Lekarze Cieszyn

lekarz Bolesław Kubiena

Laryngolog

43-400 Cieszyn

W porządku, wydaje się mi, że jak są przypadki standardowe, to nie ma potrzeby szukania innego specjalisty.

lekarz Agata Wójtowicz-Machej

Lekarz rodzinny, Pediatra

pl. Wolności 8
43-400 Cieszyn

bardzo dobra lekarka, madra i zna się na medycynie przy tym bardzo uprzejma pisane ujemne opinie chyba sa fabrykowane przez zazdrość tych co naprawdę mało rozumieją medycynę oby tych było jak najmniej a byli tylko tacy lekarze jak agata wojtowicz machej która naprawdę potrafi pomoc w razie choroby moje dziecko ciężko chore szybko wyleczyla nie faszerując go antybiotykami. pani doktor proszę nie przejmować się złymi opiniami bo sa one nieprawdziwe

lekarz Zdzisław Krupczyński

Traumatolog, Ortopeda

43-400 Cieszyn

W moim przekonaniu całkiem niezły lekarz. Dwukrotnie zgłosiłem się do niego ambulatoryjnie z dwoma różnymi urazami, tzn. za pierwszym razem ze stłuczonym palcem u nogi, za drugim ze skręconym stawem łokciowym w celu zdjęcia szyny gipsowej i w obu przypadkach byłem zadowolony z opieki. Zaimponował mi wiedzą merytoryczną a także szczegółowym tłumaczeniem ćwiczeń rehabilitacyjnych.

lekarz Małgorzata Franek

43-400 Cieszyn

Zainteresowana, kompetentna i empatyczna Pani doktor. Dokładnie zapytała o dolegliwości, wytłumaczyła co się dzieje oraz bardzo szczegółowo opisała zalecenia. Czuje zaopiekowanie. Dziękuję!

Bartosz Tochowicz

Neurolog

43-400 Cieszyn

Dzień dobry,czytając negatywne komentarze nie mogę uwierzyć w to,co jest napisane.Przed pierwszą wizyta rzeczywiście miałam obawy ze względu na opinie.Wchodzac do gabinetu nie wiedziałam,czego się spodziewać...Kilka dni temu byłam na drugiej wizycie i myślę,że nie ostatniej bo lekarz okazał się świetnym,konkretnym specjalistą.Oprocz ogromnej wiedzy posiada dużo cierpliwości,poświęcił mi również czas,co nie zawsze jest praktykowane wśród lekarzy.Był miły,uprzejmy-powiedziałabym wesoły 😊nie rozumiem wiec tych negatywnych słów pod adresem tego lekarza
Opinia dodana przez: Małgorzata B

lekarz Władysława Broda

43-400 Cieszyn

Pani doktor przyjęła nas punktualnie, szybko postawiła diagnozę i dała wybór co do czasu noszenia okularów. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone.

lekarz Eugeniusz Kondziołka

Internista, Neurolog

43-400 Cieszyn

Jako człowiek sprawia pozytywne wrażenie. Z drugiej strony jednak ciężko przedstawić mu swe dolegliwości, ponieważ przerywa pacjentowi wpół zdania. Ponadto ma blade pojęcie o nowoczesnych badaniach.

lekarz Jacek Sołtyk

Neurolog

43-400 Cieszyn

Też kiedyś byłam tylko raz u tego pana nie popatrzył nawet w dokumentację choroby gdzie leczyłam się u poprzedniej lekarki wcześniej powiedział jesteś zdrowa nie musisz tego brac

lekarz Beata Pelic-Szeliga

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

ulica Żwirki i Wigury 10B/13
43-400 Cieszyn

Pani doktor zapisała wkładki ortopedyczne i ortezy ( dwie szyny na całe nogi) dwuletniemu dziecku bez żadnego badania.Pani nie wyszła zza biurka, tylko szybko przekierowała nas do Altamedu na pomiar ( koszt 100zł) Po konsultacji z ortopedą dziecięcym w innym mieście ,okazało się że dziecko nie wymaga wcale leczenia , nóżki w granicach normy , jest zdrowe!! Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Barbara Miodońska

Fiołków 20
43-400 Cieszyn

Szybkie wnioski bez jakiegokolwiek wniknięcia w temat. W dodatku jednoznaczne, choć medycyna w tej kwestii zna bardzo zróżnicowane odpowiedzi. Recepta to zwiększona ilość leków zamiast poszukiwania przyczyny. Suma summarum bardzo niska jakość usług z podejrzeniem wyjątkowo ograniczonej wiedzy medycznej.

