Chirurg Ogólny Warszawa

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta

Opinia dodana przez: marta12341 atram12341
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Chirurg ogólny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg ogólny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Mariusz Dunal

01-355 Bemowo, Warszawa

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Flebolog, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 140

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński
Chirurg ogólny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając już wiedzę z internetu (fora dyskusyjne, informacje o możliwych powikłaniach i sposobach przeprowadzenia zabiegu) rozmowa z Panem Doktorem przebiegła sprawnie. Niemniej pomimo, iż powiedziałam Panu Doktorowi, że wiedzę mam, Pan Doktor i tak ze spokojem mi wszystko wyjaśnił. Dostałam skierowania na badania, które szybko wykonałam. Okazało się, iż nie mam przeciwwskazań i mogłam stawić się w oznaczonym terminie w szpitalu. Byłam zestresowana i zwyczajnie po ludzku się bałam, ale Pan Doktor swoim zachowaniem, swoim do mnie podejściem zminimalizował stres, a przed samym zabiegiem poprosił mnie do siebie i narysował na mojej klatce piersiowej swój plan działania :) po tym poproszono mnie do sali operacyjnej, położyłam się na łóżku i jedyne co poczułam to wkłucie wenflonu, dostałam do oddychania tlen, Pani Anestezjolog powiedziała, że za chwilę może mi się zakręcić w głowie .... nie poczułam nawet, gdy usłyszałam głos, proszę się przesunąć na łóżko. Było po wszystkim :) nic mnie nie bolało, jedyne to chciało mi się spać i tak na łóżku szpitalnym trafiłam na salę. Po zabiegu głównie spałam, małym dyskomfortem były dreny, ale nie mogę powiedzieć, aby to było bolesne. Pan Doktor kilkakrotnie zaglądał do mnie, pytał z troską czy mnie nic nie boli i jak się czuję. Następnego dnia dreny zostały zdjęte, zobaczyłam też dwa cuda, które z tego czegoś co miałam wyczarował Pan Doktor. Mogłam bez problemu dzień po zabiegu podnosić ręce do góry, piersi były lekko opuchnięte, ale nic nie bolało, po zabiegu nie wzięłam ani razu środków przeciwbólowych. 11 dni po zabiegu zdjęcie szwów. Piersi są przepiękne pozbyłam się znienawidzonego 70/75J, mam 70/75D. Kocham moje cycunie :) Wreszcie będę mogła kupować bieliznę taką jaką chcę, a nie mogę, jest mi lekko i jest mi dobrze. Nie wzbudzam zainteresowania biustem, nie muszę słyszeć za plecami nie zawsze wybrednych tekstów. Do odważnych świat należy! Teraz jestem zdrowa i piękna. W razie pytań Mój email:nieboblekitne@10g.pl Pozdrawiam ciepło

Chirurdzy ogólni w Warszawie