Lekarze Szczecin

dr Krystyna Lange-Konior

ul. Milczańska
Szczecin

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani doktor już wiele lat. Prowadziła moją ostatnią - trzecią ciążę, która z racji mojego wieku (39) sprawiała trochę problemów. Pani doktor z pełnym zaangażowaniem podchodziła do sprawy, mówiła o prawidłowościach tak późnej ciąży i ewentualnych zagrożeniach. Czuwała nad zdrowiem moim i dziecka - w sposób wykazujący ogromną troskę. Dzięki Niej wszystko potoczyło się pomyślnie. To bardzo dobry, kompetentny i oddany lekarz. Każdą pacjentkę traktuje ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Jerzy Dziel

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Rajewska

SPSK 2 POMORZANY
POWST.WLKP 72
Szczecin

Odkąd wyprowadziłąm się ze SZczecina, nie mogę znalezc swojego gino. Nie znalazł sie jeszcze zaden, ktory moglby chociaz w polowie zastąpić p.Rajewska. Cudowna kobieta, lekarz!
Opinia dodana przez: bla

lek. dent. Maciej Górski

Prywatny Gabinet Lekarski
Księcia Barnima III Wielkiego 27 lok. 1 U
71-437 Szczecin

Dr Górski to nie dentysta, lecz czarodziej, zębowy mistrz:) To przede wszystkim esteta zębowy, arbiter elegantiarum. Osobiscie jestem Mu wdzieczna za estetyczną calkowitą naprawę zębów przednich, do ktorych zaden inny stomatolog nie chciał się dotknąć w, słusznej obawie, że można zepsuć, a przeciez to tzw. zęby frontowe. Dr Górski wykonał majstersztyk. Fachowo i przepięknie. Co ważne, nie naciąga pacjentów, pierwsza porada GRATIS. Pacjent sam decyduje, czy zgadza się na leczenie, ...
Opinia dodana przez: Eleonora
Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo wyjątkowo przystojny :) Polecam.
Opinia dodana przez: rotato
Pani Doktor to wspaniała osoba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem. Wzbudza zaufanie. Szkoda tylko, że duża liczba przypadków leczenia choroby kończy się niepowodzeniem, ale taka to choroba. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego!

dr n. med. Hanna Chojnacka

Chirurg dziecięcy

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Spokojna, wyważona i niezwykle przyjazna, a przy tym rzeczowa i dokładna w ocenie problemu. Nie boi się również skonsultować swej opinii z kolegami z pracy, co absolutnie nie ujmuje Pani Doktor kompetencji. Czas, jaki poświęca małemu pacjentowi jest wystarczający, informacje przekazane skrupulatnie i bez nerwów. Nie często spotyka się dziś lekarza z tak dobrym podejściem do dzieci. Dziękujemy za kompetentne przyjęcie na SORze.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Lidia Iglińska-Wagner

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jan Markowicz

Protetyk, Stomatolog

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Fahowy, kompetentny, dokladny, uprzejmy i godny polecenia. Robilam implanty i korony, rezultat zadawalajåcy.
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Karolina Jaworska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor, już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to lekarz godny zaufania. Zęby są starannie wykończone, nie ma żadnego uczucia dyskomfortu po wyjściu z gabinetu wręcz przeciwnie chcę się wrócić na kolejną wizytę. Serdecznie polecam 😊
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Krzysztof Mędrek

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera podczas badań. Wszystko wytłumaczone i pokazane jak należy. Lekarz kompetentny, uprzejmy z poczuciem humoru. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Dawid Pacek

