Chirurg Ogólny Warszawa

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 300
Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela

lek. med. Paweł Dybiec

Chirurg ogólny

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 100
Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Rafał Kieszek

Chirurg ogólny

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Nelson Aponte Navas

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.
Opinia dodana przez: Milena
Warszawa Chirurg ogólny dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Chirurg ogólny lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększania piersi u Pana Doktora. Doktor podjął się naprawy po poprzednim nieudanym zabiegu. To była skąplikowana operacja i bałam się co do efektów, po poprzednim zabiegu, który był nieudany i przez rok przeżywałam koszmar. Piersi wyglądały fatalnie. W sumie przeszlam 3 operacje w poprzedniej klinice w Białymstoku, a Doktor sprawił ze dziś czuję się wspaniale, a moje piersi są piękne. Doktor Artur Broma wzbudził ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Białegostoku

Chirurdzy ogólni w Warszawie