbrzych

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)
Opinia dodana przez: Marietta

lekarz Jarosław Janas

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych

Lekarz z powołania, skuteczny zna swój zawód
, podejmuje skuteczne środki leczenia, tłumaczy jasno i wyraźnie. Sam się przekonałem mam wstrzymanie choroby nowotworowej, i poprawa wyników. Polecam serdecznie. Marek
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: miszy

lekarz Adam Majewski