Lekarze Gryfice

dr Mohamad Nabulsi

Ginekolog, Ginekolog położnik

Dąbskiego 9b
72-310 Gryfice

Dr Nabulsiego poznałam w dość trudnych okolicznościach - podczas mojego skrajnie przedwczesnego porodu. Mimo ze widział mnie pierwszy raz w życiu na oczy - jak nikt poświecił mi mnóstwo czasu, ale także empatii. Gdyby nie on, nie miałabym szansy na kolejne dzieci, nie mówiąc już o tym ze jego szybkie reakcje uratowały mi życie. Po przedwczesnym porodzie zostałam jego pacjentka. Przygotował mnie do ciąży, ale także poprowadził moja kolejna ciaze ...
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Krzysztof Marosz

Medycyna estetyczna

Dermoclub
Wałowa 10
Gryfice

Miałam przyjemność być pacjentką Pana Doktora. Lekarz profesjonalny, kompetentny i bardzo uprzejmy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił. Nie popędzał, miał dla mnie tyle czasu ile potrzebowałam. Pan doktor ponadto ma tak sprawną rękę, że w trakcie zabiegu nie czułam bólu. Efekt pracy dr Marosza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Wysoczańska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WITA - MED"
Dworcowa 21/1
72-300 Gryfice

Polecam bardzo. Trafiona diagnoza przy pierwszej wizycie. Inna lekarz nie mogła poradzić sobie z moim przypadkiem przez pół roku - przepisywała leki, które powodowały zatajenie choroby a nie jej leczenie. Dodam tylko, że była to dość powszechna jednostka chorobowa. Pani doktor Wysoczańska w kilka sekund postawiła diagnozę. Byłam w pozytywnym szoku. Zmiany skórne mojej córki również dobrze zdiagnozowane.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jerzy Drewniak

Niepubliczny Zakład Stomatologicznej Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA - PROTETYKA"
Kościuszki 70B
72-300 Gryfice

Na pana Drewniaka złego słowa nie powiem, rzetelny, dokładny a do tego bardzo zabawny i „luźny” moja mama i siostry do niego chodziły i ja również postanowiłam i nie żałuję, polecam
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Tomasz Woźny

Laryngolog

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Bardzo dobry laryngolog , rzeczowy , skuteczny . Uwolnił mnie od problemu z którym od kilku lat się borykałem . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Polecam serdecznie, bardzo konkretny, spokojnie wszystko objaśnia,pomógł mi w 100 procentach, bardzo sympatyczny człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Nowak

Laryngolog

11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera podczas zabiegu oraz niedługi czas oczekiwania. Punktualny oraz niedrogi
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ireneusz Zdanowski

Wałowa 2 lok. 8
72-300 Gryfice

Lekarz z Powołania -przez Wielkie "P". Od wielu lat ja i moja rodzina korzysta z usług w różnych placówkach

lek. dent. Barbara Soszyńska

Ul.J.Dąbrowskiego
72-300 Gryfice

Idealny stomatolog. Jedynym małym minusem jest to, że ciężko jest się do niej dodzwonić. Dla osób które mają z tym problem polecam dzwonienie o pełnych godzinach, jeżeli ktoś się nagra oddzwania tak szybko jak jest to możliwe.

lekarz Sławomir Brzozowski

Neurolog

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Lekarz bagatelizuje objawy pacjenta, nie pozwoli opowiedzieć o objawach do końca, przerywa w trakcje mówienia . Nie zaszkodził, ale też nie pomógł. Ogólnie nie polecam

lek. dent. Anna Kilijańska-Fornal

Zakład Profilaktyczno - Leczniczy i Prywatne Centrum Pediatryczne Alicja i Krzysztof Jędrzejec w Kołobrzegu - Filia Gryfice
plac Zwycięstwa 6
72-300 Gryfice

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Niedziela rano, nikt nigdzie nie chciał mi pomóc. Do Pani doktor na co dzień nie chodziłam, odebrała telefon i choć nie mogła nas dziś przyjąć wysłuchała, doradziła. Dzięki temu udało nam się załatwić antybiotyk dla córki (4 lata). Jeszcze raz bardzo dziękuje bo już odchodziłam od zmysłów.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Magdalena Leśniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej 'MIL-MED"
Gryfice, ul. Ks. Ruta 8
72-300 Gryfice

Pani Magdalena jest pediatrą na medal, z ciepłym i wesołym podejściem do dziecka, mimo paniki rodziców jest w stanie sprawnie i kompleksowo zbadać dziecko (10 miesięcy) Dokładnie tłumaczy i prowadzi dialog z rodzicami, jest energiczna, kontaktowa a przede wszystkim ludzka. Dziękujemy za pomoc, w sytuacji kiedy innych kilku lekarzy powiedziało że mają już weekend.
Opinia dodana przez: Ewelina

Marusz Bodnar

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Bardzo,ale to bardzo kompetentny lekarz, miły,uprzejmy, wszystko po kolei nam wytłumaczył odnośnie choroby męża,co się działo w organizmie, dlaczego doszło do zgonu,nie popędza,nie pogania rodziny, wszystko krok po kroku objaśnia Daję Panu doktorowi 10 gwiazdek jakby tak można było
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Sławomir Wagner

Kardiolog

Trzebiatów
Gryfice

Miły i bardzo cierpliwy lekarz, przede wszystkim potrafi słuchać, widać, że chce pomóc człowiekowi. Pacjentem Pana doktora na oddziale był mój tata. Podczas rozmów o stanie zdrowia taty, dostałam odpowiedź na każde z moich pytań. Pan doktor bardzo szczegółowo i zrozumiale wytłumaczył mi każde zagadnienie. Poziom empatii wobec pacjenta i rodziny niesamowity, dla mnie dotąd niespotykany. Swoją postawą Pan doktor przywrócił mi wiarę w ludzi w bardzo trudnym dla mnie ...

dr n. med. Ireneusz Mazurski

Geriatra

Reja 2
72-300 Gryfice

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia,poswieca dużo czasu dla pacjenta,dobrze tłumaczy i zawsze można na Pana Doktora liczyc nawet jeśli nie ma dyżuru czas wolny jest gotowy poswiecic dla pacjeta,pozdrawiamy i dziękujemy Panie Doktorze...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jan Milewski

Przestrzenna 1
Gryfice

Jako dziecko byłam pacjentką doktora Milewskiego. Miałam bardzo poważne złamanie prawej dłoni i dzięki jego fachowości udało się uratować rękę od amputacji. Zajął się mną nie tylko jako lekarz ale też wzbudził moje dziecięce zaufanie jako ciepły i sympatyczny człowiek. TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, GENIALNY CHIRURG i REWELACYJNY FACHOWIEC !!!! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!!

Zbigniew Kotwica

Neurochirurg

kiio
Gryfice

Szybka i fachowa diagnoza. Życzliwe podejście. Pan profesor dokładnie mi wyjaśnił na czym polega moja choroba i dokładnie opisał przebieg operacij. Zabieg przebiegł bez komplikacij. Z czystym sumieniem polecam pana profesora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi z Radomia.
Opinia dodana przez: Marcin

Marta Olejnik

Neurolog

Słowiańska 10
72-300 Gryfice

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, przede wszystkim empatycznym, nie powiedziałabym, że jest zarozumiała nie zgadzam się z tym wysłuchała mnie od początku do końca, zbadała i zleciła badanie i byłam w poradni na NFZ. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Frąk

Zakład Opieki Zdrowotnej "MIL - MED"
ks. Stanisława Ruta 8/1
72-300 Gryfice

Pan dr Dariusz Frąk to lekarz, którego mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują pomocy w zakresie Jego kompetencji i nie tylko. Jest lekarzem w każdym calu, doskonały diagnosta, cierpliwy, doskonale porozumiewający się z pacjentem, empatyczny, poszukujący rozwiązań w metodach leczenia. Mogę również dodać, że mający na względzie tylko dobro pacjenta, również osób starszych, co nie zawsze się zdarza. To lekarz z powołaniem, jakich czasami nam brakuje. Poznałem go w Wierzchowie w ...

lekarz Teresa Puchalska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Gryfice

Lekarz godny polecenia. Od dziesiatek lat obecna w Gryficach,dostepna praktycznie 24/24. Pomaga juz trzeciemu pokoleniu Gryficzan. Wielki szacunek.
Opinia dodana przez: mirek