lekarz Halina Proll

Niestety Pani Doktor była bardzo nieprzyjemna. Biorę tabletki antykoncepcyjne i parę miesięcy temu zaczęłam dostawać bolesne miesiączki, na pytanie o tę dolegliwość dostałam jedynie odpowiedź, że nie mam bolesnych miesiączek, bo biorę tabletki antykoncepcyjne, po ponowieniu pytania dokładnie ta sama odpowiedź. Chciałam się cokolwiek dowiedzieć na ten temat, więc zapytałam co mam zrobić skoro jednak są one bolesne, pani doktor odpowiedziała, że nie wie co mam zrobić. Pani Doktor jest wzorowym przykładem lekarza, który nie życzy sobie jakichkolwiek pytań, niestety przyczynia się do tego, że łatwiej sięgnąć do internetu niż szukać fachowej pomocy. Nie polecam szczególnie młodym kobietom, a już na pewno nie na pierwszą wizytę. Jedynym plusem jest to, że dostałam receptę bez problemu, a że nie działał system to Pani doktor wypisała mi ją ręcznie

Z całego serca polecam Panią Doktor ;) bardzo dobry specjalista oraz przemiły człowiek. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy..jest rzeczowa, kompetentna.

Miła, rzeczowa rozmowa. Konkretne porady, kompleksowe podejście do pacjenta. Bardzo polecam Panią Doktor.

Polecam panią doktor, jest kompetentnym i godnym zaufania lekarzem. Byłam na wizycie pierwszy raz i diagnoza została trafnie postawiona.

Dla mnie rewelacja! W końcu trafiłam na dobrego lekarza! Pani Doktor tłumaczy co robi, co nam to daje i dlaczego należy się badać! Jest bardzo uprzejma i kompetentna. To była moja pierwsza wizyta ale z pewnością nie ostatnia:) polecam

Na wizytę przyszłam ze zmianami trądzikowymi skóry twarzy, które pojawiły się po raz pierwszy w życiu w wieku 24 lat, wypadaniem włosów i zaburzeniami cyklu miesiączkowego, ponieważ dwaj dermatolodzy sugerowali, że u ich podłoża może leżeć zespół policystycznych jajników i żeby skonsultować to z ginekologiem. Na wstępie nawet nie podchodząc do mnie, tylko z daleka patrząc na zmiany Doktor powiedziała, że to nie jest PCOS, ponieważ cytuję "PCOS to pęcherzyki w jajniku, które stwierdza lekarz w USG, a u pani to zwykły trądzik", bez badania fizykalnego, ginekologicznego ani nawet przeprowadzenia wywiadu!!! Jedyny plus tej wizyty, to że na usilne prośby dostałam od niej skierowanie do ginekologa-endokrynologa, który należycie zajmie się problemem - zbada i ewentualnie zleci badania laboratoryjne/USG, ponieważ do Pani Doktor już nie wrócę. Dodatkowo wypisując skierowanie Doktor zapytała "jak pani to nazwała co pani uważa że powinna mieć zlecone?" ze śmiechem, na co kulturalnie wytłumaczyłam, że chodzi o badania hormonalne i co można w takim pakiecie zlecić oraz wykryć (studiuję na 6 roku kierunku lekarskiego).
Z całego serca odradzam.

Żona karmiąca piersią, czekała na zdjęcie szwów ponad pół godziny, Pani doktor w tym czasie rozmawiała przez telefon (rozmowa prywatna). Ludzie wchodzą wychodzą a my czekamy...rana nie została zdezynfekowana, Pani doktor chwali się 20toma latami doświadczenia, brak podejścia do pacjenta oraz empatii. Stanowczo nie polecamy!

