Chirurg Onkolog Wałbrzych

lekarz Bodha Subedi

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: miszy

Prywatna Praktyka Lekarska

58-309 Wałbrzych

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)

Opinia dodana przez: Marietta

dr. Orłowicza 13
58-309 Wałbrzych

Dr Maciąg w swojej pracy najmniej do szczęścia potrzebuje pacjentów. Tak wynika z mojego doświadczenia po ostatnim leczeniu mojej Mamy.
Jest ordynatorem w publicznym szpitalu im. Alferda Sokołowkiego w Wałbrzychu, gdzie Mama była przygotowywana do poważnej operacji. ANI RAZU nie konsultowała z nim swojej choroby, NIE BYŁ on lekarzem prowadzącym. Trzej inni lekarze, pod których opieką była podawali już termin zabiegu, informowali o zagrożeniach, rekonwalescencji itd.
Nie przeszkodziło Mu to ...

Nie przeszkodziło Mu to potraktować Mamy jak smarkulę, która nie może decydować o swoim zdrowiu. Nie dopuścił do zabiegu z przyczyn, do których się nie przyznał, był gburowaty, lekceważący. Zlekceważył specjalistów z własnego szpitala, Mamę i całą rodzinę. Nie czuje potrzeby żadnych wyjaśnień, sprawy załatwia przez wypowiedzenie jednego zdania, które zamyka dyskusję.
Najwidoczniej lekarz może być bogiem w swoich własnych oczach.
Odradzam i to bardzo powierzanie swojego życia w ręce Dr Maciąga.
Nie widzi pacjentów tylko swoje przekonania i wielkie ego!
Najgorszy przypadek, z jakim się spotkałam w całej Wałbrzyskiej służbie zdrowia!

Opinia dodana przez: alpin nomad.ks

lekarz Adam Majewski

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO