Lekarze Chirurg stomatolog Słupsk

dr n. med. Daniel Maliszewski

Poradnia Chorób Piersi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

gabinet prywatny
slupsk ul. 11 tego listopada
Słupsk

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana
Opinia dodana przez: Klaudyna

lek. dent. Mariola Rozental

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Pani Mariola wyleczyła mi zęby bezboleśnie. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, zaplanowane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wiem że już tutaj zostanę. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Anna Wencel-Bednarczyk

Iwaszkiewicza 4
76-200 Słupsk

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna, wszystko wyjaśnia, leczy bezboleśnie. Ceny niskie a jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. Moja córka równieżbardzo zadowolona

lekarz Marek Rzeszutek

Al. 3 Maja 42A/B
76-200 Słupsk

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Głuchowski

Chirurg ogólny, Urolog

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

WSPANIALY LEKARZ PODIOL SIE ZABIEGU KTURY NIE ZROBILI W UCK W GDANSKU PRAWIE 2 LATA CHODZILEM Z CYSTOSTOMIA A PO ZABIEGU KONIEC UDREKI

lek. dent. Krzysztof Wasilewski

Sołdka 1 lok. 29

Wspaniały lekarz, kompetentny, dokładny. Polecam
bardzo miła,dokładna, delikatna,koleżanka mi poleciła Panią dr, wiec za jej namową skorzystałam z usług i nie zawiodłam się, przedewszyskim bardzo szybko i sprawnie wyleczony ząbek, umówiłam sie juz na nastepna wizyte i przestałam sie juz bac dentysty!

lek. dent. Mariusz Synak

ul. Zygmunta Krasińskiego 5
76-200 Słupsk

Wyjątkowy stomatolog. Bardzo konkretny i profesjonalny. Od razu wykrył przyczynę bólu prawej strony szczęki i usunął podczas pierwszej wizyty. Miłe nastawienie, poczucie humoru. Z pozoru nieprzyjemną wizytę zmienia w mile spędzony czas. Polecam. Potem końmi nie zaciągną Was gdzie indziej.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ul. Konopnickiej 17/2
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lekarz Jerzy Barlik

Chirurg dziecięcy

Obrońców Wybrzeza
76-200 Słupsk

Lekarz o złotym sercu❤️❤️❤️. Byliśmy z synem ( autyzm) i podejście rewelacja. Mimo to,że syn nie chciał dać SB zszyć nogi Pan doktor mimo przeciwności zrobił co trzeba, a na sorze dzień wcześniej założyli opatrunek i kazali udać się do chirurga na drugi dzień(bo nie będą się z nim szarpać). Dziękuję Panie doktorze za cierpliwość zrozumienie i stanowczość. Gdyby nie pan to syn chodziłby z rozszarpana raną aż się zagoi. ...
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Hanna Hałas

Szafranka 10 / U2
76-200 Słupsk

Bardzo Fajna Pani Doktor naprawde bardzo delikatnie robi panicznie boje sie dentystow ale nie tej Pani chodze z checia i bez strachu polecam z calego serca ❤️
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbigniew Obara

ZOZ
76-200 Słupsk

lekarz godny polecenia ale troche nie na bieżąco z informacjami

lek. dent. Michał Cieliński

ul. Gdańska 3
76-200 Słupsk

Bardzo profesjonalny lekarz. Zabieg wyrywania czy nawet szycia dziąsła całkowicie bezboleśnie wykonany. Nawet znieczulenie jest podane prawie bezboleśnie. Pierwszy stomatolog do którego mam pełne zaufanie i którego polecam wszystkim, którzy boją się wizyty stomatologicznej a raczej bólu. U tego stomatologa nie czuje się bólu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Henryk Sztykowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Zdrowia SALUS
Zielona 8
Słupsk

Jestem pod stałą opieką poradni proktologicznej w Salusie od 2004roku i jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Lekarz praktycznie przy każdej wizycie kieruje mnie na badania dodatkowe, żeby na bieżąco śledzić i szybko wyłapać wszelkie odstępstwa od norm. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę i z reguły termin jest dotrzymywany (chociaż sporadycznie zdarza się, że trzeba poczekać. Jeden raz czekałem nawet 1,5 godziny, ale to był naprawdę przypadek wyjątkowy).

lekarz Jacek Laskus

Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Pan Doktor- godny polecenia. Czlowiek , ktory zna sie na tym co robi. Wspiera czlowieka, tlumaczy i podtrzymuje na duchu. Liczy sie dla niego dobro pacjenta i ma dla niego zawszu czas. Zostalam objeta wspaniala opieka , pomoca i wsparciem w tym trudnym dla mnie czasie. Operacja przebiegla prawidlowo i okres ten wspominam w miare mozliwosci dobrze. Polecam z calego serca Dr Jacka Laskusa , podchodzi do pacjenta "po ludzku" ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
76-200 Słupsk

naprawde godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetentny.

lekarz Elżbieta Barcikowska

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Pani Stomatolog ma w sobie ważną zaletę, gdy tylko zasiądziesz na jej gabinetowym fotelu od razu zapominasz o bólu i zastanawiasz się czy to na pewno ząb Cię boli
Opinia dodana przez: zygmunt

lekarz Mirosław Barcikowski

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Nie polecam tego lekarza. Jakiś czas temu tak załatał mi dziurę w zębie że długi czas chodzilam z bólem, dzwoniąc tam jego asystentka poinformowała mnie że to na pewno nie od tego zęba który mi robił. Nie przyjęła na wizytę kontrolną. Poszłam do innego lekarza bo żadne środki przeciwbolowe nie działały a on musiał już zrobić kanałowe leczenie. Dzieki temu lekarzowi mam martwego zęba!!!
Opinia dodana przez: Anna