Mam bardzo mieszane uczucia względem Pani doktor, u której byłam na kilku wizytach w przeciągu około roku. Poszłam na pierwszą wizytę z infekcją, otrzymałam leczenie, a przy okazji dostałam propozycję wyleczenia nadżerki, którą poprzednia lekarka zbagatelizowała. Umówiłam się na zabieg. Wszystko było ok, Pani doktor raz nawet przyjechała specjalnie dla mnie do gabinetu na Lipowej. To, że zabieg wymrażania został wykonany prawidłowo, potwierdził lekarz, do którego chodzę obecnie. Po tym czasie skończyły się moje problemy z bardzo bolesnym miesiączkowaniem, za co jestem bardzo wdzięczna. Kolejnym razem zgłosiłam się do Pani doktor do kontroli oraz dodatkowo z wynikami badań hormonów, które mnie nieco niepokoiły. Pani doktor zerknęła tylko na kartkę z wynikami i zaczęła mnie straszyć, że bardzo ciężko będzie mi zajść w ciąże, że mam prawdopodobnie PCOS (nie zleciła mi żadnych dodatkowych badań w tym kierunku). Poleciła mi jedynie wizytę u swojego znajomego endokrynologa (dowiedziałam się, że doktor interpretowała wyniki zgodnie z nieaktualnymi wytycznymi). Po tej wizycie moje zaufanie do pani doktor zaczęło słabnąć. Ostatnia wizyta była w marcu 2020 r., gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży- 2 miesiące po tym, gdy doktor powiedziała, że będę miała z tym duże problemy. Doktor zrobiła mi USG, potwierdziła, że jest pęcherzyk. Zapytałam, czy widać już zarodek, na co doktor odpowiedziała: "Nie widać, ale nie wiadomo czy jest on w macicy czy w jajowodzie". Te słowa brzmią mi w uszach do dziś, a doktor wypowiadała je tak samo, jakby informowała mnie o dzisiejszej pogodzie. Bardzo się przestraszyłam. Potem doktor wypisała mi skierowanie na standardowe badania I trymestru. Dostałam także recepty na leki, doktor poinstruowała mnie, jak je brać i dodatkowo zaleciła branie dużych dawek no - spy i magnezu. Na moje pytanie w jakim celu, odpowiedziała: "żeby dzidziuś mógł mieszkać w apartamencie, a nie w kawalerce". Poza tym - żadnych informacji, dlaczego takie leki. Na tamten moment byłam zbyt przestraszona tym, co usłyszałam żeby zapytać. Kolejna wizyta miała się odbyc za 2 tygodnie. Miałam przyjść na badanie ginekologiczne, z gotowym już badaniem USG, którego doktor nie wykonuje. Ostatecznie ciążę prowadziłam ciąże u innego lekarza, i gdy obejrzał moje zalecenia od pani doktor, skomentował tylko, że takie dawki leków dostaje się po transferze zarodka w metodzie in-vitro, a nie przy fizjologicznej, prawidłowej ciąży. Niestety musiałam brać te leki do połowy ciąży, gdyż nie można ich odstawić z dnia na dzień. Brałam stopniowo, co raz mniejsze dawki.
Z jednej strony otrzymałam pomoc, ale z drugiej, dostałam też kilka złych diagnoz, które dodatkowo były przekazywane bardzo obojętnie. Pani doktor potrafi czasem rozmawiać sympatycznie z pacjentką, ale czasami jest arogancka i bardzo nieuprzejma, wywyższająca się. Podczas wizyt nie czułam się do końca komfortowo i nie zawsze do końca rozumiałam, co doktor ma na myśli, bo odpowiedzi na pytania są zdawkowe.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i dodam, że u tej Pani ostatnia. Zgłosiłam się nie bez powodu, a Pani doktor nie zauważyła żadnego problemu. Stwierdziła, że niektóre kobiety tak mają i po co jej głowę zawracam i co ona tu może poradzić? (tu Pani oczekiwała mojej odpowiedzi). Nic nie wyjaśniła, nie doradziła, nie zbadała a po badanie piersi odesłała mnie do internetu. Bardzo dziękuję za taką pomoc. Brak szacunku, strata czasu i nierozwiązany problem.

Byłam pierwszy raz na wizycie u pani doktor ale z pewnością pozostanę stałą pacjentką. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem pełnym empatii. Zajmuje się kompleksowo pacjentką nie skupiając się tylko na swojej dziedzinie co pozwala szybko rozpocząć leczenie. Dlatego szczerze polecam panią doktor.