Lekarze Chirurg stomatolog Chorzów

Grażyna Grzesiczek

Ortodonta, Stomatolog

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, a przede wszystktim wspaniały fachowiec z kapitalnym podejściem do każdego klienta. Czuje prawdziwe powołanie do swojej pracy. W dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach niezwykła rzadkość. Prawdziwa perła wsród lekarzy. Zadowolony klient.

lek. dent. Aleksander Kluczny

O-DENT
Chodkiewicza 1b
41-500 Chorzów

Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam się na wizytę w krótkim terminie. Pan Aleksander już czekał, żadnej kolejki. Wszystko poszło sprawnie, bezboleśnie i fachowo. Lokal lśni czystością. Ceny umiarkowany. Mam bardzo fajne plomby i ściągnięty kamień. Dziękuję Panie Aleksandrze.
Opinia dodana przez: Irina

lekarz Jacek Sypniewski

41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mateusz Wajdzik

NZOZ MILDENT Paweł Milejski
3 Maja 125/L-1
41-500 Chorzów

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       dr Joann Babicka - Dereń

dr Joann Babicka - Dereń

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Do Pani Doktor trafiłam z 6-letnią córką, która w poprzednim gabinecie dentystycznym zaczęła się panicznie bać wizyt u stomatologa, a miała do wyleczenia ząb i czas naglił. Pani Doktor wzbudziła zaufanie i sympatię już podczas pierwszej wizyty. Jest bardzo cierpliwa, delikatna, spokojnie tłumaczy kolejne czynności, które będzie wykonywała w buzi małego pacjenta, nie robi nic na siłę, nie pogania, nie denerwuje się. Ma wspaniałe podejście do dzieci (do rodziców również ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. med. Przemysław Król

iMED Gabinety Lekarskie
Chorzów ul. Józefa Ryszki 72
41-500 Chorzów

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację ...
Opinia dodana przez: Józef

dr n. med. Krzysztof Mandat

41-500 Chorzów

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

lekarz Romuald Fojcik

Przy Gazowni 4b/11
41500 Chorzów

DR FOJCIK JEST LEKARZEM KTÓRY BARDZO DOBRZE UMIE WYTŁUMACZYC NA CZYM POLEGA DANA CHOROBA JAK SIĘ JĄ LECZY. MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTAMI ZAWSZE WYSŁUCHA I DORADZI!!!
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Magdalena Pająk

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.
Wspaniały lekarz. Profesjonalista. Konkretny. Najwyższa kultura osobista!!!!! Uprzejmość i zainteresowanie pacjentem. Dawno kogoś takiego nie widziałam !!! Brawo Panie doktorze. Tak trzymać.

lekarz Krzysztof Żytecki

REMEDIUM Sp. z o. o.
ul. Prusa, Chorzów
41-506 Chorzów

Lekarz bardzo miły, ceny przystępne. Po pół roku od "wyleczenia" zębów, pod każdą jego plombą widać nową próchnicę. Wydaje mi się że leczenie wykonane na szybko i niedokładnie. Plomby mimo że światłoutwardzalne, zostały przygotowane 2 razy szybciej niż w innych gabinetach i to jest pokłosie tej fachury.

lekarz Mariusz Maj

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Niestety, ale za prywatna wizytę zapłaciliśmy, a niczego konkretnie się nie dowiedzieliśmy. Pan doktor odsyłał nas do innych lekarzy, a chodziło o oparzenie, czyli o coś, na czym de facto powinien się znac. Nie uznaję tej wizyty za wnoszącą cokolwiek do naszego przypadku. Jest mi tym bardziej przykro, że lekarz uznał, że dziecku nie przeszkadza krwawiąca blizna w funkcjonowaniu (?). Przepraszam, ale nie szukamy lekarzy i nie płacimy im 200 ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marzenna Gubała-Kacała

41-500 Chorzów

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Paulina Pieniążek-Adamiec

Mirdent Gabinet Rentgenowski Małgorzata Dobrzańska - Pieniążek
Młodzieżowa 27
41-500 Chorzów

Bardzo dobre podejście do dzieci. Cierpliwość z jaką do nich podchodzi godne najwyższego polecenia

lek. dent. Leszek Wilkowicz

Prywatna praktyka dentystyczna
Szabatowskiego 3a (rynek obok taxi)
41-500 Chorzów

Człowiek wykształcony, a zupełnie bez kultury (nie chcę pisać dosadnie). Chcę jak najszybciej zapomnieć o tej wizycie. Jak się bierze tyle kasy, to wypada chociaż udawać, że ważny jest pacjent. nie polecam.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Stencel

lek. dent. Dorota Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Bardzo polecam Panią Doktor. Nie dość, że ma wielką wiedzę, to jeszcze jest przemiłą, wspaniałą osobą i wychodzi do pacjenta z sercem na dłoni. Nie wiem jak wielkie miałabym problemy, gdybym do Pani Doktor nie trafiła.
Opinia dodana przez: N.J.

lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Jestem pod wielkim wrażeniem podejściem tej Pani do swojego zawodu a przy tym dodatkowo idealne podejście do dziecka. Widać istnieją jeszcze lekarze z powołania i o tej Pani mogę to powiedzieć śmiało. Wszystko dokładnie wytłumaczone, byłam z niespełna trzy latkiem którego nie sposób okiełznać, u takich dzieci liczy się podejście od wejścia. Pani doktor spokojnie zobaczyła na co dziecko zwróciło uwagę chwilkę o tym zagadała pokazała, dziecko bez problemu dało ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Korlacki

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

moim zdaniem dobry fachowiec sa gorsi na tym oddziale a on operował po swoim poprzedniku ktory spi... robote mamuska wyszła z szpitalai czuje sie dobrze polecam !!!! Ajak nie którzy pisza ze nie ma czasu na pogawetki z rodzina lub pacjetami to chyba zrozumiałe ja tez w pracy nie rozmawiam tylko pracuje on jest od ratowania zycia a nie do klachów przy kawie . POZDRAWIAM PANA DOKTORA
Opinia dodana przez: zokel SYN od pani BIENIEK