Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Małgorzata Lasoń

Przychodnia Specjalistyczna KOLOROWE
os. Kolorowe 21
31-940 Kraków

Super lekarz chodze juz wiele lat i jestem bardzo zadowolona :}

lekarz Piotr Kuśnierz

Chirurg stomatolog

Kraków

Bardzo uprzejmy i kompetenty. Wszystko tlumaczyl. Wzbudza zaufanie. Polecam.

lekarz Katarzyna Jaśko

Kalwaryjska 48/10
30-504 Kraków

Tylko sobie życzyć spotkać takiego człowieka jakim jest Pani doktor na swojej drodze. Po prostu wspaniała. Dziękuję za mamę .
Opinia dodana przez: Sabina

Sławomir Gabryś

FRESHDENT
Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo dobry lekarz. Leczyłam zęby kanałowo , właściwie uratował mi je. Polecam .

lekarz Henryk Łabza

Chirurgia Naczyń Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński
Kapelanka 17 II piętro
30-347 Kraków

Doktor Labza to wspanialy chirurg ,majacy wspaniale umiejetnosci . Kiedys ,dawno temu operowal mojego meza,niestety nie dalo sie go uratowac ,przerzuty byly juz zawansowane ,jednak przedlurzyl mu zycie o 1,5 roku .Walczyl o niego do konca ,zrobil wszystko co w jego mocy by moc pomoc w najtrudniejszych chwilach mnie i jemu. Za to bede dr Labzie dziekowac do konca zycia. Panie dr duzo zdrowia zycze.
Opinia dodana przez: Zaneta

lek. dent. Łukasz Kwieciński

Kadecka 1 (d. Królewska 65b)
30-078 Kraków

Kompetentny, bardzo delikatny, wyjaśnia szczegółowo każdy etap leczenia, Stwarza bardzo miłą atmosferę w trakcie wizyty. W jego gabinecie leczenie zębów to prawdziwa przyjemność, I zero bólu! Polecam serdecznie tego stomatologa.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Paweł Skowronek – Ortopeda Kraków
Kielecka 2
31-526 Kraków

Dziekuje Panie Doktorze za operacje i opieke pooperacyjna. Kazdemy polecam oddac sie w rece Pana Doktora Skowronka. Jest fachowcem i bardzo mila osoba co bardzo stymuluje do wracania do sprawnosci. Potwierdzam ze zabieg wykonany Metoda Miss DAA r zeczywiscie pozwala po 2 tygodniach od operacji chodzic bez kuli , jezdzic na rowerku stacjonarmy i prowadzic samochod. Oczywiscie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc. . Podkreslam ze dr Pawel Skowronek jest prekursorem tej ...

lek. dent. Anna Pliżga

ul. Lotnicza 2
31-462 Kraków

Najlepsza Pani Doktor Stomatolog pod słońcem, pod każdym względem... Więcej komentarza zbędna, naprawdę świetna w każdym​ calu...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Beata Stanek

Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Pani Doktor jest najlepsza!!! To dzięki Niej nasza córeczka po założeniu dystraktorów żuchwy będzie mogła żyć normalnie 💪 Gdy nasz świat runął, Pani Doktor pomogła go odbudować. Dla małego pacjenta zrobi wszystko, co tylko może ❤️ a potrafi wiele... Cudowny człowiek o wielkim sercu i wielkich umiejętnościach. Z całego serca polecam ☺️
Opinia dodana przez: Asia

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22
30-053 Kraków

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Łukasz Butryn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "OPTIMADENT" Filia w Krakowie
Nowosądecka 31/49
30-683 Kraków

Serdecznie polecam pana Łukasza, miałam ukruszoną jedynkę, poprzedni Stomatolog nie radził sobie tak dobrze z problemem i ząb co dwa tygodnie się kruszył. Pan Butryn poświęcił mi swój czas mimo, że miał pacjentów. Bardzo dobry Stomatolog!
Opinia dodana przez: Gość

lek. dent. Bartosz Krawczyk

Apex 2000 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
os. Złotego Wieku 23
31-615 Kraków

Od około trzech lat jestem pacjentem dr Krawczyka i do tej pory nie dał mi powodów do narzekania. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, jednym słowem specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Małgorzata Kolczyńska

Primodentica S.C.
31-502 Kraków

Pani Doktor Kolczyńska w sposób niezwykle uprzejmy podchodzi do każdego pacjenta, tłumacząc mu wszystko co związane z leczeniem (dla mnie osobiście było to bardzo ważne). Do tego bardzo przyjemny gabinet. Zdecydowanie polecam.

lekarz Janina Kasprzyk

Pogotowie
S
Kraków

Wspaniała Pani dr.Dokłada wszelkich starań,by pacjentowi pomóc w jak najlepszy sposób.Nadzwyczaj uczciwa,co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach.Polecam wszyskim.Wspólpracuje z bardzo dobrym protetykiem.

lekarz Bogusława Jarosz

Protetyk, Stomatolog

Ośrodek Implantologiczno-Stomatologiczny
ul. Miłkowskiego3/701
30-384 Kraków

Bardzo komtetentna i budząca zaufanie lekarka. Z efektu końcowego pracy jestem bardzo zadowolony. W sumie całe leczenie wspominam bardzo miło, choć dotychczas bardzo bałem się dentysty. Gorąco polecam! J.P.

lek. dent. Monika Żołnierz

Indexmedica
Czapińskiego 2
30-048 Kraków

Bardzo delikatna i spokojna kobieta. świetny specjalista. Wypełnienia nie przeszkadzają i zupełnie nie odrózniają się od koloru zębów. robiłam wypełnienie między 1 i2 i nawet przy nitkowaniu nic nie zadziera. Bardzo dokładnie i rzetelnie wykonywana praca.
Opinia dodana przez: zuzagora

lek. dent. Ewa Krawiec

przychodnia rejonowa
gen.kutrzeby
Kraków

Panią Doktor poznałam ćwierć wieku temu. Leczy mnie,moje córki i wnuczki.Jest jedynym lekarzem, któremu jestem wierna tak długo. Nie bez powodu, oczywiście. Pani doktor to wspaniały fachowiec,przesympatyczna, życzliwa osoba.Przez te wszystkie lata nigdy nie odmówiła pomocy, mimo, iż nieraz "wciskałam" się bez terminu. Z pewnością zasługuje ma miano lekarza przez duże L! Gdyby więcej takich lekarzy, można by nawet polubić publiczną służbę zdrowia. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę wielu, ...

lek. dent. Agnieszka Kulig

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny A. Kulig, M. Szumera
ul. Bajeczna 2b/2
Kraków

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został zakwalifikowany do usunięcia. Poza świetnym podejściem i wiedzą zawodową, to osoba o wysokiej kulturze osobistej. To lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Witold Brzyski

Prywatny Gabinet Lekarski
Opolska 14 a
31-323 Kraków

polecam,świetny fachowiec o ludzkim obliczu

lek. dent. Beata Drózd

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Jak dla mnie to rewelacja,pełny profesjonalizm,delikatność i uprzejmość na najwyższym poziomie...polecam w 100%
Opinia dodana przez: Angela