Lekarze Cieszyn

dr n. med. Tomasz Dyrda

Szpital Śląski, Oddział pediatryczny
Cieszyn

Jak dla nas dr. Dyrda to jedyny lekarz- pediatra, do którego mamy zaufanie. Cudowny człowiek, pomógł nam wiele razy tylko przez telefon. Zawsze odebrał lub oddzwonił. Jest po prostu naszym rodzinnym lekarzem i nie mamy zamiaru zmieniać.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Małgorzata Klimczak

Rehabilitant, Neurolog

Ratuszowa 7
43-400 Cieszyn

Kompetentna, ciepła, serdeczna Pani Doktor. Poświeca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje. Polecam. Aneta Kozak.

lekarz Grzegorz Tatar

ulica Folwarczna 34
43-400 Cieszyn

Polecam Pana Doktora. Poprowadził moje dwie ciąże. Zawsze zleca odpowiednie badania, wszystko tłumaczy, doradza. Badania bardzo dokładne, nigdy nie zbywa pacjentki. W porę wykrył wadę u mojego synka i skierował w odpowiednie miejsce. Interesował się ciążą nawet gdy przebywałam w innym szpitalu pod opieką innych lekarzy. Do dzisiaj chodzę do Pana Doktora na kontrole i czuję, że jestem w dobrych rękach. Wizyty w bardzo przystępnych cenach, co jest ważne w ...
Opinia dodana przez: Marta Janny

lekarz Janusz Karbowniczek

Ambulatorium z Izbą Chorych
Bolesława Chrobrego 2
43-400 Cieszyn

Dzięki temu Panu żyję i mam 26 lat :) podczas porodu pępowina zawinęła się wokół mojej szyi. Sprawna i szybka ręka pana doktora mnie uratowała :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Marek Wojtacha

Laryngolog

43-400 Cieszyn

4 wizyty u doktora wojtacha i wylczyl mi bardzo dolegliwa chrypke. lekarz rodzinny ani razu nie powiedział mi , ze moge isc do laryngologa. pozdrawiam
Do pani dr dostałam skierowanie, ponieważ drętwieją mi uda obu nóg podczas snu, kiedy leżę na jednym czy drugim boku. Cierpię na dyskopatię, ponadto wiem, że mój kręgosłup, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym, jest po prostu "zużyty". Podczas pierwszej wizyty dostałam skierowanie na TK odcinka lędźwiowego kręgosłupa, a także receptę na leki, które wykupiłam i zaczęłam zazywać zgodnie z zaleceniem. Po kilku dniach zażywania leków, zaczęły się niepokojące objawy - zawroty ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marek Gubała

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Głęboka 20
Cieszyn

Lekarz konkretny,zdecydowany i skuteczny.Wielka szkoda że nie pracuje na chirurgii ogólnej.Jestem wdzięczna za zainteresowanie i pomoc.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Aleksandra Tochowicz

Nefrolog

43-400 Cieszyn

Jednym słowem wielka porażka ,pani doktor pomimo że ma doczynienia z ludziami schorowanymi jest nie sympatyczna lubi doprowadzać ludzi do stanu depresji

mgr Dalal Mustafa

Psycholog

Bielska 14
43-400 Cieszyn

Niestety nie polecam. Zamiast skupiać się na moich problemach obecnie, psycholog nieustannie odwoływała się do mojego dzieciństwa, szukając, do czego może się przyczepić. Przez to, oprócz moich obecnych problemów, doszły również "problemy" z przeszłości, które wynajdywała psycholog. Wszystko przez jej bezgraniczną wiarę w psychodynamiczną terapię. Z sesji nie udało mi się wynieść nic pozytywnego.

lekarz Katarzyna Buryan-Marosz

Psychiatra

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
Adama Mickiewicza 13
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz pani doktor bardzo mila wizyta nie trwa minute I dowidzenia zanim cokolwiek przepisze porozmawia stara sie zrozumiec czlowieka I umie do niego dotrzec
Opinia dodana przez: BŁAŻEJ

lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

43-400 Cieszyn

Prowadzenia sposobu leczenia przez Dariusza Kubiaka można ocenić pod pojęciem WIELOPOZIOMOWOŚCI( Dąbrowski K. "Dezorganizacja pozytywna") . Sposób myślenia tego specialisty daleko wykracza ponad przecietną normę JEDNOPOZIMOWOSCI, która stała się wyznacznikiem więszości współczesnych specialistów. Lekarz ten nie jest uwarunkowany jedynie Hipperalizmem przewijającym się tylko i wyłącznie we warsztacie - technice. Wiele dzisiejszych książek do PSYCHIATRII jest tego doskonałym przykładem. Uczą bezmyślności. Po przeczytaniu mamy odczucia, że to wszystko jest takie proste. ...
Opinia dodana przez: orfeusz

lekarz Rafał Bieszczanin

Laryngolog, Audiolog

43-400 Cieszyn

Zostałam wysłana do pana Bieszczanina przez inną panią larygolożkę, żeby po pierwsze ocenił mój obraz z tomografii, a po drugie potwierdził, czy nadaję się do operacji przegrody nosowej. Czekałam miesiąc na wizytę u niego, żeby odmówił obejrzenia płytki z tomografią, poprzerywał mi i bez żadnych podstaw (bo nie dał mi opowiedzieć o swoim przypadku) próbował negować wszystko, co powiedziałam. Na dzień dobry: Lekarz: W czym problem? Ja: No więc od ...
Opinia dodana przez: Agata

mgr Anna Knapik

Psycholog

43-400 Cieszyn

Kilka lat temu przez krótki okres czasu byłęm pod opieką Pani mgr Knapik. Wydawała się być osobą kompetentną i pełną empatii, mimo to jednak zrezygnowałem, ale tylko dlatego że nie było możliwości zgłaszać się na wizyty częściej niż raz w miesiącu ze względu na dużą liczbę chętnych.

Michał Michalski

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Katowicka 49
43-400 Cieszyn

Jestem zachwycona konsultacja związana z ciąża u Pana Doktora ! Pan Doktor jest bardzo empatycznym, szczerym i profesjonalnym specjalista. Z ręka na sercu polecam wizyty i prowadzenie ciąży w Gin Med
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Andrzej Tomiczek

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Lekarz, który minął się z powołaniem...bardzo nie miły i nie pozwalający dojść do słowa...dziś wyszłam od niego z płaczem...pomimo tłumaczeniu mu swoich objawów stwierdził, że nie potrzebnie przychodzę i jak znów mi coś będzie, czyli okres po okresie, bóle, brak okresu to mam się nie pokazywać. Jedynym remedium na wszystko to szukanie męża, odstawienie hormonów, które kazano mi brać od początku leczenia i zachodzenie w ciążę, oraz wypominanie wieku.

lekarz Maria Fiedor

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Cieszyn

Prowadzi mnie od pierwszych lat mojego życia do dziś. Obecnie chodzę do niej z moimi dziećmi. Jeden z najlepszych lekarzy! Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz Gajda

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cieszyńskie Centrum Medyczne
Filasiewicza 3a
Cieszyn

Koszmarna kobieta, przyszłyśmy do niej z pilnym, ciężkim problemem ciągnącym się od lat, i nawet nie pozwoliła nam dokończyć opisywać problemu. Chciałyśmy tylko zasięgnąć informacji, więcej się dowiedzieć, przedyskutować różne możliwości leczenia. Podważała każde słowo, dyskredytowała wszystko co mówiłam (mam wieloletnie doświadczenie w temacie). Oburzające podejście do pacjentek. Niekompetentna i nieprofesjonalna.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Ziajka-Paluch

Dermatolog

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

jeden z najlepszych dermatologów na południu Polski. miałam nieprzyjemność bywać u wielu, w tym u tych z tytułami, ale tak wspaniałego lekarza, jak pani doktor Ziajka-Paluch, to ze świecą szukać. kulturalna, mądra, z doświadczeniem i przede wszystkim CHCE pomóc choremu człowiekowi. polecam bardzo.
Opinia dodana przez: martyna

lekarz Roman Basiura

43-400 Cieszyn

Z rwącym bólem oczu czekałam u tego lekarza od rana po czym dowiedziałam się od Pani zastępującą pielęgniarkę na recepcji, abym wróciła na koniec przyjmowania pacjentów. Wróciłam na godzinę przed zakończeniem przyjmowania i dowiedziałam się od lekarza że jest zmęczony całym dniem i kończy wcześniej. Na liczne prośby że ból mi bardzo doskwiera, krzycząc wyrzucił mnie z gabinetu powtarzając że za dużo ludzi już przyjął. Powtarzałam że proszę bo bardzo ...