lekarz Halina Proll

Do pani doktor zgłosiłam się kilka lat temu z powodu nieregularnych miesiączek. Jak się okazało był to wynik insulinooporności. W moim przypadku w regulacji cyklu pomogło leczenie metmorfiną oraz zmiana stylu życia. Są to podstawy. Wystarczy przeprowadzić wywiad na temat stylu życia. Pani doktor jednak w ciemno przepisała mi tabletki antykoncepcyjne, które rzecz jasna nie rozwiązują problemu, wręcz mogą go nasilić. Maskowanie skutku a nie leczenie schorzenia. Według mnie jest to droga na skróty, a podejście świadczy o braku kompetencji. Przerażajace. Nie polecam

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor uprzejma, badanie wykonała delikatnie, wszystko tłumaczyła, odpowiadała na wszystkie pytania, wątpliwości. Mogę serdecznie polecić wszystkim Paniom, a na pewno dziewczynom które szukają lekarza na pierwszą wizytę

Nieprzyjemna, nie polecam. Pani ma tragiczny stosunek do pacjenta. Leniwa, mało kulturalna, robi wszystko szybko, nie poświęca czasu na wyjaśnienie. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Odradzam wizyty i jakiegokolwiek kontaktu z tym lekarzem, jeżeli można tak nazwać tą osobę.

Gorąco polecam Panią dr Proll. To wspaniały lekarz z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wizyty w bardzo przyjemnej i komfortowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością pozostanę stałą pacjentką. Dziękuję bardzo i polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Proll. Zawsze zleca badania zanim przepisze leki, dzięki czemu nie wyrzuca się pieniędzy w błoto na leki które może pomogą a może nie. Dokładnie tłumaczy schemat leczenia. Jestem jej pacjentką od roku i zawsze wychodzę zadowolona z wizyty

Pani bardzo nieprzyjemna i opryskliwa, brak jakiejkolwiek kompetencji. Nie zrobiła żadnych podstawowych badań, wręcz wyśmiała mnie i zapytała po co tu niby przyszłam. Nie polecam, jeśli macie możliwość to unikajcie.

Lekarz porażka ... Po przyjściu na wizytę kontrolną po porodzie jedyne co usłyszałam to czy Panią coś boli, jak odpowiedziałam, że nie to powiedziała, że niepotrzebnie przyszłam, bo skoro nic nie boli to na pewno wszystko w porządku i mam wrócić jak zacznie coś boleć. Wizyta trwała mniej niż 2 min. Zdecydowanie nie polecam

Lekarz porażka ...
Wizyta trwała mniej niż 2 min.
Zdecydowanie nie polecam

Dr Halina Proll podczas pierwszej wizyty potraktowała mnie z serdecznością. Z uwagą wysłuchała, co mi dolega, nie wyśmiała (co zdarzyło mi się u lekarza mężczyzny), doradziła, co robić w pewnych sytuacjach i oczywiście przepisała leki, po których w ciągu 3 dni dolegliwości ustąpiły całkowicie. Panią Doktor Proll polecam ze względu na przyjazną atmosferę podczas wizyty oraz Jej wysokie kompetencje zawodowe.

Nieprzyjemna kobieta. Odniosłam wrazenie, że podważa wszystko, co mowię. Brak nawet najprostszego badania na wizycie. Recepta i do widzenia. Wyjątkowo nie polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, z uwagą słuchała o moich dolegliwościach, po czym bardzo skrupulatnie wytłumaczyła mi co po kolei mam zrobić, aby moje bóle ustały. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, i cały czas była uśmiechnięta. Nie dała po sobie poznać, że jest bardzo zmęczona ( dodam że była to późna godzina). Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor, ale z pewnością nie ostatnia. POLECAM Z CAŁEGO SERCA I DZIĘKUJĘ