Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Ginekolog Onkolog Gdańsk

- 2 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,1/5

Każdemu, komu zależy na dobrej, fachowej, kompetentnej, solidnej i profesjonalnej opiece ginekologicznej polecam rewelacyjnego fachowca w tej dziedzinie, dr Juliusza Kobierskiego. Jest to lekarz o dużej kulturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem. Jest po prostu - najlepszym PANEM DOKTOREM!!! . Można zapytać o wszystko ...

Każdemu, komu zależy na dobrej, fachowej, kompetentnej, solidnej i profesjonalnej opiece ginekologicznej polecam rewelacyjnego fachowca w tej dziedzinie, dr Juliusza Kobierskiego. Jest to lekarz o dużej kulturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem. Jest po prostu - najlepszym PANEM DOKTOREM!!! . Można zapytać o wszystko i mieć pewność,ze w badaniu nic nie zostanie przeoczone lub zaniedbane. Nieoceniony specjalista w kwestiach onkologicznych, rozmowa z nim jest zawsze pouczająca i daje pełen obraz tego,co się dzieje z organizmem, jakie są ewentualności, jaka profilaktyka wskazana. POLECAM Z CAŁYM SERCEM, DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKO. Donata.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

Anna Raniszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Średnia ocen: 2,6/5

prowadzila moja ciaze.
kompetentna, zawsze poswiecala tyle czasu ile mi potrzeba bylo, wszystko wyjasnila, wytlumaczyla jezeli mialam watpliwosci.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

prowadzila moja ciaze.
kompetentna, zawsze poswiecala tyle czasu ile mi potrzeba bylo, wszystko wyjasnila, wytlumaczyla jezeli mialam watpliwosci.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

Opinia dodana przez: Anonim

Ginekolodzy onkolodzy w mieście GdańskCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat