Chirurg Ogólny Warszawa

Chirurg ogólny

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 100
Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min
Opinia dodana przez: Mariusz
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 300
Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Nelson Aponte Navas

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.
Opinia dodana przez: Milena
Warszawa Chirurg ogólny dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Chirurg ogólny lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększania piersi u Pana Doktora. Doktor podjął się naprawy po poprzednim nieudanym zabiegu. To była skąplikowana operacja i bałam się co do efektów, po poprzednim zabiegu, który był nieudany i przez rok przeżywałam koszmar. Piersi wyglądały fatalnie. W sumie przeszlam 3 operacje w poprzedniej klinice w Białymstoku, a Doktor sprawił ze dziś czuję się wspaniale, a moje piersi są piękne. Doktor Artur Broma wzbudził ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Białegostoku

dr n. med. Karol Chakkour

Flebolog, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation.

This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon ...

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!
Opinia dodana przez: Elżbieta
Warszawa Chirurg ogólny lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 200
2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po ...
Opinia dodana przez: Maria
Warszawa Chirurg ogólny lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

Chirurg ogólny

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

wizyta już od 300
Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Chirurdzy ogólni w Warszawie