Ginekolog Onkolog Gdańsk

Gdańsk

Każdemu, komu zależy na dobrej, fachowej, kompetentnej, solidnej i profesjonalnej opiece ginekologicznej polecam rewelacyjnego fachowca w tej dziedzinie, dr Juliusza Kobierskiego. Jest to lekarz o dużej kulturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem. Jest po prostu - najlepszym PANEM DOKTOREM!!! . Można zapytać o wszystko i mieć pewność,ze w badaniu nic nie zostanie przeoczone lub zaniedbane. Nieoceniony specjalista w kwestiach onkologicznych, rozmowa z nim jest zawsze pouczająca i daje pełen obraz tego,co się dzieje z organizmem, jakie są ewentualności, jaka profilaktyka wskazana. POLECAM Z CAŁYM SERCEM, DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKO. Donata.

Anna Raniszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

prowadzila moja ciaze.
kompetentna, zawsze poswiecala tyle czasu ile mi potrzeba bylo, wszystko wyjasnila, wytlumaczyla jezeli mialam watpliwosci.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

prowadzila moja ciaze.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

Ginekolodzy onkolodzy w mieście Gdańsk