lekarz Halina Proll

Kto pisze te negatywne opinie? Chyba byliśmy u innych lekarzy, bo ja byłam u pani doktor dziś i w życiu nie widziałam tak dobrego podejścia do pacjenta. Pani doktor jest bardzo miła, uważnie słucha i doradza. Ma bardzo dużą wiedzę

Do Pani doktor trafiłam po kilku latach wizyt u innych lekarzy i nagle okazało się, że wcale nie muszę żyć w bólu i dyskomforcie przez większość roku. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i ufam tej pani doktor jak rzadko komu.

Pani doktor jest osobą bardzo arogancką. Być może jest specjalistą w swojej dziedzinie, aczkolwiek podejście do pacjenta ma fatalne. Z pewnością na medycynie są elementy psychologii ale chyba te zajęcia były pięta Achillesa dla Pani. Powinna Pani traktować z należytym szacunkiem swoje pacjentki, tak jak dla Pani doktor ciąża jest chlebem powszednim tak dla wielu kobiet jest to stan wyjątkowy i potrzebują wsparcia i dobrego doradztwa. Nie obsługuje Pani bezuczuciowych przedmiotów. Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym i praktycznie z każdej wizyty wychodziłam z płaczem. Nie potrafiła odczytać wyników- wprowadzała mnie w błąd dlatego skonsultowalam się z innym lekarzem i poprosiłam Panią doktor o ponowna interpretację była wielce oburzona, że podważam jej zdanie... jeżeli chodzi o badanie to sporadycznie, miałam infekcje ale niestety Pani doktor nie mogła tego wiedzieć bo 3 miesiące nie sprawdzała i tylko komentowala, że jeśli pracuje to wszystko jest ok. Nie oceniałam po pierwszym razie bo wiadomo każdy jest inny i pomyslalam, że być może ja mam po prostu inny charakter i chcialam podejść do tematu profesjonalnie ale niestety każda wizyta była coraz gorsza. Pewnego dnia zgłosiłam się do Pani dr na wizytę ponieważ źle się czułam (ciąża zaawansowana) ale z racji tego ze nie byłam wcześniej umówiona Panie z recepcji poprosiły żebym zapytała czy mnie przyjemnie - do gabinetu czekała jedna kobieta, a Pani dr wielce oburzona stwierdziła, że ma już tyle pacjentów, że nie da rady i żebym przyszła jak się umówię, dodam że zostałam przyjęta przez innego specjalistę, czekałam nieopodal drzwi gabinetu Pani doktor i naprawdę mało kto wchodził do środka. Dodatkowo komentarze na temat miejsca pracy wypadałoby dzielić z koleżankami z pracy albo kimś zaufanym. Jeżeli się nie podoba praca w przychodni na Lubartowskiej to proszę zrezygnować albo porozmawiać z przełożonym- pacjentki nie powinny tego wysłuchiwać. I wypadałoby zachować jakieś elementy estetyki w miejscu pracy odrywanie sobie paznokci na oczach pacjentki jest obrzydliwe.

Lekarz porażka o ile można ją tak nazwać... Jeżeli przychodzi pacjentka tzn że ma problem a nie za dużo pieniędzy i czasu. Pani "doktor" z łaską zrobiła badanie, był arogancka i ciągle fukała. Nic nie pomogła ani nie doradziła. Wybrałam ją spośród wielu lekarzy po wcześniejszych opiniach pacjentek i jestem w szoku skąd się biorą te pozytywy. Zero profesjonalizmu i antypatii. Nikomu nie polecam.

Nic dodac nic ujac !!! Dla mnie rewelacja! , do dr Proll trafilam za namowa mojej kolezanki , ktora chodzi do niej od ladnych paru lat. Bardzo mila ,kompetentna Pani dr , ktora chetnie pomaga w rozwiazaniu kazdego problemu. Do kazdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Badanie bardzo przyjemne, badanie usg wliczone w cene wizyty a jak cos wypadnie to mozna sie umowic indywidualnie poza godzinami przyjec. w 100% polecam.No i oczywiscie 100% skutecznosc w leczeniu .

Swietny lekarz . Bardzo kulturalna i rzeczowa osoba . O Pani dr Proll moge mowic tylko w samych superlatywach . Byla to moja pierwsza wizyta u dr Proll i jestem bardzo zadowolona .

Byla to moja pierwsza wizyta u dr Proll i jestem bardzo zadowolona .

Po przeprowadzce musiałam szybko znaleźć lekarza i trafiłam w LuX Medzie na Panią Halinę. I serdecznie za to dziękuję. Prowadziła całą moją ciążę, kiedy trzeba było postawiła na nogi i motywowała o dbanie o siebie. Dzięki niej dotarliśmy do końca ciąży i urodził się zdrowy i silny chłopiec. Według mnie jest miła i rzeczowa. I zamierzam do niej chodzić nadal.

chodzę do dr. od marca 2010r.dla mnie jest ok.

chodzę do dr. od marca 2010r.dla mnie jest ok.

Chodziłam dwa lata do takiej pani gin i nic mi nie pomogła a po dwóch wizytach u pani HAliny Proll było już dobrze:) dobra diagnoza i dobrze dobrane leki to jest to:) polecam wszystkim panią doktor:)

kOmpetentna, rzeczowa, miła, profesjonalna. Korzystam z opieki medycznej od 4 lat. Daje poczucie bezpieczeństwa - kontakt telefoniczny w razie nagłych zdarzeń możliwy przez całą dobę. Uważam ją za najlepszego ginekologa.