Lekarze Giżycko

lekarz Wojciech Domański

Kardiolog

11-500 Giżycko

Uprzejmy i cierpliwy w tłumaczeniu dolegliwości. Fachowo dobiera leki, wyniki po kilku miesiącach zdziwiły lekarzy w Olsztynie. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie kolejny przypadek. Budzi szacunek i zaufanie.

Jacek Rogalski

Gabinet lekarski
11-500 Giżycko

Kompetentny lekarz,uprzejmy wobec pacjenta.Szybka i sprawna pomoc.W każdym przypadku indywidualne rozpoznanie sprawy. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Tomasz Przymorski

Ortopeda, Traumatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Giżycko

Bardzo dobry specjalista, kompetentny , rzeczowy , świetny w tym co robi. Operował moją mamę -endoproteza stawu kolanowego. Po operacji interesował się stanem pacjentki, wspierał i podnosił na duchu. Polecam wszystkim chorym. Wyrazy szacunku Doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Janina Syruć

11-500 Giżycko

Polecam serdecznie. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Magdalena Sobolewska

Psycholog

Prywatna Pracownia Psychologiczna
ul.Jagiełły 6a
11-500 Giżycko

Bardzo dobra Pani psycholog. Bardzo pomaga mojej córce. Polecam. Po negatywnych doświadczeniach z kilkoma psychologami, dopiero teraz mam wrażenie, że ktoś naprawdę chce pomóc i zależy mu na pacjencie .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Gurowska

ulica Królowej Jadwigi 20/IV
11-500 Giżycko

Arogancka, chamska „doktor". Krytykuje i daje reprymendy dla pacjenta. Krótka, byle jaka wizyta. Chucha w twarz (bez maseczki).Nie informuje pacjenta jak ma stosować leki(przez jaki czas i dawkowanie). Śmieje się z dolegliwości (cytuję): „na jeczmień jeszcze nikt nie umarł". Oby je ktoś tak potraktował.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Słamowir Sapieżko

WSPL SP ZOZ
11-500 Giżycko

Bardzo polecam doktora Sapieżkę. Może nie jest najbardziej rozmownym czy wylewnym człowiekiem na świecie, ale wie, co ma robić i jak to robić. Zostałam przyjęta na zabieg bardzo szybko. A gdy po zabiegu pojawiło się kilka pytań bez problemu przyjął mnie na oddziale, przebadał, i na wszystkie pytania odpowiedział.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mirosława Szewczyk

Neurolog

11-500 Giżycko

Gorąco polecam tego Lekarza, jest świetnym lekarzem i bardzo uprzejmą osobą. Wiem że jestem w dobrych rękach i zawsze mogę liczyć na pomoc w leczeniu.

lekarz Marek Sajkowski

Armii Krajowej 1
Giżycko

Witam Wszystkich, poszukujących opinii na temat tego Lekarza :-). Zacznę od tego, że ten Pan uratował mojego Ojca od śmierci. Bardzo kompetentny, odpowiedzialny, uprzejmy, profesjonalista pod każdym względem. Kompleksowe badania, wywiad, zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta. Zawsze ma czas na rozmowę i udziela wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pacjenta pytania. Jest to Lekarz, który swoją postawą przywraca wiarę w człowieka i jest wzorem do naśladowania. Wyrazy szacunku. Osobom zainteresowanym z ogromną przyjemnością ...
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Olga Danieluk

11-500 Giżycko

wszystko tak jak trzeba, solidnie i uczciwie, nie ma problemów z przyjęciem

dr Anna Stankiewicz

Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
ul. Boh. Westerplatte 4
Giżycko

Jestem bardzo zadowolona z wizyty zostało mi wszystko wytłumaczone kolejny termin wizyty wyznaczony bardzo polecam

lekarz Krystyna Oleksy

11-500 Giżycko

Pani doktor często się spóźnia co bardzo irytuje czekających pacjentów ( nie wspominając matek z małymi dziećmi ). Sporo czasu poświęca jednemu pacjentowi, także jest długi czas oczekiwania na swoją kolej ( zdarzało się, że będąc 3 osobą w kolejce czekało się ok. godziny )

mgr Agnieszka Korzeniecka

Psycholog

ul. Mickiewicza 14/2
11-500 Giżycko

Znam Panią Agnieszkę od lat i od lat z nią współpracuję. To psycholog godny zaufania i polecenia, a przede wszystkim etyczny profesjonalista. Zdecydowanie polecam. Rozumiem jednak, że ktoś kto nie korzystał nigdy z jej usług, a wypisuje takie opinie na jej temat-to zdecydowanie musi być człowiek, który potrzebuje zupełnie innego specjalisty...

lekarz Jarosław Woźniak

Lekarz medycyny pracy, Internista

11-500 Giżycko

Bardzo konkretny człowiek, wie co robi i wie jak to robić. Nie bawi się w zbędne szczegóły, które nie wniosą nic do danego przypadku. Polecam bez żadnych zastrzeżeń!

lekarz Irena Zarakowska-Kotarska

SPZOZ w Giżycku
Giżycko, Warszawska 42
11-500 Giżycko

Pani doktor jest przecudowna!!! W zasadzie od razu stwierdziła, w jakim jestem stanie. Pomogła, była mi i pomocna. Bardzo mi pomogła, serdecznie polecam! Nie ma lepszego ginekologa w całym powiecie :)

Andrzej Makuch

Traumatolog, Ortopeda

EL-MED
ul.Witosa 2
Giżycko

Piszę opinię, aby zwrócić uwagę na jeden SZCZEGÓŁ. Byłem na wizycie prywatnej w 2020r. Wizyta bez zastrzeżeń. Lekarz powiedział, co myśli na temat urazu i opisał dalszy sposób leczenia. Przy kasie jednak aż przysiadłem, gdy usłyszałem, że za tę poradę muszę zapłacić w miasteczku Ełk 200 zł. Bywałem u lekarzy w większych ośrodkach ortopedycznych dużo większych miast i nie płaciłem więcej niż 150 zł. Co do kompetencji lekarza nie mam ...
Opinia dodana przez: jest drogo

lekarz Janusz Prączko

Neurolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Giżycko

Lubię janusza prączko jest miły i koleżeński i love it😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻💨

lekarz Michał Kucharski

Szpital
Warszawska 41
11-500 Giżycko

Zgłosiłam się po urazie , bardzo rzetelna diagnoza, od razu miała USG zrobione. Nie musiałam mieć gipsu. Wszystko miałam super wytłumaczone, cieszę się , że trafiłam na doktora Michała.
Opinia dodana przez: basia

lekarz Piotr Wiśniewski

Lekarz medycyny pracy, Internista

11-500 Giżycko

Bardzo dobry kontakt z doktorem świetnie tłumaczy i opisuje chorobę i jeszcze lepiej leczy bardzo profesjonalny w tym co robi przy tym skromny pomógł mi wyjść z choroby takich lekarzy jest już coraz mniej.
Opinia dodana przez: Piotr Sulewski

lekarz Renata Komar

Pulmonolog, Alergolog

Bohaterów Westerplatte 4 lok. 115
Giżycko

Pani komar jest świetnym specjalistą sam jestem tego najlepszym przykładem poniekąd dzięki niej żyję naprawdę gorąco polecam zdecydowanie jeden z nielicznych kompetentnych lekarzy w naszym województwie