Lekarze Chirurg ortopeda Łódź

Ortopeda, Traumatolog

I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga w Łodzi
ulica Pieniny 30
92-003 Łódź

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu Byłam ostatnio u niego na wizycie kiedy zastępował innego, też bardzo dobrego lekarza z tej placówki Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty,wyjaśnił sporo rzeczy,odpowiadał na każde pytanie,bez problemu mogłam zerknąć na postęp zrastania się mojej stopy po złamaniu Mimo mojego ogólnego strachu przed wizytami lekarskimi,który mam od najmłodszych lat,rozmowa z panem Pawłem,rozluźniła mnie całkiem,przede wszystkim jego spokojne i cierpliwe ...
Opinia dodana przez: syla

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

lekarz Piotr Waśniewski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Agnieszka Żurada-Zielińska

Przychodnia
Boya Żeleńskiego 12
91-704 Łódź

POLECAM NA 100% ZABIEG USUNIECIA OPADAJĄCYCH POWIEK ZROBIONY PERFEKCYJNIE..PO 3 MIESIĄCACH PRAKTYCZNIE NIE WIDAĆ INGERENCJI ,A OKO ...SZERKO OTWARTE ,TWARZ ODMŁODZONA O 10 LAT
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Piotr Hogendorf

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Jacek Dalecki

Chirurg dziecięcy

Lubeckiego 1/30
91-403 Łódź

Dr J.Dalecki rzeczowy i sympatyczny.Wszystko wyjasnił szczegołowo.Pierwszy raz w życiu nie pocxułam podania sterydu w nadgarstek.A mialam juz kilkakrotnie podawany.Rewelacyjnie podał!!Dziękuję za pomoc p Doktorze!Polecam !!
Opinia dodana przez: Zofia

lek. med. Ryszard Kujawski

Wólczańska 197/3
90-531 Łódź

Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

lekarz Piotr Narbutt

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

Bardzo dobry, kompetentny, empatyczny lekarz! Brakuje mi słów, aby wyrazić uznanie! Polecam wszystkim, którzy szukają wybitnego specjalisty, aby powierzyć mu swoje zdrowie i życie
Opinia dodana przez: Regina

Dariusz Gąsiorowski

Halluxmed
Pabianice ul.Grota Roweckiego
Łódź

Serdecznie polecam. Kompetentny , miły, zaangażowany w leczenie. Ważny jest pacjent i lekarz robi wszystko aby pomóc. Stan mojego stawu barkowego po leczeniu przez innego pseudo lekarza był tragiczny. Dr Gąsiorowski potrzebował 2 miesięcy abym uzyskała 95 % sprawność. Nie szukajcie, macie problem idżcie do dr |Gąsiorowskiego. POLECAM
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Monika Kontowt

Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm, trafne diagnozy, skuteczna w leczeniu, konkretna w działaniu. Oby takich lekarzy więcej
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Katarzyna Sokalska

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Chirurg stomatolog

Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Sokalska
ul. Sarnia 3
Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam
Opinia dodana przez: emka

dr Paweł Kolano

Kościuszki 93
93-435 Łódź

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

dr n. med. Jacek Kaczmarski

Torakochirurg, Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.
Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli

lekarz Andrzej Walczak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim ...

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

dr Wojciech Ferszt

Szpital
Północna 42
91-425 Łódź

Wspaniały lekarz,duża charyzma z właściwym podejściem do pacjenta . Oby było więcej takich lekarzy w dzisiejszych trudnych czasach.polecam każdemu.życząc dużo zdrowia Grażyna konarzewska

lekarz Miłosz Dobrogowski

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda