Lekarze Czerwionka-Leszczyny

Internista, Kardiolog

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gałuszka
Brzozowa 26
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Fachowa opieka lekarska, bez ceregieli i użalania się. Nie należy do osób serdecznych, ale wzbudzających zaufanie i wiarę w kompetencje. Rzeczowy i solidny. Zdecydowanie bez strachu powierzam mu swoje zdrowie.

lekarz Łukasz Duda

Ośrodek Zdrowia w Czuchowie
Kochanowskiego 30
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Justyna Janczukiewicz

Mazanka 10
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Jestem pacjentką Pani Justyny od kilku lat i niezależnie od etapu mojego życia byłam objęta profesjonalną opieką ginekologiczną. Wizyta zawsze przebiega w swobodnej atomsferze. Choć terminy wizyt są odległe, jest to zrozumiałe ze względu na to, że Pani doktor jest jedna i się nie rozdwoi. Ubolewam tylko nad tym, że Pani doktor nie pracuje w żadnym szpitalu :(.
Opinia dodana przez: MS

Ewa Brosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA"
Czerwionka-Leszczyny

Wszystko nie tyle na 5, co na 6. Co tu dużo mówić, pani doktor to lekarz z powołania i prawdziwy anioł!

Izabela Miarka szyrmel

Okulista dziecięcy

Czerwionka-Leszczyny

Jeżeli chodzi o naszą Panią dr Izę Szyrmel z Por.w Czerwionce ,to ona jest wspaniałym Pediatrą , a może i po części Okulistą,ale w por. okulistycznej nie pracuje.Pozdrawiam.

lek. dent. Barbara Kąpa

44-230 Czerwionka-Leszczyny

w porządku,jest sprawna manualnie,cierpliwa,tłumaczy plan leczenia,nie bajeruje,godna polecenia,kontakt telefoniczny ułatwiający zaklepania wizyty

lekarz Dariusz Twardawa

Lekarz medycyny pracy

Przemysłowa 12
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Wojciech Kluszczyk

Nieplodnosc -leczenie nietrzymania moczu
Wolności 11
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Dla nas p. Doktor jest cudotwórcą Serdeczne podziękowania dla P. Doktora Wojciecha Kluszczyka dzięki jego ogromnej wiedzy,zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu do pacjenta dziś cieszymy się 32 tyg. ciąży. Do P.doktora trafiliśmy z polecenia dwa lata temu po 14 latach leczenia i starań w innych klinikach i gabinetach , bez rezultatu nawet jeśli zaszłam w ciążę traciłam ją do 8 tyg. Nie mogę nie wspomnieć o P.Karinie zawsze otwarta i serdeczna dla ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Roman Świerczyna

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Furgola 6
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Bardzo serdecznie polecam pana Doktora. Spokojny, wesoły. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Żymła

44-230 Czerwionka-Leszczyny

Super lekarz, robił mi gastroskopię, badanie nieprzyjemne ale dzięki jego podejściu dałam radę. Wielki ukłon w stronę lekarza. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mirela

lekarz Mariusz Kaszek

Lekarz medycyny pracy, Internista

3 Maja 17/2
Czerwionka-Leszczyny

Nie ma czasu do poświęcenia pacjentowi. Jeśli czegoś nie zrozumiesz to nie pytaj drugi raz, bo reaguje podniesionym tonem wręcz krzykiem. Samo wejście pacjenta do gabinetu to dla niego zakłucanie spokoju.
Opinia dodana przez: Jorg

lekarz Karol Wieczorek

44-230 Czerwionka-Leszczyny

O profesjonalizmie Pana Doktora Karola Wieczorka dowiedziałem się od znajomego. Już podczas pierwszej wizyty, na podstawie USG i badania doodbytniczego Pan Doktor postawił, co później potwierdziła biopsja, trafną diagnozę – rak prostaty. Wcześniej inni urolodzy dysponując większą ilością moich wyników badań, ciągle zwlekali z diagnozą. Doktor udzielił mi fachowej i wyczerpującej informacji o metodach leczenia oraz nakreślił całą drogę szybkiego postępowania do zabiegu. Operację prostatektomii radykalnej przeprowadził również Pan Doktor. ...
Opinia dodana przez: Jurek D.

lekarz Artur Lejtman

ulica Jana Pawła II 8AB
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Lidia Czech-Sionek

Meden s. c.
ul. Księdza Pojdy 35a/9/3
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii na temat Pani Lidii. Robiła mi kanałowe leczenie parę lat temu, które niestety musiałam poprawiać u innego dentysty jak i inne zęby. W zębie który Pani Lidia robiła kanałowo zostały elementy narzędzi, którymi operowała. Mężowi też tak spaprała kanałówkę, że naprawa skończyła się innego specjalisty. Szkoda mi bardzo straconego czasu i pieniędzy które wydałam w tym gabinecie. Dodatkowo będąc na każdej wizycie dowiadywałam się ...
Opinia dodana przez: EMMA

dr Grażyna Gliklich

Lekarz rodzinny

44-230 Czerwionka-Leszczyny

Pani Doktor bardzo kompetentna, zawsze z wizyty byłem zadowolony. Lekarz wychodził z inicjatywą, zadawał pytania, tłumaczył co się dzieje, dlaczego i jak przebiegać będzie leczenie. Co do sytuacji z kwarantanną - nie znamy jej szczegółów. Warto wstrzymać się z oceną i głupimi komentarzami do wyjaśnienia sprawy niż jak barany atakować bez jasnego obrazu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Joanna Florczyk

Otolaryngolog

44-230 Czerwionka-Leszczyny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor z profesjonalnym podejściem. Przebadała mnie tak, jak żaden inny laryngolog. Wystarczyła jedna wizyta żeby postawić diagnozę i włączyć leczenie. Wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy....normalnie, zrozumiale. Badanie zupełnie bezbolesne, szczegółowe, obrazowe. W końcu wiem, co się dzieje i zaczynam działać ;). Zdecydowanie polecam, a Pani Doktor- dziękuję i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Anna

Bożena Karda-Gałuszka

Alergolog, Pediatra

Czerwionka-Leszczyny

Długo zastanawiałam się czy napisać publicznie moje zdanie na temat dwóch Pań alergolog z owej przychodni ale jednak chciałabym Przestrzec wszystkich rodziców przed karydogną niekompetencja, narażającą zdrowie mojego dziecka, moje nerwy które zostały nadszarpnięte to już druga strona medalu. Mój syn to niestandardowy okaz, liczne hospitalizacje w klinikach, wysoka eozynofilia, niskie iga, azs oraz wstrząs anafilaktyczny na mleku dla alergikow oraz dużo kartek do przeczytania podczas wizyty spowodował całkowicie olanie ...
Opinia dodana przez: Agata

Dorota Dix-Żaczek

Czerwionka-Leszczyny

Bardzo mila,kompetenta,znajaca swój fach Pani Doktor,zdecydowanie polecam.

lekarz Małgorzata Kaczmarczyk

ul. Kopalniana 9/2/2
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Wizyta przebiegła sprawnie. Mój synek został dokładnie przebadany przez Panią Dr. Natomiast ja zostałam poinformowana jak najlepiej mu pomóc i jak stosować leki. W końcu doczekałam się ludzkiego podejścia jako mama małego Pacjenta. Mam nadzieję, że pojawi się więcej tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Emilia

dr Katarzyna Piasecka-Lejtman

Dermatolog estetyczny

ulica Jana Pawła II 8AB
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Wizyta trwała zaledwie kilka minut, Pani doktor nawet nie przyjrzała sie mojej twarzy, gdy zaczęłam zadawać pytania o moją dość problematyczną cerę , pani doktor stwierdziła że taka moja uroda, na każde pytanie odpowiadała zbywająco, zerkając na terminal by już skasować mnie za wizytę, miałam wrażenie że nie słucha moich pytań , nie polecam.
Opinia dodana przez: Klaudia