dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Lekarka godna zaufania,cierpliwa dla pacjenta, bardzo celna diagnostyka. Przy Pani doktor można czuć się bezpiecznie. Polecam

Profesjonalność, trafność diagnozowania, uprzejmość, empatia. Pani doktor nie pracuje "na akord". Każdemu z pacjentów tłumaczy i rozpisuje sposób przyjmowania przepisanych lekarstw. Cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości. Gorąco polecam.

Pani doktor jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta. Przepisuje odpowiednie leki. Zleca odpowiednie badania.

Pani Doktor ma wspaniale podejście do pacjentów, zawsze bardzo dokładnie analizuje dolegliwości. Ma bardzo miłe usposobienie.

Pani dr Oleszczak to lekarz, który budzi zaufanie. Jest osobą empatyczną czym sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na udzieleniu pomocy pacjentowi. Jest kompetentna, skrupulatna i energiczna, nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych objawów. Wnikliwie analizuje wyniki. Podczas badania poświęciła mi dużo uwagi, zdiagnozowała i zleciła leczenie, które było skuteczne. Gorąco polecam

Pani doktor ma ciepłe i rzeczowe podejście do pacjenta. Cierpliwa i kompetentna. Dobry diagnostyk. Polecam!

Pani dr Oleszczak jest profesjonalistką w zawodzie lekarskim. Charakteryzuje się dobrym podejściem do pacjenta, umie trafnie zdiagnozować chorobę i jej przyczyny. Jest osobą bardzo miłą i oddaną pacjentom

Pani Elżbieta Oleszczak to lekarz pełen profesjonalizmu,rzetelności i rzeczowości.Każda wizyta to dokładne i co jest dla mnie najważniejsze,indywidualne traktowanie mnie jako pacjenta.Na każde zadane przeze mnie pytanie otrzymuję zawsze dokładną,zrozumiałą dla mnie odpowiedź.Każde wyniki badań są mi wytłumaczone.Wytłumaczone jest mi również czemu jest konieczność ewentualnie ich powtórzenia czy skierowanie do innego lekarza specjalisty.Z pełną odpowiedzialnością polecam umawianie wizyt u Pani dr Elżbiety Oleszczak.

Bardzo dobry lekarz , uśmiechnięta , fachowa , bardzo pomocna po prostu ludzka , od razu nawiązuje dobry kontakt z pacjentem...ja jestem pod dużym wrażeniem.

Pani doktor jest jedną z niewielu lekarzy pierwszego kontaktu w mojej przychodni, do którego idzie się z przyjemnością, a nie tylko z konieczności. Jej sposób podejścia do pacjenta wpływa pozytywnie na jego psychikę w trakcie procesu leczenia. Jest miła i sympatyczna. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Jednocześnie cechuje ją duży profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.