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Byłem dzisiaj u pana doktora w przychodnia Dom w Chojnie . Krotko mówiąc Nienajlepszy Lekarz bez dwóch zdań :)
Opinia dodana przez: Stanisław

dr Stanisław Dawcewicz

Ortodonta

szpital wojskowy
Szczecin

Pięć lat temu byłem operowany przez pana doktore w szpitalu wojskowym w Szczecinie ( endoproteza stawu biodrowego ). ,Byłem mile zaskoczony przychylnością personelu i atmosferą na oddziale, operacja wykonana koncertowo za co jestem wdzięczny panu doktorowi i calemu zespołowi. Czy miałbym polecić doktora Dawcewicza? TAK, sam się wybieram na operację drugiego stawu właśnie do doktora Dawcewicza i jego zespołu.

dr n. med. Barbara Galińska

Ars Dentica Gabinety Stomatologiczne
al. Piastów 28A
Szczecin

Pani Doktor - rewelacja! Posiada ogromną wiedzę i intuicję lekarską, a do tego ma super kontakt z pacjentem. Cierpiałam na nadwrażliwość zębów. Widziałam, że odsłaniają mi się szyjki zębowe, lecz poprzedni stomatolodzy bagatelizowali ten problem. Dopiero dr Galińska zaproponowała mi skuteczną metodę leczenia. Po wykonaniu przez Nią przeszczepów problem zniknął i nie powraca. U mojego syna wcześniejsze leczenie ortodontyczne prowadzone poza Szczecinem nie przynosiło widocznych efektów. Dopiero Pani dr Galińska ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Witkowska

S dent
Sienna 8/3
Szczecin

Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, byłam pierwszy raz, teraz wiem gdzie wracać, jestem bardzo zadowolona! mocno polecam!!! Dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Anita

dr Barbara Stawska

Implantolog

Dental Art
Śląska 9a-11
71-585 Szczecin

Dzisiaj założone korony pełnoceramiczne, pełna góra, same korony perfekto, założone bezproblemowo i bezboleśnie. Polecam Gabinet Dental Art. Efekt piękny..
Opinia dodana przez: Marasek

lek. dent. Magdalena Malec

Dental Service Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Niedziałkowskiego 25
71-410 Szczecin

Świetna profesjonalistka. Jej wiedza lekarska wraz z profesjonalnym, cierpliwym podejściem do pacjenta to duet cech, które charakteryzują Panią Doktor. Sympatyczna, cierpliwa, profesjonalna, życzliwa, nie komentująca, nie oceniająca pacjenta. Zawsze stara się podsunąć najlepsze rozwiązanie, uwzględniając możliwości pacjenta. Dzięki atmosferze panującej w gabinecie (personel również super) zaczęłam normalnie oddychać na fotelu dentystycznym. Polecam szczególnie osobom panicznie bojącym się dentysty. Nie myślałam, że nastąpi taki czas że będę dumna i zadowolona opuszczać ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

W gabinecie Pani dr Magdaleny Lewińskiej moje zęby czują się bardzo dopieszczone.Podejście Pani dr Magdy do pacjenta jest bardzo profesjonalne i takie bardzo przyjazne. Poczekalnia urządzona w stylu domowym z zawsze świeżymi kwiatami na stoliku , pozwala wyciszyć strach przed borowaniem. Polecam gabinet i bardzo dziekuję za moje zęby - Ewa Skrzypkowska
Opinia dodana przez: Ewa Skrzypkowska

dr n. med. Wojciech Kozik

MSWIA Szczecin Jagiellońska
Reymonta 22d
71-276 Szczecin

Wspaniały lekarz, zgadzam się ze wszystkimi napisanymi opiniami. Polecam każdemu wspaniale doradzi i pomorze. Szczerze wspaniała osoba.
Opinia dodana przez: Anonim121

dr n. med. Marzena Formicka

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin

U Pani doktor leczę się już 10 lat. Teraz pod opieką ma już całą rodzinę, począwszy od niemowląt, na osobie starszej skończywszy. Do każdego przypadku podchodzi niezwykle poważnie, nie bagatelizując żadnego problemu. Bardzo życzliwa i uprzejma. Niezwykle cierpliwa i łagodna zarówno w stosunku do małych dzieci, jak i do starszej, niedosłyszącej osoby. Polecam z pełną odpowiedzialnością.