Ginekolog Położnik Giżycko

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Wspaniały lekarz, konkretny, z wieloletnim doswiadczeniem. Prowadziłam u doktora Szewczyka swoją pierwsza ciąże ktora od początku była zagrożona, za kazdym razem usłyszałam miłe słowo, fachowo podchodził do sprawy, godny zaufania. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Martyna

3-go Maja 17B
11-500 Giżycko

Ten czlowiek nie powinien byc lekarzem. Nie potrafi byc mily, jest szorstki i gruboskorny, traktuje pacjentki jak smieci. Bedac w szpitalu modlilam sie o to by go wiecej nie spotkac, nie dosc ze nieumiejetnie dobral leki, to nie znosi pacjentek skierowanych przez innych lekarzy. Jednego dnia mowi cos a kolejnego wypiera sie, ze cos takiego nie mialo miejsca mimo ze sa swiadkowie. A na koniec potrafi wypchac pacjentke z gabinetu sila gdy zaczyna sie zadawac niewygodne dla niego pytania. Skarga do zarzadu zostala napisana natychmiast. Wzbraniajcie sie przed wizyta u niego rekami i nogami !

Opinia dodana przez: Pacjentka z sierpnia.

lekarz Henryk Marzjan

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik