Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355
Gdynia
Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.
Witam. Trafiłam do doktora z polecenia, bardzo wystraszona, gdyż dolegliwość wydawała mi się dość poważna. Doktor już na pierwszej wizycie, odpowiedział jasno na wszystkie moje pytania, co uspokoiło mnie i dało poczucie iż trafiłam w dobre ręce. Pierwsze wrażenie okazało się być słuszne. Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Z całego serca polecam.
Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791
Poznań
Pan Doktor to ortopeda z powołania! Wykonuje świetne operacje. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziękuję.
NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600
Radom
Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora, który operował i opiekował się moją mamą podczas pobytu w szpitalu. Przed operacją rzeczowo pokazał i wytłumaczył na sztucznej kości na czym będzie polegała operacja. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc, Monika K.
ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790
Bydgoszcz
Pani lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke to wyjątkowo kompetentny i godny zaufania chirurg stomatolog. Leczenie przebiegało sprawnie, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania i dba o komfort pacjenta na każdym etapie wizyty. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie, a efekty leczenia są bardzo dobre. Widać ogromne doświadczenie, precyzję oraz indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i empatycznego specjalisty.
NZOZ "M-Dent"
Przepiórcza 23c/1A
60-162
Poznań
Szukałam dobrego chirurga szczękowego w Poznaniu. Kierowana dobrymi opiniami o Pani doktor, umówiłam się na zabieg usunięcia ósemek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest miła, profesjonalna i z pełnym spokojem krok po kroku przechodziła ze mną przez cały zabieg. W zupełności polecam wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga szczękowego. Ja przekonałam się o tym, że dr Trzcionka to trafiony i dobry wybór :)
Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300
Sztum
Pod koniec listopada miałam okazję być pacjentką Pana Doktora podczas kolonoskopii w szpitalu. Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę oraz profesjonalizm. Pan Doktor jest osobą niezwykle życzliwą i empatyczną, co ma ogromne znaczenie w przypadku tak stresujących badań. Pomimo mojego dużego zdenerwowania, Pan Doktor zrobił wszystko, aby zminimalizować mój niepokój – wykazał się cierpliwością, spokojnym podejściem oraz wsparciem na każdym etapie badania. Sam zabieg został wykonany szybko, sprawnie i z …
Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111
Rzeszów
Bardzo dobry lekarz. Jestem zadowolony z niedawno przeprowadzonego zabiegu. Lekarz bardzo miły. Zabieg został wykonany szybko i profesjonalnie. Polecam.
Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797
Warszawa
Pełen profesjonalizm w VitaBene. Doktor Paweł Dąbrowski to absolutny fachowiec 🔥❤️ Mój syn miał problem z dwoma bardzo wrastającymi paznokciami. Doktor zrobił cały zabieg podczas jednej wizyty — konkretnie, skutecznie i bez zbędnego „patryczkowania się”. Widać ogromne doświadczenie i pewność w działaniu. Dziś Krzysiek śmiga bez bólu 😊 Szczerze? Śmiać mi się chce, kiedy czytam negatywne opinie o doktorze i tej klinice, bo nasze doświadczenie było dokładnie odwrotne. Mega konkretne …
ulica Jastrzębia 1/13
20-323
Lublin
Jestem po zabiegu na jelicie grubym przeprowadzonym w czerwcu 2025r . Od pierwszej wizyty u doktora poczułem pełne zaopiekowanie. Rozmowy przed zabiegiem były bardzo rzeczowe i konkretne. Uprzejmość i kompetencja rzucająca się od pierwszego kontaktu. Polecam takiego fachowca każdemu kto znajdzie się w potrzebie. Dziękuję Panu za wszystko.
Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110
Siedlce
Wspaniały specjalista. Bardzo kulturalny i rzeczowy doktor. Jestem po operacji ACL i wracam do zdrowia w bardzo szybkim tempie. Polecam!!
Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100
Zgierz
Doktor Kępa to prawdziwy lekarz z powołania. Nie zostawił mnie nawet w tych dziwnych czasach pandemii. Jest świetnym fachowcem. Jego profesjonalizm idzie w parze z ogromną ilością empatii do Pacjenta.Nie wypisuje recept tylko bada,sprawdza i interweniuje. Dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala, gdzie udzielono mi fachowej pomocy, a operacji dokonał sam Pan Kępa. Jeszcze raz dziękuję i przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii.
Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747
Gdańsk
Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.
Przychodnia specjalistyczna
Dukielska 4/1L
35-505
Rzeszów
Pan Doktor Łazorko wykonał protezoplastykę obydwóch moich stawów biodrowych nową małoinwazyjną metodą. Na pierwszej wizycie Doktor postawił diagnozę, zaproponował metodę leczenia i wystawił skierowanie. Obydwie operacje odbyły się w planowanym terminie. Podczas pobytu w szpitalu Pan Doktor codziennie przychodził na oddział zapytać jak się czują Jego pacjenci i cierpliwie odpowiadał na ewentualne pytania. Profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, kultura osobista, empatyczne podejście do pacjenta i spokój Pana Doktora ułatwiają pacjentowi pobyt w …
Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400
Zamość
Po wizycie u Pana doktora wraca wiara w lekarzy, przesympatyczny, miły i uprzejmy, a przy tym kompetentny i profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia, po wizycie nie trzeba szukać informacji w internecie jak to często bywa... Polecam🙂
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: