Dermatolog Estetyczny Wrocław

dr Bożena Palka

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.

Opinia dodana przez: optir odqwert
Dermatolog estetyczny Wrocław dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

DUO-MED Marzena Dominiak
Inowroclawska 21a
53-653 Wrocław

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: alicja

dr n. med. Joanna Salomon

Dermatolog, Wenerolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Pretficza 21/1

ten sam kompleks.

Opinia dodana przez: Ivo802

dr n. med. Beata Wiśnicka

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
50-148 Wrocław

Pani doktor jest super, wszystkim polecam. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zadowolona pacjentka.

Opinia dodana przez: Iwona

dr Ireneusz Pijanowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

GODNY POLECENIA LEKARZ DERMATOLOG-CZASAMI TYLKO WYPISUJE DROGIE,ALE POMOCNE MEDYKAMENTY-NIESTETY MY PRZECIETNI POLACY MAMY OGRANICZONY BUDZET DOMOWY I WTEDY MAMY DYLEMAT...ALE JEZELI POWIE SIE PANU DOKTOROWI,ABY LEK NIE BYL B.DROGI WYPISZE COS TANSZEGO-CHOC MOZE NIE TAK SKUTECZNEGO-ZRESZTA CHOROBY DERMATOLOGICZNE I POSZCZEGOLNE OSOBY ROZNIE REAGUJA NA LEKI-NIERAZ TEN DROZSZY JEST NIETOLEROWANY PRZEZ DANEGO PACJENTA-NIERAZ NA ODWROT.POLECAM TEGO SPECJALISTE...

dr n. med. Marek Ziarkiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Armii Krajowej 14a/6
Wrocław

Przemiły, godny polecenia doktor! Poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, wysłuchał i wszystko z dokładnością wytłumaczył a przede wszystkim rozwiał moje wątpliwości i obawy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Ewa Kaniowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Derma Puls Centrum Dermatologii Eststeycznej i Laserowej
Barycka 1
50-325 Wrocław

Pani Doktor powiększała mi usta. Znieczuliła mi usta ze strzykawki, a nie tym niedziałającym kremem. Nic mnie nic nie bolało. Bardzo polecam usta ze znieczuleniem dentystycznym :)Wkrótce wybieram się na botox