Lekarze Cieszyn

lekarz Bożena Radko

43-400 Cieszyn

Byłam ostatnio u pani Radko i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Co prawda pani doktor przyjmuje prywatnie, ale myślę że warto poświęcić trochę pieniędzy za takie podejście i skuteczność lekarza tym bardziej że nie musiałam długo czekać na wizytę. Moi znajomi również byli zadowoleni z usług pani doktor i to właśnie oni mi ją polecili - warto było im zaufać :)

dr hab. n. med. Radosław Gawlik

Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Specjalistycznej "Zdrowie"
Bielska 31
43-400 Cieszyn

Jak przychodziliśmy z dzieckiem prywatnie to miły uśmiechnięty ale jak się później okazało do naszych pieniędzy, szybkie badanie nie poparte żadnymi testami o które prosiliśmy od pierwszej wizyty P. Gawlik leczył na tkz. Oko twierdząc jak to mówił - gołym okiem widać, że dziecko ma alergię. Kiedy przyszliśmy na kasę chorych do gabinetu na ul. Frysztacką był wręcz obrażony pytał żony ze wściekłością a co Pani tu robi przecież jesteśmy ...

lekarz Adam Sokal

Kardiolog

Cieszyńskie Centrum Medyczne
Filasiewicza 3a
Cieszyn

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Konkretny i rzeczowy, a zarazem z dużą cierpliwością tłumaczy pacjentowi jego problem i sposoby jego rozwiązania , tak że pacjent wychodzi z gabinetu pozytywnie nastawiony do leczenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował mojego ojce, choć inni wcześniej mieli z tym problemy. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Stanisław Mikołajczyk

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

W imieniu koleżanki polecam Pana Doktora Mikołajczyka. Konkretny, wszystko na spokojnie tłumaczy. Nie ma czego się bać. Dobry specjalista. Koleżanka poleca od serca.
Opinia dodana przez: Pośrednik

lekarz Dorota, Maśnica-Machej

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Córka jest pod jej opieką od pewnego czasu i mogę powiedzieć, że jest to lekarka z powołania. Ciepła i serdeczna osoba, do tego rzeczowa i konkretna. Jest z nią doskonały kontakt pomiędzy wizytami, jeżeli jest takowy potrzebny. Fajna osoba, z dobrym podejściem i olbrzymią wiedzą. Polecam
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Leszek Włodarski

Lekarz rodzinny

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Koszmar . Lekarz bez wysłuchania pacjenta ani bez konkretnych badań wypisuje leki , które niewiele mają wspólnego ze schorzeniem . Moja babcia poszła do P.Włodarskiego z bólem nerek i dostała serię tabletek na obniżenie ciśnienia tętniczego i obrzęki ( których nie miała )wskutek czego po kilku dniach zażywania wystąpiły u niej zaburzenia widzenia , suchość w ustach i duże zawroty głowy w efekcie czego przewróciła się we własnym domu i ...

lekarz Dorota, Kacperska

Stalmacha 6 lok. 1
43-400 Cieszyn

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą, która potrafi odpowiednio wykorzystac! Niewielu jest takich!Pozytywne podejscie do pacjenta dobrze wytłumaczone zalecenia, szybko postawiona diagnoza. Recepty częściowo refundowane.

lekarz Jacek Niwiński

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Pierwsze wrażenie było odpychajace trafiłam do dr po bardzo trudnym doswiadczeniu które było dla mnie wstrząsem i panika. Wywołało u mnie napady leku i paniki - moje dotychczasowe życie było dosłownie sparaliżowane. Nie mogłam jesc i spać ani wychodzić do ludzi.....Doktor był służbista i fomalista jak jednak dobrał odpowiednie leki które pozwoliły mi na powrót do normalnego funkcjonowania zalecił także terapię w Narcyzie -zgodziłam się i postępowałam wg zaleceń lekarza. ...
Opinia dodana przez: Ola

Krystian Czajkowski

43-400 Cieszyn

Moim zdaniem pan Krystian Czajkowski jest wybitnym specjalistą od usuwania zaćmy i wstawiania soczewki

lekarz Samuel Grabiec

43-400 Cieszyn

Świetny lekarz jeśli chodzi o wypisanie recepty, ale na tym jego kompetencje się kończą. Sam nie potrafi dojść do przyczyny dolegliwości pacjenta, wyleczyć go, a dodatkowo nie chce wypisywać skierowań do lekarzy specjalistów. Polecam omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Jan Schab

