dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Pomimo negatywnych opinii, które przeczytaliśmy i tak zdecydowaliśmy się na wizytę u Pani Profesor Czkwianianc E. Pani pomogła naszej córce. Czekaliśmy pół roku na wizytę u gastrologa. Lecz niestety jest zarozumiała i antypatyczna wręcz opryskliwa. Początkowo nie zrobiła na nas dobrego wrażenia. Była oschła i milcząca. Na pytania odpowiadała, ale nie udzielała dodatkowych informacji. Pomimo panującej gęstej atmosfery P. Doktor zleciła córce badania w szpitalu. To się docenia - większość lekarzy wydaje recepty, bo tak prościej i taniej. Pracuję z różnymi ludźmi i wiem, że są osoby, które mają taki temperament, niekiedy niezrozumiałe i nie na miejscu rzucone teksty, dziwne poczucie humoru, może to wynika z doświadczeń życiowych albo z samego tytułu wykształcenia pokazuje swoją wyższość, trzeba po prostu wiele ...zdań....puścić mimo uszu i skupić się samej wizycie/wynieść z niej pożądane korzyści i pomóc sobie czy dziecku. Sama placówka b pomocna, szybki kontakt tel.

Bardzo sympatyczna z mega podejściem do małych pacjentów oraz do ich rodziców. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, udzielając rzetelnych informacji. Wspanialy specjalista.Zlecono wszystkie badania i uspokojono matkę panikare ;) .Nie rozumiem skąd tyle złych opinii na temat Pani Profesor w internecie(ale to pewnie kurencja robi swoje).My z całego serca polecamy.

Mam same złe słowa o tej pani profesor nie uprzejma, wyśmiewa to co się do niej mówiło tłumaczyło a na dodatek jeszcze zagrozi opieką społeczną bo jestem nieporadna i nie umiem opiekować się dzieckiem z AZS pomimo tego że ta cała pani profesor ma inną specjalizacje. Oraz zaczęła krytykować i podważać innego lekarza który zajmuje się dzieckiem w zakresie AZS oraz alergii

Pani Profesor to najlepszy specjalista jakiego znam. Mam absolutne zaufanie do Niej jako lekarza . Pomogła mojej córce 16 lat temu , gdzie inni lekarze nie potrafili . Teraz po raz kolejny mogłam na Nią liczyć, gdy moja córka potrzebowała pomocy po nieudolnym leczeniu szpitalnym w swojej okolicy. Lekarz , który słucha rodzica i szczegółowo bada i analizuje wyniki. Pani Profesor nie ma być niczyja przyjaciółką, jej zadaniem jest leczenie , z którego wywiązuje się w 100%.Niema nas głaskać po głowach i współczuć jakie ciężkie mamy życie , ponieważ na codzień spotyka się z mnóstwem ludzkich tragedii musi mieć twardy charakter . W mojej ocenie to przesympatyczna osoba . Polecam z czystym sercem , każdemu kto szuka pomocy .!!!!

Bardzo dobry diagnosta. Pomimo bardzo rzadkiej choroby u córki postawiona diagnoza. Lekarz bardzo dociekliwy, szukający i skuteczny. Polecam,

Pomimo negatywnych opinii, które przeczytaliśmy i tak zdecydowaliśmy się na wizytę u Pani Profesor. W trosce o zdrowie córki uznaliśmy, że zależy nam przede wszystkim na dobrym i doświadczonym specjaliście. Dla dobra dziecka byliśmy gotowi znieść ew niemiłe traktowanie bo to jest sprawa najmniej dla nas ważna. Lekarz ma leczyć trafnie i skutecznie i to powinno być determinantem oceny. Choć była to pierwsza i nie ostatnia wizyta oceniam Panią Profesor na bardzo dobry. Wnikliwie analizowała przedstawione wyniki badań, słuchała moich spostrzeżeń, była uprzejma i uśmiechnięta mimo naszego małego nerwusa. Negatywne doświadczenia przedmówców w naszym przypadku nie miały miejsca.

Pani profesor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie... jest uprzejma ale , gdy potrzeba nie owija w bawełnę. Potrafi wysłuchać, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Ma super podejście do dzieci... gdy dziecko jest wystraszone stara się go przekonać do siebie. Polecam w 100%. Dzięki Pani profesor moje dziecko jest zdrowe.

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak niemiłego i źle traktującego pacjenta lekarza. W życiu nie byłam tak zestresowana po wizycie. Zamiast zająć się i skupić na moim dziecku to wciąż mnie Pani krytykowała i obrażała. Nastawia stoper 15 minut i jak się pacjent spóźni to już nie przyjmie mimo, że na wizytę czeka się około pół roku. Wyśmiewała mnie, innych lekarzy a moje dziecko przez całą atmosferę było strasznie zestresowane.

Najlepszy specjalista jakiego znam, jako jedyna zdiagnozowała i podjęła się leczenia mojej malutkiej córki.

pani doktor przyjmowała z 1,5 godzinnym opóźnieniem,w trakcie wizyty licytowała kolczyki na allegro,opowiedziała o kilku operacjach które wykonała jako pierwsza w europie i skasowała 150 zł