Lekarze Ginekolog

lekarz Krzysztof Bergander

Musierowicza 4
Zgierz

Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy ginekolog do którego idzie się bez stresu. Polecam wszystkim paniom
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jacek Jabłoński

Szpital Powiatowy w Otwocku
05-400 Otwock

Spotkałam wielu lekarzy na swojej drodze starając się długo o dziecko. W końcu po namówić koleżanki, zgodziłam się umówić na wizytę do doktora Jabłońskiego. Było to jakoś w 2014/2015 roku. I wiecie co, do dnia dzisiejszego mam z Panem doktorem kontakt i jeżdżę z Warszawy do Otwocka na wizyty. To anioł w ludzkiej skórze! Delikatny, podniesie na duchu albo poważnie doradza wszystko zależy od sytuacji. Taktowny. W nocy o północy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Chojnicki

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

ja dopiero wybieram sie do dr.Chojnickiego.mam zamiar zaplanowac moja 2 ciaze:)po opiniach ktoe przeczytalam to uwazam ze warto pana dr odwiedzic:)jedyny minus to taki ze na nfz na wizyte czeka sie 2 miesiace:(
Opinia dodana przez: olga
Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo wyjątkowo przystojny :) Polecam.
Opinia dodana przez: rotato

Marian Mańko

Poznań

Do doktora chodzę już od lat i lepiej trafić nie mogłam! Pan doktor poprowadził całą moją ciążę trafnie ocenił płeć każda wizyta trwała ok. godziny. Jak miałam jakieś wątpliwości mogłam zadzwonić i pan doktor zawsze odbierał i służył dobrą radą! Z czystym sumieniem polecam każdemu!

dr Roman Spyra

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo polecam !!!!! Doktorku gratulacje za całokształt Pana pracy, dziękuję za wszystko :) Polecam Pana Doktora bardzo dobrze zna się na swoim "rzemiośle" jest SUUUUUUUPER !!!! Dużo zdrówka

lekarz Bartosz Pękała

Ginekolog położnik, Endokrynolog

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3
18-300 Zambrów

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pełen empatii, troski i zaangażowania w proces leczenia. Wysoka kultura osobista i głęboka wiedza idą w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Stwarza poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia ciąży. Szczegółowo omawia wszystkie wyniki krwi i badania usg. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Grzegorz Guzowski

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Z całego serca polecam. Pan doktor miły i rzeczowy. Wszystko w jasny sposób wyjaśnił i rozwiał wszelkie wątpliwości związane ze stanem zdrowia 😊
Opinia dodana przez: Agata

dr Leszek Zieliński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!
Chciałam serdecznie podziekować lekarzowi Zbigniewowi Placek za jego podejście i opiekę podczas pobytu na ginekologi.Doktor jest bardzo miły uprzejmyo co by nie spytać wytłumaczy i ma podejście do pacjęta.Po zabiegu ginekologicznym zaleca środki przeciw bólowe tyle ile pacjent potrzebuje ,natomiast pielegniarki są bardzo oporne w podawaniu tych środków ,trzeba się prosić i wtedy jest wielka łaska.Nie wszystkie pielęgniarki są takie ale się zdarzyło i własnie mnie,cierpiałam,to zalezy od pielegniarek.Chcielam podziekować ...

dr n. med. Jacek Bartosiewicz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet
Lublin

Wykonane przez doktora Bartosiewicza zdjecia USG byly wiele lepsze i dokladniejsze niz te, które wczesniej zrobiono w Austrii. Dzieki temu uniknelam niepotrzebnej operacji! Goraco polecam!
Opinia dodana przez: Alina Hofmann

dr Anna Sus-Urban

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Śląska 316
32-080 Zabierzów

Bardzo długo poszukiwałam odpowiedniego Ginekologa który poprowadzi moją ciążę. Pani Doktor jest miła , posiada dużą wiedzę, można bez obaw zadawać dużo pytań(nawet te teoretycznie oczywiste, zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada). Nigdy nie miałam wrażenia że jestem "tylko pacjentem ". Na wizytach nie było czuć pośpiechu. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Mamamaluszka1

lekarz Agnieszka Czarnecka

Przychodnia Lekarska
Madalińskiego 13
02-513 Warszawa

Świetny specjalista. To co piszecie o indywidualnym podejściu jest szczerą prawdą. Byłam u wielu ginekologów i tylko Pani Czarnecka drążyła moją przypadłość i nie dawało jej to spokoju dzięki czemu wiem, że mam dwie macice. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paulina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Polecam ❤️👍 fachowa, miła, zna się na na swoim zawodzie znakomicie ! Bardzo dokładna i delikatną jak ktoś wyżej napisał.
Opinia dodana przez: Ania Ns

dr n. med. Andrzej Popiela

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Niesamowity Lekarz który bardzo mi pomógł na trudnym etapie zdrowotnym. Doktor jest niesamowitym operującym lekarzem. Polecam z całego serca wszystkim Kobietom.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Maciej Karpiak

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
36-100 Kolbuszowa

Pan doktor jest bardzo dobry w swoim fachu, stawia trafne diagnozy, tłumaczy - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Florian Jassowicz

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Rewelacyjny lekarz, zawsze ma czas i uważnie słucha pacjentek. Do każdego problemu podchodzi z ogromną starannościa, niezwykl taktowny i delikatny, w jasny i prosty sposób opisuje zawiłe, skomplikowane medyczne terminy. Nie tylko wyprowadził mnie "na prostą" po nieudolnym rocznym leczeniu przez innego lekarza,ale także prowadził moją ciązę - (pewnie chwilami było Mu ciężko, bo moje hormony..... :) Wspaniały, cudowny lekarz, pogodny, dobry człowiek:) Anna, l. 31, od 10 lat pacjentka ...

prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kosiarzy 35
Warszawa

Polecam z całego serca. Doktor prowadził moją ciąże. Odpowie na każde pytanie. Sprawdził wszystko co się da, doprowadził ciąże do rozwiązania. Jestem wdzięczna i bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Szymańska Matylda
byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak. gorąco polecam!!