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Najlepszy lekarz rodzinny w Cieszynie. Bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu, kompleksowo podchodzi do problemów każdego pacjenta, poświęcając im bardzo dużo czasu. Zawsze wysłucha pacjenta, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jest specjalistą z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem, potrafi postawić trafną diagnozę, zlecić badania, wdrożyć odpowiednie leczenie. Otacza troską swoich pacjentów i ich rodziny. Praca, którą wykonuje daje Panu doktorowi satysfakcję, widać to i czuć w kontaktach międzyludzkich ...
Opinia dodana przez: Pacjentka_a

lekarz Piotr Pasz

Pulmonolog, Internista

NZOZ Stomatologiczne i Lekarskie Praktyki św. Błażeja
Na Wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry specjalista. Niezwykle fachowo opiekował się moją ciężko schorowaną Ciocią.

mgr Anna Wąsik

Psycholog, Psychoterapeuta

Głęboka 20
Cieszyn

Jestem bardzo zadowolona. Takiego specjalisty szukałam od dawna. Widać, że jest zaciekawiona pacjentem i traktuje go indywidualnie. nie jest łatwo się do niej dostać a to też chyba o czymś świadczy. Poza tym cenią ja inni spejcaliści i polecają.

Karolina Nowakowska

Psycholog, Psychoterapeuta

NZOP-P Variusmed
Mennicza 20
Cieszyn

Pani psycholog jest osobą bardzo uprzejmą. Angażuje się w swoją pracę, słucha uważnie, wyciąga ciekawe wnioski, teorie, które mogą dotyczyć pacjenta. Niestety nie tłumaczy zbyt jasno choroby / zaburzeń i procesu leczenia, dlatego pacjent może czuć się niedoinformowany co do kształtu i postępów terapii. Czasami zdarza jej się odwoływać wizyty. Mimo wszystko myślę, że można ją polecić - mnie pomogła w uporaniu się z kilkoma trudnymi kwestiami.
Opinia dodana przez: Ephorinus

lekarz Marek Perkanowski

Traumatolog, Ortopeda

43-400 Cieszyn

Nie polecam, Pan nie uprzejmy poza tym z drugiego końca pokoju z przed komputera nie patrząc wgl na nogę stwierdził że jest już zdrowa, noga jest nadal spuchnięta i boli. Wizyta trwała niecałe 5 minut.... Porażka, czy jakbym poszła prywatnie zostałabym lepiej potraktowana ?
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Aneta Pilny-Brzóska

43-400 Cieszyn

Byłam u Pani Doktor prywatnie, licząc na rzetelne zbadanie wzroku. Pani doktor miała problem z odczytaniem szkieł używanych przeze mnie. Po zbadaniu wzroku (trwało ok 10-15 min) dostałam receptę na nowe okulary. U optyka okazało się, że taka zmiana w stosunku do starych okularów jest możliwa u dzieci, a nie u osoby dorosłej.. Zatem znów musiałam iść na badanie wzroku (trwało ok 1 godz) i okazało się, że jedno szkło ...

dr n. med. Urszula Laskownicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Żwirki i Wigury 2
Cieszyn

8 lat temu wyrywala zeby mojej żonie i teraz okazało sie ze zostawiła 7 korzeni od zębów .Zęby usuwała w narkozie i nie rozumiem jak mozna było to tak zrobić.nie wiem co dalej

lekarz Przemysław Jasiński

Anestezjolog

43-400 Cieszyn

Świetny lekarz, kompetentny. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym lekarzem. Może faktycznie nie jest zbyt empatyczy, ale czy to jest ważne w zawodzie lekarza? Najważniejsze, że jest wykwalifikowanym, profesjonalnym anestezjologiem.
Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła przepisała rehabilitacji na krtań. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Grzegorz Oślizło-Zaporowski

43-400 Cieszyn

Lekarz z powołania. Naprawdę...uderza mnie w nim jego serdeczność, empatia, jakieś takie...ciepło wewnętrzne. Ma wiedzę i umie ja wykorzystać. Bardzo spokojny, dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Michał