- 11724

dr n. med. Paweł Noga

Stomatolog

liczba opinii: 8

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Najlepszy dentysta, godny zaufania. Przełamałam swój lęk jeśli chodzi o leczenie swoich zębów, ale to tylko zasługa doktora. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anonim

Mariusz Władyga

Chirurg onkolog

liczba opinii: 8

Opolskie Centrum Onkologii

Pan doktor to wspaniały lekarz, fachowiec chirurg a do tego przesympatyczny człowiek. Trafnie diagnozuje, tłumaczy chorobę i metody leczenia. U mnie wykonywał zabieg usunięcia znamienia na twarzy, natomiast u męża wykonał bardzo ciężką i skomplikowaną operację. Można powiedzieć że dzięki Jego umiejętnościom i fachowości mąż żyje i ma się dobrze.Ta bardzo ciężka operacja miala miejsce w Covidzie. Serdecznie Panu , Panie doktorze dziękujemy.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Tomasz Olszewski

Ortopeda, Chirurg urazowy

liczba opinii: 8

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Kowalski

Chirurg dziecięcy, Neurochirurg

liczba opinii: 8

Wyszyńskiego 39/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dr Piotr Kowalski to lekarz, którego kompetencje, odwaga i sposób myślenia wykraczają daleko poza standardową praktykę. To człowiek, który nie tylko ratuje zdrowie — on ratuje ludzkie życie z taką pewnością, spokojem i precyzją, że pacjent czuje się po prostu bezpieczny. A w mojej sytuacji bezpieczeństwo było luksusem, którego nikt w Polsce nie chciał mi dać. Miałam śrubę osadzoną zaledwie 3 milimetry od aorty. Każdy lekarz, do którego trafiałam, mówił: …
Opinia dodana przez: Anna B.
O Panu doktorze mogę powiedzieć same superlatywy. Niezwykle kompetentny, niezwykle kulturalny, spokojny i empatyczny. Lekarz przez duże "L". Pragnę także wyrazić wielie dzięki oraz uznanie za kompetencje, kulturę oraz wrażliwość dla Pani pielęgniarki Lucyny Szymańskiej przyjmującej w Endomedzie z Panem doktorem. Bardzo Państwu dziękujemy.
Opinia dodana przez: Jolanta Olko

lekarz Marek Kusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

liczba opinii: 8

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz

lek. dent. Katarzyna Kosatka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

liczba opinii: 8

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

liczba opinii: 8

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Stanisław Ceglarski

Stomatolog

liczba opinii: 8

Moniuszki 15
36-200 Brzozów

wszystko na piatke z plusem jestesmy z wizyt bardzo zadowoleni pozdrawiamy z Sycylii moj kontakt na facebooku nonna1@wp.pl haslo krokodyl
Opinia dodana przez: Halina Rybak Maltese

dr Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny

liczba opinii: 8

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Najwspanialszy chirurg z dużą empatia i wspaniałym podejściem do pacjenta. Byłam operowana przez Doktora dwa razy /woreczek żółciowy i żylaki /dzięki Dr. Cielniaszkowi pokonałam strach przed operacją.
Opinia dodana przez: Barbara

dr Józef Wcisłek

Ortopeda, Traumatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg naczyniowy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Wrocław

Pani chirurg jest wspaniałym lekarzem z powołaniem. Zabieg wykonała bezboleśnie i w bardzo miłej, empatycznej atmosferze. Wszystko dokładnie wyjaśniła i z chęcią odpowiadała na pytania. W trakcie wizyty czujesz się należycie zaopiekowany.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

liczba opinii: 8

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Bardzo polecam Panią Doktor. Jest miła, kompetentna, skrupulatna. Kobieta anioł. Przyjęła mnie z bólem zęba, po perturbacjach u innego stomatologa i pomogła już nie jeden raz. Satysfakcja gwarantowana, zna się na tym co robi. Ma doświadczenie. Świetney kontakt, będę wracać. Poczułam ulgę, gdyż ząb przestał boleć. O dobrego specjalistę w tych czasach trudno, a Pani Doktor jest fachowcem.
Opinia dodana przez: Anonim

Andrzej Berner

Chirurg ogólny, Onkolog

liczba opinii: 8

Gabinet Lekarski

Lekarz z powołania naprawdę polecam wszystkim z czystym sumieniem.Zawsze wie co doradzić pacjentom wszystko tłumaczy ze zrozumieniem
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

liczba opinii: 8

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalista, posiadający duża wiedzę, którą wykorzystuje w leczeniu pacjentów. Poza tym, jest bardzo sympatyczny, uprzejmy. Doskonale stawia diagnozę i bardzo szczegółowo tłumaczy pacjentowi jego dalsze leczenie. Na wizycie pacjent czuje się komfortowo, potraktowany z sercem, a co ważne pacjent czuje, że jest w bardzo dobrym rękach. Pan Doktor, to super lekarz i super człowiek. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. stom. Michał Jerzyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

liczba opinii: 8

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.
{'id': 7841, 'name': 'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Stomatolog

liczba opinii: 8

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
Kutrzeby 12/11
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia
Wcześniej leczyłem się w dwóch innych gabinetach. Niestety ówczesne leczenie wiązało się z powracającym bólem leczonych zębów oraz utraty sporej ilości czasu i pieniędzy (kilkadziesiąt wizyt na "wyminę opatrunku"). Leczenie finalnie doprowadziło do diagnozy "ząb nadaje się już tylko do usunięcia". Dzięki temu, że w końcu trafiłem do gabinetu Pani doktor Katarzyny Osajdy udało się odratować zęby zniszczone leczeniem gdzie indziej. Finalnie całe leczenie przebiegło pomyślnie, z czego jestem bardzo …
Opinia dodana przez: Zofia
Cudowne ręce dr.Tomasza Mierzwińskiego znów poprawiły mi chumor, to już kolejny raz kiedy zaufałam doktorowi i jestem pod wielkim wrażeniem precyzji i perfekcyjności w wykonaniu zabiegu tym razem - lip lifting, polecam z całego serca !Doktor jest cierpliwy,skupiony na pacjencie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania bez pośpiechu opisując dokładnie procedure zabiegu i służy pomocą po zabiegu, cały personel kliniki jest wspaniały ,czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie już na wejściu …
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Marek Orkiszewski

Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 8

Szeroka 25
Toruń

Doktor Marek Orkiszewski 31 lat temu uratował życie mojemu synowi w szpitalu Biziela w Bydgoszczy, za co jestem całym sercem wdzięczna doktorowi przez te wszystkie lata. Doktor przeprowadził wówczas innowacyjną metoda operację jelita cienkiego u mojego syna. Wynik operacji był rewelacyjny. Jelito się zregenerowało. Doktor wtedy powiedział proroczo " Będzie chłop". I jest dziś 32 letni chlop. Dziękuję, dziękuję....Doktorze.
Opinia dodana przez: Marzena


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat