Lekarze Chirurg ortopeda Bytom

lekarz Robert Szostak

Szpital Spec nr 4
Bytom

Lekarz nieuprzejmy, brak postawionej diagnozy, olewające podejście, brak czasu nawet na przeprowadzenie wywiadu i wyjaśnienie co się dzieje. Jego opinia była skrajnie rożna od opinii lekarza rodzinnego oraz fizjoterapeutów. Dopiero po drugiej konsultacji z innym lekarzem (który przynajmniej zbadał bolące miejsca) okazało się, ze to fizjoterapeuta i lekarz rodzinny mieli racje. Fatalne podejscie do pacjenta. Na koniec usłyszałem, ze mam sie pokazać po odbyciu zabiegów, na które termin za pół ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janusz Stelmaszyński

NZOZ Specjalistyczne Praktyki Lekarskie
Bolesława Chrobrego 10/1
41-902 Bytom

Niebywałe standardy u pana Janusza. Chciałbym napisać opinię pozytywną lecz jak. Godzina wizyty przesunięta w czasie😁 czekamy. Muszę powiedzieć badanie wykonał. Lecz nie po to lekarz POZ kieruje pacjenta do specjalisty żeby usłyszeć już Pan się wyleczył i nie ma podstawy do dalszej diagnostyki z państwowych funduszy. Trudno przyjść z dolegliwościami do Specjalisty jak terminy wizyt często są kilku miesięczne. Profilaktyka nie istnieje u Pana Janusza. Wrócę do Sigmy gdy ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Andrzej Lis

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Zdecydowanie nie polecam! Zgłosiłam się do Pana doktora z dotkliwym bólem uda, (podejrzenie lekarza pierwszego kontaktu to ucisk wewnętrzny). Jestem już pacjentką Pana doktora ale planowa wizyta przypada w lipcu więc zgłosiłam się do gabinetu ze skierowaniem i prośbą od lekarza o poszerzenie diagnostyki o badanie obrazowe. Po 4 godzinach oczekiwania w poczekalni, Pan doktor dosłownie pokazał mi drzwi. Przyznam, że z takim traktowaniem spotkałam się pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Zbigniew Cieślik

Specjalistyczna Praktyka Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Katowicka 63
41-902 Bytom

"poświęcił" mi kilka minut łącznie z badaniem. stwierdził,że nie rozumie dlaczego inny lekarz skierował mnie na konsultację. "doradził" długie spacery i zmianę lekarza prowadzącego.

lekarz Mariusz Wróblewski

Chirurg ogólny, Urolog

Bytom

Cóż mogę powiedzieć.Według mnie to nie lekarz.Przez niego moje życie dobiega koñca. Przez dwa lata obserwował nerki i nie powiedział że jest zmiana.Byłem nieświadomy choroby.Po dwóch latach zwróciłem uwagę ,na dziwne zachowanie lekarza bo kręcił głową przy badaniu zapytałem co go dziwi.Stwierdził iż podziwia moją cystę ,że to nic groźnego i dopiero wtedy dał skierowanie na tomograf .sugerując bym się nie spieszył i zrobił to na spokojnie. Wiadomo zrobiłem to ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Wojciech Połoński

Chirurg ogólny, Traumatolog

Nickla 19
41-908 Bytom

dr n. med. Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg naczyniowy

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Nie polecam kontaktu z Panią Doktor. Człowiek pracujący w tym zawodzie powinien wykazywać choć odrobinę empatii i w razie wątpliwości czy nieporozumień że spokojem wyjaśnić pacjentowi, że doszło do pomyłki. Pani Doktor w sposób bardzo chamski prowadziła konwersacje, z której nic nie wynikło, nie rozwiązała mojego problemu, przenigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim kontakt z ta osobą jeśli nie chcecie popsuć sobie nerwów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Lucjan Rozmus

Ortopeda, Chirurg ogólny

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Zgadzam się z wszystkimi komentarzami wyżej nie polecam a wręcz odradzam tego pseudo lekarza pazernego na kasę wizyta mnie rozczarowała i ten jego głupawy uśmieszek gdy zapraszał mnie na kolejną płatną wizytę po 70zł

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

ulica Tuwima 19/7
41-902 Bytom

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.

lekarz Dariusz Nowak

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Cudotwórca z 35% uszczerbku na zdrowiu popatrzał na mnie i napisał że jestem w pełni sprawny. daremny gość
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jerzy Richta

NZOZ Centrum Medyczne "VITACON"
Świętochłowicka 5
41-909 Bytom

Nie polecam lekarz bardzo nieuprzejmy . Zle potraktował moja mamę na wizycie niedość ze nastraszył to jeszcze przekierował ja do szpitala w miejscu zamieszkania! Dlaczego ? Skoro nie ma rejonizacji !!!Odmówił udzielenia leczenia zero kompetencji , brak zainteresowania się pacjentką! Lekarz powinien być zwolniony z wykonywania swojego zawodu gdzie składał przysięgę ze będzie ratował ludzi w taki sposób to ja dziekuje !!!
Opinia dodana przez: KW

lekarz Tomasz Kiolbasa

Ortopeda, Traumatolog

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)

dr n. med. Beata Marniok

lekarz Krystyn Jędrzejek

Felińskiego 38/26
41-908 Bytom

lekarz Grzegorz Kowalski

SIGMA-BI JACEK ZAMŁYŃSKI SP.J.
Leona Wyczółkowskiego 26