lekarz Marian Jaworski

Neurochirurg

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Kompletna kpina. Przychodzę do gościa z płytką z rezonansu aby sprawdzić czy wszystko w porządku. W gabinecie (szopce obok domu jednorodzinnego) znajduje się antyk-komputer z przed 15 lat, który nijak CD nie był w stanie odpalić. Człowiek 2 razy restartuje sprzęt, w końcu stwierdza że nie da rady i prosi o opis badania: czyta przez 3 sek. i stwierdza że wszystko w porządku (co byłam w stanie sama stwierdzić na ...

lekarz Elżbieta Belon

Ortodonta

Ambulatorium z Izbą Chorych
Bolesława Chrobrego 2
43-400 Cieszyn

Przestrzegam przed tym lekarzem. Nie uprzejma... owszem gaduła ale pieniądze idą górą / cokolwiek to znaczy/ Zdecydowanie nie polecam.....
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Daniel Nowak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica Kościuszki 12C
43-400 Cieszyn

Podane Profhilo do zabiegu nici, mimo że uprzedzałam o tym, iż tydzień wcześniej przeszłam COVID. Twarz spuchła jak arbuz a nici nie trzymają i są widoczne zaciągnięcia.
Opinia dodana przez: Dobrusia Iwanowicz
Gorszego lekarza nie spotkałam nigdy wcześniej w swoim życiu!!!!Przyjechałam 30 km wieczorem na ostry dyżur chirurgi dzieciecej w Klimontowie z podejrzeniem złamania reki mojej niespełna 3 letniej córeczki!!Podejrzewałam ze ludzie pracujący z dziećmi sa do tego specjalnie przygotowani i robią to z pasji bo sama naleze do rodziny służby zdrowia!!Ale nie mogłam się bardziej pomylić!!!!!Najpierw szarpał złamana raczke dziewczynki po czym stwierdził gdy zaczeła płakac ze jest histeryczką której nawet ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Jakub Hampel

Górna 10
43-400 Cieszyn

Kosztowny dla mnie i mojego portfela, w dodatku nie łatwy zabieg, został wykonany w pośpiechu i na odwal, bo kolejni pacjenci czekali w kolejce... Brak fachowej pomocy i doradztwa, słaby kontakt z pacjentem - o moim leczeniu dowiedziałam się więcej z internetu, niż od samego lekarza. Lekarz może i uprzejmy ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta i samo leczenie, to zmarnowany czas i... pieniądze. Wcześniej mówiłam doktorowi o moich ...
Opinia dodana przez: XXXX

lekarz Dorota Kostka

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400 Cieszyn

Brak kompletnego podejścia do małego pacjenta . Specjalista napewno z nie powołania . Przeciętne podejście do pacjenta , na dodatek do dziecka
Opinia dodana przez: PrzelonM

lek. dent. Kamil Michta

NZOZ "STOMATOLOGIA" Wiesława Santarius - Urbaś
Karola Miarki 4
43-400 Cieszyn

Beznadziejny dentysta Ja robiłem u niego dolną protezę i pomimo trzech przymiarek proteza chodzi na wszystkie strony Straciłem 1400zł i nie otrzymałem zwrotu pieniędzy a proteza jest do wyrzucenia tak że nie polecam tego lekarza a jego higiena pozostawia też wiele dożyczenia Pieniądze wyrzucone w błoto Skandal

lekarz Rafał Sołowiów

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Nie spotkałam się jeszcze z takim płytkim podejściem do problemów. Pan lekarz nie zadaje nawet pytań, tylko lustruje wzrokiem, wyciąga wnioski, mówi je i oczekuje potwierdzenia. Przykładowo: po jednej rzeczy w moim wyglądzie(!) ocenił mój poziom akceptacji. Z łaską proponował rozwiązania, przy tym krytykując te zaproponowane przez psychologa, choć nawet nie wysłuchał do końca o co chodzi. Niestety byłam kilka lat temu i nie było jeszcze wtedy tylu opinii.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Janina Kaczmarczyk

43-400 Cieszyn

Lekarka po wejściu na gabinetu wydawała się w ogóle mnie nie zauważać. Jak już zwróciła na mnie uwagę, to miała pretensje po co w ogóle przyszłam. Ona nie będzie i tak w stanie sprawdzić moich objawów. Byłam u kilku laryngologów, a badanie, które zostało przeprowadzone nie nazwałabym badaniem. Miała brudny fartuch, musiała się posiłkować książką, a wypisanie skierowania zajęło jej kilkanaście minut. Po wyjściu wiedziałam mniej niż przed wejściem.

lekarz Maria Dzierżek

Psychiatra

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Z uwagi na wiek (1949) nie polecam. Kobieta podaje swoje dane wrażliwe na natomiast jako biegła pisze dyrdymały o która sąd nie pyta.
Opinia dodana przez: Zenon