lekarz Halina Proll

Prowadzi mnie pani doktor Halina Proll już od czterech lat. Jestem z Ukrainy i nie odczułam żadnego razy niemiłego traktowania mnie jako obcokrajowcy. Teraz jestem w ciąży bliźniaczej i jestem pełna, że opiekuje się mną bardzo troskliwą, miła, kwalifikowana, cierpliwa, sympatyczna i z indywidualnym podejściem do pacjenta Pani Doktor. Gorąco polecam♥️

Nie spodziewałam się , że lekarz z długim doświadczeniem może nie mieć kompetencji / bać się/ być leniwą / uprzedzoną by zajmować się przypadkiem niepełnosprawnej osoby. Nie zrozumiałam powodu odmowy prowadzenia. Poza stwierdzeniami" Dobrze, że to teraz wyszło" i " Nie podejmę się tego " nic konkretnego do mnie nie dotarło. Niekomfortowo w trakcie badania. Wnioskuję po innych komentarzach , że może to i lepiej, że skończyło się na tym etapie,bo po co znosić arogancję kiedy oczekuje się pomocy.

Niekomfortowo w trakcie badania.

Badanie przebiegło bardzo szybko, zanim dobrze zdążyłam się zorientować było już po wszystkim, dodatkowo Pani Doktor bardzo dokładnie rozpisała i wytłumaczyła jak przyjmować leki i upewniła się że nie mam wątpliwości co do sposobu stosowania/dawek etc. a z tym na wizytach u różnych lekarzy bywa różnie, więc duży plus!

Bardzo polecam Panią doktor. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na wyjaśnienie zaleceń dotyczących leczenia. Wyleczyła mnie z infekcji, które ciągle nawracały. Niedługo minie już rok, odkąd nie mam nawrotu, ani żadnych objawów. Dziękuję bardzo i polecam.

Opryskliwa, niekompetentna, lekceważy człowieka i jego problemy zdrowotne. Zapytała po co wgl do niej przychodzę, a miałam infekcje i bolesne miesiączki. Odradzam wizytę u tej ,,lekarki".

Pani Doktor jest kompetentna i bardzo delikatna. Badania i zabiegi wykonuje bezboleśnie. Dba o samopoczucie pacjentki. Poświęca dużo czasu, cierpliwie tłumaczy. Polecam

Bardzo polecam Panią doktor, świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentki. Wszystko wytłumaczy i doradzi w razie obaw.

Do p. Proll trafiłam w momencie kiedy próbowałam dociekać czemu nie udaje mi się zajść w ciążę. Otrzymałam mega profesjonalną diagnozę "jest pani gruba, więc ma policystyczne jajniki" :) Bez żadnego badania, diagnoza na gębę. Nie skierowała dalej, temat uznała za załatwiony.

Jestem pacjentką Pani Doktor już prawie rok. Pani dr zleca wszystkie potrzebne badania i konsultacje, pilnuje terminów cytologii i badania piersi. Do pacjenta podchodzi serdecznie i zawsze rzeczowo tłumaczy sytuację. Ostatnio zdecydowałam się na wkładkę hormonalną i Pani dr założyła mi ją praktycznie bezboleśnie, mimo, że akurat u mnie nie był to standardowy zabieg i wielu lekarzy nie podjęłoby się go w moim przypadku. Doświadczenie Pani doktor w tym zakresie okazało się bezkonkurencyjne.

Pani Doktor skutecznie dobrała leczenie, dzięki czemu dolegliwości szybko ustąpiły, z czego jestem bardzo zadowolona. Wizyty cechują indywidualne, profesjonalne podejście i miła atmosfera. Gorąco polecam :)