Lekarze Dermatolog dziecięcy Łódź

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym ...
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Modelowanie Sylwetki i Ginekologia Estetyczna
ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12
Łódź

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
                                       lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

CORIUM-JULIANÓW-porady 150zł
ŁÓDŹ, Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .
                                       dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

przemysłowa 10 m 22
Łódź

Wizyta trwała pół minuty. Pani doktor nie obejrzała problemu. Wypisala recepte i do widzenia. Nie zapytała o nic. Ledwo powiedziala jak stosować lek. Ledwo usiadłam i już musialam wstac
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Adam Halbina

Dermatolog, Medycyna estetyczna

90-265 Łódź

Zamknięcie naczyń, polecam z całego serca. Efekt wow ,cena w normie, wizyta perfekcyjna. Pan Doktor doradza, wyjaśnia, nie pośpiesza...pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Ja bylam z zamknięciem naczynek na twarzy , mąż z usunięciem kurzajki. Oboje jesteśmy mega zadowoleni..
Opinia dodana przez: Monika
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

WSSZ im. Biegańskiego Oddział Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej
Kniaziewicza 1/5
91-347 Łódź

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

lekarz Anna Niewinowska-Lassota

Dermatolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

dr n. med. Aleksandra Lesiak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Luxmed
Milionowa 2G
Łódź

Dobry specjalista....i fajne podejście do pacjęta

lekarz Sebastian Uczniak

90-265 Łódź

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA

prof. dr hab. n. med. Jolanta Kwaśniewska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Aneta Ryglewska-Cho

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem DZIĘKUJĘ Pani Doktor
Opinia dodana przez: Llla

dr hab. n. med. Ludomir Bienias

90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie Maria Jezierska

lekarz Ewa Duda

90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi ...
Opinia dodana przez: kasia
5 miesięcy leczenia, na dzień dobry w kilka sekund zdiagnozował to co przez rok "dermatolodzy" z mojego miasta partolili. POLECAM GORĄCO

Jadwiga Maniszewska

Bazarowa 9
Łódź

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz.Widać, że Pani dr leży na sercu dobro pacjenta, nie naciąga na niepotrzebne koszty, przepisuje tansze odpowiedniki leków, podpowiada aptekę, gdzie można kupić dane leki w dobrej cenie.Gorąco polecam!!! Aga

lekarz Jerzy Czernic

90-265 Łódź

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia

dr n. med. Gerhard Krakowski

90-265 Łódź

Perfekcyjne podejście do problemów pacjenta. Pogodna atmosfera podczas wizyty, miły i sympatyczny .Serdecznie polecam.

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wenerolog, Dermatolog

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Barbara Kaźmierczak-Tracz

Kopernika 67 / 69
Łódź

Poszłam do pani doktor z trądzikiem. Cała wizyta trwała niecałe 5 minut, badanie wykonane przez panią doktor polegało na przyjrzeniu się mojej twarzy, dokoltowi oraz plecom przez kilka sekund, po czym stwierdziła, że już wszystko wie. Bez wykonania żadnych innych badań postawiła diagnozę, że jest to choroba przewlekła, którą długo się leczy. Nic o nie powiedziała o niej, o leczeniu oraz nawet nie powiedziała jak brzmi jej nazwa. Bez zapytania ...
Opinia dodana przez: Amelia