Lekarze Gryfice

lek. dent. Stefania Derenowska-Czerewaty

Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny
72-300 Gryfice

Nie zgodze sie z opinia powyzej,leczę sie u P.dr od kilku lat i nigdy nie spotkałam sie z tym,ze musze czekac dlugo,plomba trzyma sie ,do tego atmosfera u P.dr jest mila. Leczenie profesjonalne,bezbolowe,ja osobiscie bardzo polecam P. dr Derenowską.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Alergolog

gabinet prywatny
Gryfice

Pani Dr jest nie tylko świetnym specjalistą, ale MIŁYM I EMPATYCZNYM CZŁOWIEKIEM. Skąd te negatywne komentarze? Kilka lat Pani Dr odczulała moja córkę, zaznaczam nieprywatnie tylko na NFZ i zawsze z sercem na dłoni i uśmiechem na twarzy. Odczulanie pomogło.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Kacalski

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Cudowny człowiek ! Leżałam w szpitalu na patologii ciąży ponad tydzień, Dr. Kacalski zrobił dla mnie bardzo dużo, gdyż byłam w kiepskim stanie psychicznym leżąc w szpitalu podczas Pandemii. Bardzo dużo mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Endokrynologiczno Ginekologiczny Szczecin ul.Więckowskiego 2a/1
Kościuszki 70
Gryfice

Leczę się u Pani Doktor od lat i jestem bardzo zadowolona. To świetny specjalista, nie tylko ginekolog ale tez endokrynolog. Zawsze potrafiła mi pomóc. Umie słuchać i wszystko dokładnie tłumaczy. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Elżbieta Goljat

Diabetolog

Niechorska 19c/4
72-300 Gryfice

Pani Doktor bardzo rzeczowa, przejęta chorobą brata, zainteresowana pacjentem. Wnikliwa, przy tym bardzo serdeczna. W pełni wytłumaczyła leczenie i dalsze postępowanie w chorobie. Bardzo ciepła osoba.
Opinia dodana przez: Beata

Żaneta Kołodziej

Lekarz medycyny ratunkowej

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Jako lekarz izby przyjęć kompetentna, rzeczowa, zna się na swoim rzemiośle. Poza tym miła i uprzejma.

lekarz Brygida Jaskot

72-300 Gryfice

Chciał bym poinformować że to co Państwo robią w szpitalu w Policach jest nieludzkie wobec praw człowieka i etyki lekarskiej zostały wykonane dwa eksperymenty medyczne szczepienia mojego Dziecka nie zostałem ani ja ani moja partenerka poinformowani o tym że będzie szczepiona nie zostaliśmy spytani o zgodę i takiej też nie wyraziliśmy nikt nie informował jaka to firma jaki to skład jakie będą powikłania według prawa iała pani obowiązek zapytania rodziców ...
Opinia dodana przez: Mariusz

Teresa Marciniak-Terka

Marciniak-Terka Teresa Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
72-300 Gryfice

Chodzę do Pani Doktor od dzieciństwa - świetny lekarz, w pełni kompetentny, mam do niej pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Malgorzata Palicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WITA - MED"
Dworcowa 21/1
72-300 Gryfice

witam ! Brak życzliwości ze strony personelu placówki i samej Pani doktor. Odesłała mnie wczoraj ( 17.06.) z rocznym dzieckiem do Toi Toia stojącego za stacją PKP w Gryficach ( tam miałam przebrać dziecko, nie pozwoliła skorzystać mi z toalety w przychodni ) . Osoba- lekarz, która powinna okazać trochę empatii jeśli nie dla mnie to chociaż dla dziecka , nie mówiąc już o zasadach higieny. Skandal
Opinia dodana przez: Joanna Adamczewska

lekarz Tomasz Sokal

72-300 Gryfice

Miałam okazje być 2 razy na wizycie u Pana doktora i będe miała jeszcze jedna . Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy ( torbiel Bakera) , dobrał odpowiednie leki gdzie wczesniejszy lekarz nie potrafił tego zrobic . Super podejście , sympatyczny :) Polecam Pana doktora w 100 %.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ewa Jóźwik

Neurolog

Akacjowa 4
72-300 Gryfice

Totalny brak profesjonalizmu. Pani doktor nie potrafi w odpowiedni sposób podeść do pacjenta i rodziny chorego - zamiast wsparcia z jej strony, otrzymaliśmy kompletny brak zaangażowania i pomocy. Informowanie najbliższej rodziny o ciężkim stanie pacjenta odbywało się na korytarzu. Panią Doktor odznacza wyjątkowy brak empatii i zrozumienia. NIE POLECAM!!!
Opinia dodana przez: A.C.

lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

Armii Krajowej 39a lok. 5
72-300 Gryfice

Leczę się w poradni od kilkunastu lat. Jestem zadowolony. Wiele komentarzy jest wg mnie nie krzywdzących Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Elżbieta Krywko-Wielgomasz

Niechorska 13a lok. 3
72-300 Gryfice

Starość robi swoje...zamiast spokojnej diagnozy kobieta stosuje personalne wycieczki...niby polecana ale dziecko się nie liczy tylko brać prochy...a dociekliwe pytania ze strony rodzica traktuje jak atak ...niecierpliwa,opryskliwa...czas by kończyła tą robotę po 30 latach się nachapała...żegnamy i nie polecamy !!!

lekarz Barbara Fabisiak

Gabinet Barbara Fabisiak
Śniadeckich 22
Gryfice

Pani przyjmuje w przychodni przyszpilanej, na jednego pacjenta schodzi ok 20 min. i nie żeby tak szczegółowo się zajmowała się problemem. Pani musi sobie pogadać o pogodzie, dzieciach, przepisach itp. Kidy przyszłam z czerwonymi i piekącymi oczami wystawiła diagnozę nawet nie zaglądając mi w oczy?! Pielęgniarka oczywiści zmierzyła ciśnienie itp ale pani doktor nic. Miła ale nie na pogaduchy człowiek tam przychodzi.

lek. dent. Stefania Derenowska

Prywatny Gabinet Lekarski
3 Maja 14
72-300 Gryfice

Polecam, podejście kompleksowe, a teraz można nawet zrobić RTG

lekarz Jan Tomczyk

marsz. Piłsudskiego 9b lok. 6
72-300 Gryfice

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, jednak sama musiałam się dopytywać co mi jest. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u ginekologa. Cieszę się że był to doktor Tomczyk.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Barbara Dobrzyńska

Pulmonolog, Internista

Akacjowa 4
72-300 Gryfice

Mój tata trafił do szpitala Gryfickiego i przebywał tam 5 dni. Miał wyjść do domu w piątek, niestety nad ranem na dyżurze tej osoby zmarł. Z powodu obecnej sytuacji do szpitala nie można wejść, nie sposób się dodzwonić do lekarza. Po rozmowach telefonicznych z tatą zorientowałam się, że coś złego się z nim dzieje. Gdy po ponad 6 godzinach rozpaczliwego dzwonienia do szpitala udało się porozmawiać z tą kobietą, okazało ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Stanisława Kaminiarz

Laryngolog, Alergolog

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są ...

Adrian Baranowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WITA - MED"
Dworcowa 21/1
72-300 Gryfice

Ogólnie bardzo słaby lekarz. Nie polecam.

lekarz Arkadiusz Szczupaczyński

72-300 Gryfice

Bardzo miły lekarz. Z dobrym podejściem do pacjentki, uprzejmy. Dużo wyjaśnił i wytłumaczył. Polecam.
Opinia dodana przez: Emilia