Lekarze Endokrynolog dziecięcy Wrocław

- 55
Mówienie pacjentowi ze jest otyły bo za dużo je a na oburzenie dodaje „widziała Pani w Auschwitz ludzi otyłych?” jest niedopuszczalne. Nie oceniam wiedzy Pana profesora ale podejście do pacjenta tragiczne. Kolejna wizyta ponownie opieszałość brak uprzejmości w przekazaniu informacji (nawet słusznej). Profesora nie zainteresowaly inne wyjiki badan oprocz tsh, ft3, ft4. Myslalam ze ogolne spojrzenie na badania daje dokladny wglad na dolegliwosci i szukanie przyczyn roznych dolegliwości. A jeśli ...
Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: ania
Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia
Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)
Opinia dodana przez: magdalena
Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej
Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania
Bardzo mila pani doktor człowiek czuje się pacjentem a nie petentem zabierającym czas jestem zbudowana ze jeszcze są tacy lekarze można śmiało polecić wizytę u pani doktor
Opinia dodana przez: Grazyna
Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara
Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.
Witam. Pan doktor Paweł Domosławski jest wspaniałym lekarzem endokrynologiem i chirurgiem. Przeprowadzil u mnie niecały miesiąc temu operacje usuniecia tarczycy. Przed zabiegiem przeprowadził dokładny wywiad i opowiedział o przebiegu operacji. Jako nauczyciel bałam się że stracę głos, że mogą być jakieś komplikacje. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Cięcie i rana są naprawdę mało widoczne. Już kilka dni po prawie zapomniałam że miałam operacje, że strach był taki wielki. PAN doktor jest ...
Opinia dodana przez: Anna Chmura
Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Joanna
Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Udałam się z mamą w celu wydania skierowania na sensor Libre. Lekarka odmówiła wypadania jak również odmówiła udzielenia informacji jak możemy to załatwić bez refundacji tłumacząc że to skomplikowane i że nie ma wiedzy na ten temat. Dramat. Aparat jest regulowany od stycznia tego roku a lekarz nie ma wiedzy i odmawia udzielnie informacji. Nie polecam. Pieniądze zmarnowane. Lekarka nie kompetentna.
Opinia dodana przez: DEH

dr n. med. Irena Maruk-Kertyńska

Endokrynolog, Ginekolog

Polecam panią doktor. Jest to niezwykle życzliwa i dobra osoba. Po usunięciu tarczycy jako jedyny lekarz dobrze ustawiła mi leczenie hormonalne. Kiedy od długiego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko i już prawie straciliśmy nadzieję, zleciła mnie masę badań, wdrożyła leczenie i dzisiaj jestem mamą. W ciąży odpowiadała na każdą wiadomość, pomimo tego że nie byłam wtedy jej pacjentką. Pani doktor to złoty człowiek. W trakcie wizyty nie przyspiesza, ...
Opinia dodana przez: Dominik
Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia u p. doktor. Mąż miał zrobione wszystkie badania dot. tarczycy. W przypadku spraw spornych został umieszczony w klinice. Rozpoznanie prawidłowe, w tej chwili mąż jest po operacji. Ustalamy dawkę euthyroxu i czekamy na wizytę w Gliwicach.
jestem pod opieką pana doktora już bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, wiedza kompleksowa, profesjonalne podejscie, gorąco polecam
Jeszcze nigdy nie wystawiłam żadnemu lekarzowi złej opinii. Lekarze są tylko ludźmi, mogą mieć różne opinie, więc staram się nikogo nie oceniać zwłaszcza po jednej wizycie. Jeśli chodzi o Pana Jerzego podczas wizyty telefonicznej (takie czasy) w pakecie LUXMED: - nie pytając mnie o wagę i wzrost stwierdził, że nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych na pewno są konsekwencją nadwagi (moje BMI obecnie 21,61, w najgorzym momencie 23,74 - w obu przypadkach ...
Opinia dodana przez: Natalia
Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.